خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Glyph

نقد و بررسی بازی Glyph

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Glyph می باشد که یک بازی جالب و سرگرم کننده با مکانیک فوق العاده است و ما فکر می کنیم همه شما همراهان وب سایت ما مطمئنا از بازی Glyph لذت خواهید برد و این بازی واقعا داستان و گیم پلی فوق العاده ای دارد ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Glyph یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Glyph را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Glyph آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Glyph خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی Glyph داستان خیلی زیبایی دارد. در این بازی شما باید یک توپ مکانیکی را به مقصدش در هر پلت فرم هدایت کنید و این گونه مراحل بازی را رد کرده و ماموریت خودتان را هم به اتمام برسانید. با این که ممکن است این طور به نظر برسد که بازی Glyph داستان خاصی ندارد، اما این طور نیست و مطمئنا شما در بازی Glyph حس بی هدفی نخواهید کرد. ما به داستان بازی Glyph نمره خوبی می دهیم.

گرافیک بازی Glyph واقعا یک شاهکار زیبا و فوق العاده می باشد. از رنگ بندی فوق العاده زیبای این بازی گرفته، تا نور پردازی و بافت های زیبایی که در طراحی شخصیت اصلی و فضاها استفاده شده است. گرافیک بازی Glyph از ما نمره خوبی می گیرد. موسیقی بازی Glyph هم یک ساندترک زیبا و پر از احساسات می باشد که ما به شما توصیه می کنیم آن را با قیمت حدودی شش دلار آمریکا خریداری کنید. موسیقی بازی Glyph هم مانند داستان و گرافیک آن از ما نمره خوبی می گیرد.

گیم پلی بازی Glyph یک گیم پلی حرفه ای است و اصلا مهم ترین نقطه قوت بازی Glyph حساب می شود. وقتی بازی Glyph را هر چند برای مدتی کوتاه بازی کنید، متوجه می شوید که این بازی واقعا روی طراحی سیستم فیزیک و مکانیکش وقت و حوصله گذاشته شده است و این مسئله خودش مهم ترین دلیلی می باشد که گیم پلی بازی Glyph واقعا راضی کننده است و موقع بازی کردن از همه بخش های این پلت فرمر زیبا لذت خواهید برد. ما به گیم پلی بازی Glyph نمره خیلی خوبی خواهیم داد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Glyph رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Glyph را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Glyph یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما بازی Glyph را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی Glyph حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی Glyph حقیقتا هیچ نقطه ضعفی ندارد و واقعا عالی می باشد. مثلا بازی Glyph هم داستان خیلی خوبی دارد و هم موسیقی و گرافیک و گیم پلی آن واقعا فوق العاده هستند. ما بازی Glyph را به طور صد در صد به شما توصیه می کنیم و می توانید این بازی زیبا را از وب سایت استیم با قیمت حدودی شش دلار خریداری کنید و به طور کلی ما بازی Glyph را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Glyph برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Glyph تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Glyph کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Glyph

5

مزایا

  • گرافیک زیبا
  • گیم پلی واقعا عالی و حرفه ای با مکانیک و فیزیک خوب
  • موسیقی جذاب
معایب

  • ندارد!

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 10
داستان - 7
موسیقی - 9

9

User Rating: Be the first one !