خانه / Reviews / نقد وبررسی Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure

نقد وبررسی Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Blue Sky Studios طراحی و توسط Outright Games نیز منتشر شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure میتوانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

فرضیه اسپین آف این فیلم ساده است. بازی Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure دقیقاً مانند هر روز Scrat شروع می شود او چسبیده به بلوط با ارزش خود برای زندگی عزیز ، فقط به نوعی دست و پا چلفتی است و باعث می شود چرخش فاجعه آمیز وقایع slapstick اتفاق بی افتد.

این بار ، او روی یک معبد ناخوشایند متعلق به اسرارآمیز Scratazons قرار دارد که او را در جستجوی انواع زمین های مختلف و چالش های سکوی مختلف برای بازیابی مجلل ارزشمند او قرار می دهد ، گیر افتاده است. این یک بازی به سبک پلتفرم ساده و یکنواخت با چند معمایی آسان و مبارزات خودسرانه است ، اما چند صحنه فیلمبرداری و نبرد رئیس کمی آن را جذاب می کند.

Scrat کاملاً شخصیت رکود در فیلمهای عصر یخبندان است ، اما در Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure او در واقع مقادیر نسبتاً خوبی از مهارت های جنگی را در اختیار دارد. مراحل بازی از نظر دامنه وسیع هستند و کلکسیون های مختلفی را برای جستجوی منابع و ارجاع دارند ،

اما هنوز هم کاملاً خطی و سرراست هستند. موسیقی دلپذیر است ، اما موارد برجسته ای وجود دارد که می توانست با اندکی لهستانی تر انجام دهد. به عنوان مثال ، صدای دشمنان با اشکال پرواز که می جنگید ، بسیار وحشتناک است که ناامیدانه می خواهید آنها را بیرون بیاورید تا آرام باشند.

بلافاصله هنگام راه اندازی ماجراجویی Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure متوجه خواهید شد که عملکرد مطلوب را به جای می گذارد. این فریمور دائماً نزدیک به انقراض است ، غالباً انجماد و به نوعی در عصر یخبندان نیست.

به طور خاص حالت دستی به قدری بد است که از بعضی جهات روی سیستم عامل را تحت تأثیر قرار می دهد ، بنابراین اگر شما یک پخش کننده Switch Lite هستید ، مشکل هایی با این اثر خواهید داشت.

مشکلات بزرگ در بازی Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure شرم آور است ، زیرا در بعضی مناطق بازی نوید را نشان می دهد. ظاهر و احساس حق رای دادن به Ice Age کاملاً ساده ارائه شده است. Scrat در انیمیشن های خود احساس اصالت می کند و به نظر می رسد که انگار تازه از صفحه نقره کنار رفته است.

در نهایت ، با این حال ، با شنیدن صدای زوزه و صدای کوچک او و صدای ناله کردن در حالی که می خواهید دور شوید ، کاغذ ترک ناامیدی های موجود در گیم پلی را کمی کاغذ می کند.

به طور کلی بازی Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure یک platformer خسته کننده و تکرار شونده خواهد بود و می توانید در eShop برای برچسب قیمت سنگین 34.99 پوند خیلی انتخاب های بهتری داشته باشید.

عملکرد بازی در پورت Switch فقط باعث می شود که نسبت به سایر نسخه های کنسول ، به خصوص در حالت دستی ، کمی بدتر شود. Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure به جای اینکه یک عنوان سکوبازی کاملاً جدید شناخته شود

از طرف مثبت ، دارای طراحی مراحل بسیار خوب است ، مناطقی که به یکدیگر متصل می شوند به گونه ای بنظر می رسند که در مقیاس بزرگ هستند ، اما به راحتی گیم پلی بازی خطی باقی می ماند. این بازی به طور کلی کاملاً فاقد چالش است ، بسیار تکراری است.

Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure ذات فیلم ها و شیوه های ناپسند Scrat را به تصویر می کشد ، اما سکوی بی نظیر و عملکرد افتضاح آن را به یک درگاه شایسته انقراض تبدیل می کند. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن و ماجراجویی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • گرافیک خوب
معایب

  • داستان بی سرو ته
  • موسیقی متن ضعیف
  • باگ های ریز در عملکرد فنی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 6
داستان - 6
موسیقی - 6.5

6.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Monstrum

سلام به دوستان و همراهان عزیز و همیشگی وب سایت IRG Review امروز با نقد …