خانه / Reviews / نقد و بررسی Reventure

نقد و بررسی Reventure

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Reventure رفتیم. این بازی در سبک بازی های نقش آفرینی و اکشن قرار دارد. این بازی توسط شرکت Pixelatto طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های Nintendo Switch, Microsoft Windows نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Reventure می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

در بازی Reventure هدف اصلی نجات یک شاهزاده خانم از اسارت است. هر خاتمی که کشف می کنید به یک گالری ماجراجویی اضافه می شود که تعداد بی نظیر آن از 100 را نشان می دهد و بنابراین در نهایت Reventure فقط شما را تشویق می کند که حداقل یکبار همه چیز را امتحان کنید.

قهرمان بازی Reventure تیم ، از رختخواب بیدار می شود. خانه او دقیقاً بیرون از یک قلعه بزرگ است که پادشاه در انتظار آن است. در اینجا اولین وظیفه به شما انجام می شود دختر او را با خیال راحت به خانه برگردانید. می توانید یک محافظ را از اتاق تاج و تخت بازیابی کنید و در مورد یک شمشیر افسانه ای که در غرب قرار دارد آموزش ببینید. شما ممکن است تمایل به جمع آوری هر آیتم و قطعه ای از تجهیزات مورد نیاز خود را داشته باشید ، اما نکته احتیاطی این است که هر کالایی وزن شما را پایین می آورد و ارتفاع پرش شما را کاهش می دهد بنابراین خوب است که تا قبل از شروع کار با ترکیب های مختلف آن را آزمایش کنید.

در بازی Reventure ارجاعات مربوط به بازی های ویدئویی فراوان است ، و گفتگو و نوشتن که با آنها روبرو می شوید شوخ و غریب و غالباً خنده دار هستند. هدف شما این است که بارها و بارها بمیرید چون قفل های مختلفی را باز می کنید ، و شخصیت اصلی و دنیای اطراف شما می توانند هر بار که بخواهید به روش های کوچک تغییر کنند.

نکته اصلی بازی Reventure این است که شما صدها بار دوباره ماجراجویی را شروع می کنید تا تمام پایان های ممکن را کشف کنید ، و از احساس تکرار ناشی از این امر اجتناب نمی شود. . خوشبختانه ، هر مرگ با توضیحی طنزآمیز در مورد چگونگی دیدار قهرمان درگذشت او و چگونگی تولد دوباره او همراه است یا اینکه موقعیت وی توسط یک شخصیت جدید غصب شده است. هر روز ، از روزها به سالها ، زمان دیگری می گذرد ، و همیشه سرگرم کننده است که ببینیم داستان پس زمینه برای فرد بعدی است که در جستجوی آنها است.

طراحی بصری بازی Reventure فوق العاده مینیمالیستی است اما برای تأکید بر حلقه گیم پلی به خوبی کار می کند. علاوه بر این ، آهنگ های دلپذیر موسیقی که در مناطق مختلف نقشه نسبتاً کوچک بازی می کنند نیز یک امتیاز عالی است. بازی Reventure احساس خوبی برای بازی کردن دارد و یک حرکت مفرح به پرش ها وجود دارد که متناسب با ماهیت سبک بازی است. در ابتدای بازی از شما سؤال می شود که اگر می خواهید تجربه بازی بی باک یا آرام باشید ، زیرا تعداد انگشت شماری از ترس های پرش به انتهای خاص وصل شده اند که در صورت انتخاب گزینه دوم ، می توانید از آن جلوگیری کنید. این سؤال اولیه بیانگر روشی مفیدی برای اجازه دادن به بازیکن برای پیشبرد تجربه شخصی خود است که همیشه دیدن آن عالی است و در نحوه بازی به نظر می رسد تاثیر گذار است.

بازی Reventure روایت تکمیل کننده و جذابی دارد. کسانی که به دنبال پیدا کردن هر راز کوچک می روند و با تمام امکاناتی که یک بازی ارائه می دهد را تجربه می کنند ، عاشق این اثر خواهند شد. بازیکنانی که به دنبال یک هدف واضح و منحصر به فرد هستند و یا پیچیدگی بیشتری دارند ممکن است از آنچه در بازی به ارمغان می آورد لذت نبرند. رویکرد منحصر به فرد آن به پایان دادن ، داستان پردازی و ساخت جهانی باعث می شود Reventure یکی از تازه ترین تجربیات در چند سال اخیر باشد. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • مکانیک روان گیم پلی
  • موسیقی متن عالی
معایب

  • گرافیک ضعیف
  • داستان نه چندان خوب
  • باگ های ریز در منو بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 6
گیم پلی - 7
داستان - 6.5
موسیقی - 7.5

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Monstrum

سلام به دوستان و همراهان عزیز و همیشگی وب سایت IRG Review امروز با نقد …