خانه / Reviews / نقد و بررسی Power Rangers: Battle for the Grid نسخه PC

نقد و بررسی Power Rangers: Battle for the Grid نسخه PC

امروز سراغ نقد و بررسی بازی Power Rangers: Battle for the Grid رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و نقش آفرینی قرار دارد. این بازی جذاب توسط شرکت nWay طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Google Stadia, Microsoft Windows نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Power Rangers: Battle for the Grid می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

سری Power Rangers نوستالژیک-فست دارای ظاهر یک بازی موبایل است که کمبود صدا بازیگری ، مجموعه حالت ها و ویژگی های باربی است  تنها نه شخصیت بلکه پنج مرحله ، موسیقی تکراری ساده همه در این بازی جمع شده اند که به دلیل داشتن سابقه عالی در بازی ویدیویی شناخته نشده است. اما در برابر همه شانس ها ، در زیر همه اینها قلب یک سیستم مبارزه با تفکر ، مراقبت و عشق آشکار برای بازی های مبارزه با طراحی دو بعدی ایجاد می شود.

بازی Power Rangers: Battle for the Grid یک عنوان مبارزه ای 3 به 3 است و دارای یک سیستم جنگی چهار دکمه ای است که از حملات سبک ، متوسط ​​، سنگین و ویژه ای درست مانند Dragon Ball FighterZ تشکیل شده است. این بازی دارای سیستم جنگی است که همه چیز اما مانع اجرایی ورود را از بین نمی برد که بسیار عالی است زیرا سادگی سیستم جنگی توسط مکانیک های بسیار پیچیده از حرکات ویژه ای که مهارت خواهند داشت تکمیل می شود.

در گیم پلی بازی Power Rangers: Battle for the Grid حملات بسیار قدرتمندی وجود دارد که تقریباً کل صفحه را برای مدت کوتاهی پوشش می دهد. مکانیک بازگشت کاملاً مطابق با برند Power Rangers دارد و به عنوان روشی موفق می شود که بدون احساس دکمه ارزان پیروزی ، نوعی مسابقه یک باخت را به نفع خود تبدیل کنید. همچنین می توانید در انجام یک حمله به آنها کمک کنید ، اما پس از آن شما نیز می توانید کنترل دستی ها را انجام داده و شخصیت دیگر خود را برچسب گذاری کنید ، به شما امکان می دهد تا کومبوس ها را از روی پرتاب ها تبدیل کرده و در ادامه با کمک ها به روش های سرگرم کننده و جالب ادامه دهید.

در بازی Power Rangers: Battle for the Grid تنها 9 شخصیت وجود دارد که با هر اندازه ای تعداد تفاوتی نسبت به یکدیگر دارند اما حداقل همه آنها کاملاً تعریف شده و سرگرم کننده هستند. معمول ترین آرکیپت های بازی مبارزه ای پوشانده شده است برای مثال کت شخصیتی با تمرکز بیش از حد است ، تامی و جیسون همه جانبه ای عالی هستند که می توانند کمی از همه چیز استفاده کنند ، Mastodon Sentry و Ranger Killer از کاراکتر های بسیار مؤثر مدافع هستند. Gia یک شخصیت نیرومند با طول برد حمله متوسط ​​است و Drakkon با ترکیبات و تکنیک های بسیار تکنیکی خود نقش شخصیت مهمی را پر می کند.

مشکل اصلی در بازی Power Rangers: Battle for the Grid این است که همه چیز پیرامون سیستم مبارزه ای کاملاً محکم و سرگرم کننده آن به خوبی ارائه نشده است. در حقیقت هیچ صدایی خارج از گوینده در شروع مسابقه و یک جفت از هیولاهای شگفت انگیز وجود ندارد. موسیقی متن بازی از طراحی ساده ای برخوردار است که به سرعت تکراری می شود زیرا در طی پنج مرحله فقط پنج موضوع وجود دارد. Arcade Mode یک حالت بسیار پیش پا افتاده است زیرا تقریباً بدون داستان و هوش مصنوعی ضعیف ارائه می شود. حالت تمرین فاقد عملکرد اساسی در ضبط و پخش می باشد. بسیاری از اشکالات گرافیکی و صدا وجود دارد و گزینه ای برای بازی برگشت در بازی آنلاین وجود ندارد.

عنوان Battle for Grid یک بازی با قیمت 20 دلاری است برای نسخه استاندارد در زمان عرضه است. همچنین نسخه Collector 40 دلاری نیز با Season One Pass وجود دارد که شامل سه جنگنده اضافی در زیر خط و چند پوست است که به نظر می رسد ارزش بسیار قابل تردید تری دارند. متاسفانه بازی بی سیم روی Switch دارای افت های مکرر در اتصال است که به غیر این مشکل بازی مهیجی است. همچنین به نظر می رسد برخی از اشکالات اساسی وجود دارد که منحصر به بازی های آنلاین مربوط به مسدود کردن هستند.

برخی از مکانیک بازی های جنگنده خوب و شگفت آور سری Power Rangers در عنوان Battle for the Grid وجو دارد. فهرست گسترده ای از شخصیت های سرگرم کننده و جذاب که به دلیل ضعف گرافیکی ارائه تصاویر ساده از همه مهمتر کمبود جزئیات در آنها فقدان محتوای تک نفره معنی دار را نشان می دهد همچنین سایر حالت ها ، کاراکترها و مراحل ضعیف نشان داده می شود. این بازی جذاب را به دوستداران سری بازی های Power Rangers پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • شخصیت پردازی خوب
  • مکانیک روان گیم پلی و مبارزات
معایب

  • گرافیک کم جزئیات
  • داستان بدون توجه
  • موسیقی متن تکراری

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 6.5

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Children of Morta نسخه XBOX ONE

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Children of Morta رفتیم. این بازی …