خانه / Reviews / نقد و بررسی Petoons Party

نقد و بررسی Petoons Party

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Petoons Party رفتیم. این بازی جذاب در سبک بازی های Miscellaneous قرار دارد. این بازی توسط شرکت PETOONS STUDIO SL طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PC, Switch, Xbox One و PlayStation 4 نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Petoons Party می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Petoons Party عنوانی سرگرم کننده از استودیوی اسپانیایی پتونز استودیو است که در نمایش استعدادهای جدید سونی ، پلی استیشن شرکت کرد. یک رویکرد آشنا اما کاملاً مناسب برای افراد در هر رده سنی است. این عنوان یک تجربه روایت ضعیف را ارائه می دهد ، انتظار داستان اصلی اساسی را نداشته باشید هرچند که گیم پلی بازی Petoons Party در لحظات همکاری و رقابت مداوم به خوبی پیش می رود.

داستان بازی Petoons Party از آنجا آغاز می شود که شخصیتشرور به نام کیترا می خواهد جزیره را نابود کند و ما باید با کمک دوستانمان آزمایش های مختلفی را در قالب بازی های ویدئویی که ظاهر می شود اجرا کنیم. گیم پلی بازی دارای سه حالت مختلف  است که در هر یک از آنها می توانیم یکی از پنج مورد موجود را انتخاب کنیم. ما می توانیم به طور همزمان حداکثر چهار نفر بازی کنیم و اگر کسی از بازی حذف شود می توانیم از AI استفاده کنیم.

تخته ها در بازی Petoons Party شامل تجربه معمولی هستند و به همین دلیل عدم سرگرمی ، تجربه کلاسیک یک بازی مهمانی است. ما با یک تخته حرکت می کنیم تا به هدف برسیم ، جایی که با کیترا ترسناک روبرو هستیم. چهار تخته برای انتخاب وجود دارد که از جمله آنها : جزیره کیمرا جایی که در جزیره ای خواهیم بود که یک آتشفشان چشمگیر در آن قرار دارد ، جزیره استوری ، جزیره ای ساده و زیبا، جزیره بارش برفی ماجراجویی ما را در یک جزیره برفی انجام خواهد داد و جزیره Moki Rocks که در یک جزیره صخره ای با دوستان خود به رقابت خواهیم پرداخت.

تجربه گیم پلی بازی Petoons Party سرگرم کننده و ساده است. یادگیری مینی گیم به مکانیک تقریباً لحظه ای است. به طور کلی در این بازی هفت نوع مینی بازی وجود دارد که برخی از آنها عناصر را برای تشکیل یک برج جمع می کنیم یا در دیگری اشیاء را جمع می کند و آنها را در یک منطقه مشخص معرفی می کنیم ، نمونه دیگر که در آن دکمه ها را فشار می دهیم تا ریتم موسیقی ، صندلی را در 4 قسمت از یک دایره جرکت دهد و …

سرانجام در هریک از حالت های بازی Petoons Party با کیترا روبرو هستیم و بازیکنی که در فازهای مختلف بیشترین امتیاز را کسب کرده است ، برنده می شود. چهار فنجان در دسترس است: Oki Cup ، Moki Cup ، Super Cup و Mistery Cup. مینی بازی هایی که در حالت Board و Cup از آنها لذت می بریم نیز می توانید در کل آزادی به صورت جداگانه زندگی کنید.

بازی Petoons Party از لحاظ بصری یک عنوان ساده اما جذاب است زیرا می تواند محیط کودکانه  سرگرم کننده خود را با انیمیشنهای مختلف ارائه  کند. با وجود این که یک بازی ویدیویی با محوریت کودک است ، من فکر می کنم شما می توانید شخصیت هایی را که کمی بیشتر از آن وجود دارد را انتخاب کنید با شخصیتی کمی بیشتر که آنها را متمایز می کند.

موسیقی متن و گیم پلی بازی Petoons Party با توجه به بخش گرافیکی بهبود یافته تر هستند. انتقال صدا مؤثر است و همانطور که در طول تحلیل اظهار نظر کرده ایم ، گیم پلی بازی و طراحی بصری ساده ارائه شده است و به راحتی با همه سنین سازگار است. Petoons Party یک بازی رویکرد کودکان است که در مقیاس سنی قابل بازی بین 0 تا 99 سال است و به طور کلی ساده و سرگرم کننده است.

5

5

مزایا

  • طراحی بصری زیبا و ساده
  • گیم پلی سرگرم کننده و روان
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • داستان بی سرو ته
  • گیم پلی کوتاه مراحل بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 6

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Children of Morta نسخه XBOX ONE

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Children of Morta رفتیم. این بازی …