خانه / Reviews / نقد و بررسی Worse Than Death

نقد و بررسی Worse Than Death

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Worse Than Death رفتیم. این بازی در سبک بازی های ماجراجویی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Benjamin Rivers طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PlayStation 4, Nintendo Switch, Microsoft Windows و پلتفرم های موبایلی نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Worse Than Death می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Worse Than Death توسط توسعه دهنده کانادایی indie Benjamin Rivers می اندازد که پیچیدگی جالب توجهی را برای پیوستن دبیرستان های بسیار مخوف به ارمغان می آورد. داستان بازی Worse Than Death از آنجایی آغاز می شود که بعد از فارغ التحصیلی از شهر وطن خود و یک تصادف ویرانگر ماشین که عمیقاً افراد نزدیک به او را تحت تأثیر قرار داد ، فرار کرد ، سرانجام هالی برای دیدار مجدد دبیرستان به خانه بازگشت. بعید به نظر می رسید با مرگ دوستش گریس که دوباره بر همه سر و صدا کرده بود ، اتحاد مدرسه به خوبی انجام شود ، اما با موجودات اسرارآمیز و رشته ای از قتل های وحشتناک بدتر می شود. هالی در تلاش برای نجات دوست کودکی خود و فهمیدن اینکه چه جهنمی در حال رخ دادن است ، بدون توجه به اسرار او در طول راه ، خودش را برای تحقیق در مورد این عجیب ادعا می کند.

Worse Than Death یک عنوان سکو بازی 2 بعدی است که بازیکنانی که در راهروهای یک مدرسه قدیمی ، یک بیمارستان ، خانه های خالی و بسیاری محیط های دیگر سرگردان  می کند. در این مکان ها ، در حالی که توسط نیروهای ناشناخته شکار می شوید ، می توانید برای مدت زمان محدودی که با یک سنجش استقامت به ما نشان داده می شود ، به جلو و عقب بروید. همچنین می توانید برای فرار از افراد بد ، دست و پنجه نرم مختلفی برای مخفی کردن و همچنین زیر پیدا کنید. من صادقانه خواهم بود زیرا Worse Than Death در ابتدا با استفاده از دستگاه های صفحه لمسی برای انتشار موبایلش ساخته شده است ، می توانید تصور کنید که گیم پلی کاملاً عمیق و پر جزئیات نیست همانطور که ممکن است باشد ، اما برای این نوع بازی و روایت ، کاملاً خوب است زیرا معماها و ترس از کشف در ابتدا هنگام شروع ، آن را تشکیل می دهند.

در گیم پلی بازی Worse Than Death معماها ترکیب خوبی از فکر کردن هستند اما باعث نمی شوند ذهنیت خود را در تلاش برای یافتن جواب ها از دست بدهید زیرا بیشتر معما ها با پیدا کردن دنباله ها ارتباط دارند و دقیقاً مانند بازی های قدیمی تر که قدرت مغز ضروری است ، من به شدت توصیه می کنم که یک قلم و کاغذ مفید داشته باشید تا یادداشت برداری کنید زیرا بازی Worse Than Death این اطلاعات را برای شما وارد نمی کند. معماها جایی هستند که شما واقعاً می توانید ترجمه نه چندان صاف از یک بازی موبایل را برای تسلیت مشاهده کنید ، زیرا بسیاری از معماها به بازیکنان نیاز دارند که مواردی را مرتب و مرتب سازی کنند تا سرنخ هایی پیدا کنند زیرا همه چیز ممکن است در زیر سایر موارد پنهان باشد.

بازی Worse Than Death روایت خود را به سبک داستانی از کتاب داستانی طنز گفته است که بسیار جذاب است. این کار دستی که کاملاً بر روی Ipad Pro انجام شده است ، واقعاً بر احساس خوب بودن جو بازی می افزاید. با استفاده از آن در کنار تصاویری و صدا های شبح وار ، تقریباً بازی ترسناک کامل دارید. به جز وقتی روبرو می شوید که با هیولاهای مرموز روبرو شوید.

در گیم پلی بازی Worse Than Death نیروهای ناشناخته  amok هستند چند بار اول که شما از درون آنها فرار می کنید وحشتناک هستند اما بدون تفاوت زیادی در آنها ، به نظر می رسد هر برخورد کمی یکسان است. هنگامی که یک هیولا به نزدیکی شما ظاهر می شود ، هوا سرد می شود و صفحه شروع به تاریک شدن می کند که گویی هالی در حال حمله به هراس است و در نتیجه نشانه پنهان کردن شماست. اما هنگامی که الگوهای حرکت آن را فهمیدید ، اجتناب از این بچه ها بسیار آسان است.

در بازی Worse Than Death معماها دشوار هستند اما باعث ناامید شدن برای حل کردن نخواهند شد و جو کلی کاملاً جذاب است. اگر راهی وجود داشت که بتواند کنترل بیشتری را در آن بخش از معماها انجام دهد که باید چیزهای اطراف را تغییر دهید و از نظر هیولا تنوع بیشتری کسب کنید ، این یک تجربه بهتر دو ساعت و نیم خواهد بود. متاسفانه بازی دارای گیم پلی بسیار کوتاه اما در عین حال جذاب و سرگرم کننده ای است. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک پازلی و ماجراجویی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان خوب
  • طراحی بصری زیبا و ساده
معایب

  • گرافیک ضعیف
  • جلوه های صوتی بی کیفیت
  • موسیقی متن ضعیف
  • باگ های ریز در نسخه موبایل

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7
داستان - 7.5
موسیقی - 6.5

6.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Monstrum

سلام به دوستان و همراهان عزیز و همیشگی وب سایت IRG Review امروز با نقد …