خانه / Reviews / نقد و بررسی Habroxia

نقد و بررسی Habroxia

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Habroxia رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و تیراندازی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Lillymo طراحی و توسط شرکت EastAsiaSoft نیز منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PlayStation Vita, Switch و PlayStation 4 نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Habroxia می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Habroxia چهار حالت ارائه می دهد و اصلی ترین آن حالت Story است که هیچ داستان واقعی ندارد. در عوض ، شما با 15 مرحله متنوع روبرو هستید ، در صورت تمایل به ارتقاء سفینه می توانید اعتبار خود را خرج کنید و یا به مرحله قبلی برگردید اگر لازم است هر زمان که بازی خیلی سخت انجام شود ، قدرتهای تهاجمی خود را کمی مخلوط کنید.

گیم پلی بازی Habroxia در ابتدا کاملاً استاندارد است. در ابتدا به نظر می رسد دقیقاً شبیه به هر نوع بازی تیراندازی در دهه 80 است. بازی دارای یک سیستم عجیب و غریب است و تنظیم آن نیز کمی طول می کشد ، اما بسیار مناسب عمل می کند ، اگرچه این یک نوع حمله ثانویه است اما گزینه های استراتژیکی به شما ارائه می دهد.

در گیم پلی بازی Habroxia هنگامی که به سمت دشمنان بیگانه پرواز می کنید ، یو پی اس های قدرت را مشاهده خواهید کرد و اینها ارتقاء موقت آماری را ارائه می دهند یا به روزرسانی سلاح یا سپر به موقع است. همانطور که معمولی در مورد شلیک های Indie است ، حتی اگر شما آن را بیشتر کرده باشید ، قدرت شلیک شما کاملاً چشمگیر نیست.

از نظر طراحی هر مرحله بازی Habroxia معمولی است از این رو که شما با دشمنان مختلف ، اسلحه های ثابت و در نهایت پایان بزرگتر باس فایت  که عموماً خسارت زیادی به شما وارد می کند و حملات الگویی را ایجاد خواهید کرد که باید حرکت های مختلف را یاد بگیرید در غیر این صورت دچار مشکل خواهید شد. در طول مسیر خطرات محیطی وجود دارد اما هیچ چیز جالبی وجود ندارد ، فقط دیوارهایی که سطح را تشکیل می دهند. این همه چیزهای خیلی استاندارد طراحی شده است.

در بازی Habroxia سه حالت دیگر نیز وجود دارد. حالت Shield Maiden به شما هیچ زره و سطح Peashooter اسلحه نمی دهد ، اما یو پی اس های قدرت سپر را با سرعت زیاد می گذارد و حالت نجات فقط قسمت افقی بازی را ارائه می دهد اما فضانوردان را برای نجات پرتاب می کند. دستیابی به غنائم همراه برای هر یک از این حالتها بسیار ساده بود و هیچ تابلوی آنلاین برای رقابت با آنها وجود ندارد ، شما به سختی با اینها سرگرم خواهید شد.

در گیم پلی بازی Habroxia حالت تهاجم کمی جالب تر است زیرا فقط عمل پیمایش عمودی را ارائه می دهد و وقتی دشمن از شما گذشته می شود آن مرحله تمام می شود.

از لحاظ بصری بازی Habroxia نیز بسیار پررنگ است. تصاویر از نظر فنی بسیار قدیمی است و بنابراین شما فکر می کنید که آنها می توانند برخی از نقشه های بزرگ دشمن و مکانهای جالب را پرتاب کنند ، اما هر مرحله یکسان به نظر نمی رسد و نقشه های دشمن بسیار ناخوشایند هستند.

بازی Habroxia یک عنوان سرگرم کننده است که دارای ایده های خوبی است اما طراحی های بسیار ساده و بصری مختل می شود. قطعاً سرگرم کننده بودن در حالی که دوام دارد وجود دارد اما گیم پلی بازی خیلی طولانی نیست. این بازی را به دوستداران سبک بازی های اکشن تیراندازی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • مکاینک روان گیم پلی
معایب

  • داستان ضعیف
  • موسیقی متن نه چندان خوب
  • گرافیک ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 6
گیم پلی - 7
داستان - 6
موسیقی - 6.5

6.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Children of Morta نسخه XBOX ONE

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Children of Morta رفتیم. این بازی …