خانه / Reviews / نقد و بررسی Rimelands: Hammer of Thor

نقد و بررسی Rimelands: Hammer of Thor

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Rimelands: Hammer of Thor رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Kyy Games طراحی و توسط QubicGames نیز منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های iOS و Nintendo Swicth نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Rimelands: Hammer of Thor می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

Rimelands: Hammer of Thor دنیای فانتزی را با عناصر پسا آخرالزمانی و دزدگیر تزریق کند تا چیزی بی نظیر را خلق کند. این تنظیمات به شما کمک می کند تا داستان تا حدودی عمومی را پوشانده و بازیکنان را با تجربه RPG کاملاً اصلی اما کاملاً اصیل رها کنید.

بازی Rimelands: Hammer of Thor هزاران سال در آینده روایت می شود ، در نسخه ای از کره زمین بسیار متفاوت از خود ما اتفاق می افتد. پس از عصر جدید یخبندان ، مردم را مجبور به زندگی در طاق های زیرزمینی کرد ، سرانجام انسانها شگفتی های فن آوری بخار را کشف کردند. این امر به آنها امکان داد که بار دیگر در سطح زندگی کنند ، فقط این بار آنها تنها نباشند ، زیرا این سرزمین توسط افراد فقیر نشین ساکن شد. پس از یک جنگ تلخ ، این دو نژاد سرانجام آتش بس ناخوشایند را تشکیل دادند. اما اگرچه اکنون انسانها با خوشحالی از زیر سطح زندگی می کنند ، اما هنوز هم ثروت گنجی در گاوصندوق هایی که قبلاً در آن سکونت داشتند ، نهفته است.

شخصیت بازی Rimelands: Hammer of Thor که یک شکارچی گنج جوان است رز نام دارد و در جستجوی تعدادی مورد مختلف برای مادربزرگ خود است. او دقیقاً به دنبال چه چیزی است و چرا باید آنها را پیدا کند ، او نمی داند. او فقط آنچه را که گفته است را انجام می دهد. اما در طول راه او بیشتر درباره گذشته اسرارآمیز خود و یک قیام خشونت آمیز که تهدید می کند جهان را به جنگ می اندازد ، بیشتر می آموزد. این یک داستان حماسی است که بر خلاف اکثر بازی های موجود در ژانر ، این نمایشگاه خیلی سنگین نیست.

بازی Rimelands: Hammer of Thor از مجموعه ای از quests ساخته شده است که برخی از آنها اختیاری است و بیشتر آنها شامل جابجایی در طاق ها برای یافتن نوعی گنج است. به طور طبیعی ، طاق ها کاملاً با دشمنان روبرو هستند. این بازی از یک سیستم مبارزاتی مبتنی بر نوبت استفاده می کند که درک آن ساده است اما عمق خوبی دارد. با تکامل شخصیت خود ، به توانایی های مختلف ، جادوها و حملات متنوع نیز دسترسی خواهید داشت. نکته جالب در این مبارزه این است که با نقشهای تاس مجازی کنترل می شود ، که مشخص می کند حملات یا بلوک های شما موفقیت آمیز هستند یا خیر.

در گیم پلی بازی Rimelands: Hammer of Thor سه راه مختلف وجود دارد که می توانید هنگام توسعه گل قدم بردارید بربری ، قاتل و شمن هستند. شما محدود به انتخاب فقط یکی از آنها نیستید. در عوض ، شما می توانید توانایی های مربوط به هر مسیر را بیاموزید ، شخصیتی را خلق کنید که بتواند از حملات دامنه و جادو استفاده کند. همچنین سلاح ها و تجهیزات دقیقی وجود دارد که می توانید در شکار های گنج خود بیابید و حتی می توانید با پیدا کردن مواد مناسب ، کارهای خود را انجام دهید. بین مهارت ها و تجهیزات با نحوه شخصی سازی شخصیت خود ، آزادی زیادی به شما می دهد.

بازی Rimelands: Hammer of Thor با داشتن یک موتور 3D خوب و برخی از جلوه های ویژه عالی ، مطمئناً یک بازی خوب به نظر می رسد ، هرچند که طراحی کاراکتر چیزی را به دلخواه خود باقی می گذارد. اما به دلیل تمام توان فنی خود ، این بازی از تکرار بصری زیادی رنج می برد. همه طاقها ، مانند بسیاری از برفها که در بالای مناطق زمینی پوشیده شده ، اساساً یکسان به نظر می رسند. به همین ترتیب بیشتر دشمنانی که با آنها روبرو خواهید شد فقط چند طرح منحصر به فرد با یکدیگر هستند.

بازی Rimelands: Hammer of Thor یک عنوان RPG جذاب و لذت بخش است. این ممکن است از جنبه های مختلف کمی سخاوتمندانه باشد ، اما به راحتی می توانید به لطف سیستم رزمی عالی و گزینه های سفارشی سازی شخصیت گیم پلی جذابی را ارائه کند. داستان ممکن است شما را جلب نکند ، اما گیم پلی سرگرم کننده و اعتیاد آور مطمئنا چنین خواهد بود. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک نقش آفرینی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری خوب
  • مکانیک روان گیم پلی
معایب

  • داستان نه چندان جذاب
  • موسیقی متن ضعیف
  • باگ های ریز در دوربین بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6.5
موسیقی - 6

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Monstrum

سلام به دوستان و همراهان عزیز و همیشگی وب سایت IRG Review امروز با نقد …