خانه / Reviews / نقد و بررسی hayfever

نقد و بررسی hayfever

در این مطلب می خواهیم بازی hayfever را در سایت خوب IRG Review بررسی کنیم. قبل از این که صحبت در مورد آن را شروع کنیم دانستن این که بهار خواهد امد و بهار با خود هدیه هایی نیز می اورد، دور از لطف نمی باشد. روز های طولانی تر زنده ماندن از طریق انواع مختلف گل ها، یک فهرست جدید برای آرگوس و البته حساسیت به بهار و عطسه. بله، هایفور دومی را بیشتر پوشش می دهد و از عطسه مومن برای دستیابی به نکاتی که هرگز فکر نمی کنید کسی به آن دست یابد استفاده می کند.

در این بازی شما به عنوان پست چی بازی می کنید ، و با پت کاملا یکسان نیست ، اما با توجه به این او دوست دارد وقتی از صحبت از کار او به میان می آید ، بسیار سخت است ، اما الرژی او بعد از مدتی بهتر می شود. زیرا گرده ها بعد از مدتی کم می شوند. نقش او در بازی این است که از هر سطح بازی عبور کند ، و وظیفه یی که به دلیل عطسه کردن از دست داده است را انتخاب کند ، و  در آن شغل دوباره ادامه بدهد.

در کل بیش از ۱۴۰ سطح وجود دارد که در اوقات مختلف سال پخش می شود. هر مرحله با یک روز از هفته نمایش داده می شود ، پس از تمام شدن هفت روز هفته پشت سر هم ، برای تایید این موضوع یک شی که اندازه ای آن کوچک می باشد در پشت خواهید داد ، اما در وهله اول شما یک سطح را بعد از اتمام سطح قبلی انجام خواهید داد. هر کدام با افزایش سختی روبرو می شوند. این بازی به طور یقین یک چالش برای شما است ، اما شما می توانید از سطح ها بدون جمع کردن همه موارد زیاد عبور کنید ، البته این را این گونه برداشت نکنید که همین کار را حتما باید انجام دهید. اما در موقعی که فقط می خواهید پیشرفت کنید و به ویژه مدت زمان طولانی را در یک سطح گیر کرده باشید. خوب است که از این روش استفاده کنید اما بعدا که وقت کردید می توانید به این سطح بازگردید و آن را جبران کنید. کمی مسخره است که به انتهای هر سطح برسید و دوباره به اول برگردید.

در واقع این بازی برای پلت فرم های ۱۶ بیتی طراحی شده است ، بنابراین کنترل این زیاد سخت نخواهد بود البته فکر نکنید که این کار بسیار آسان نیز خواهد بود. همه ما می دانیم که بازی شیر شاه در مگا درایو چقد سخت بود ، حتی قرار بود یک بازی برای بچه ها باشد.

حال در مورد ساز و کار توماس ، او از چپ به راست حرکت می کند و با دکمه b به آسمان می پرد. اما قدرت واقعی در عطسه کردن توماس نهفته است. با فشار دادن دکمه y  در جهت مورد نظر او عطسه خود را به هوا پرتاب خواهد کرد. این بازی را از یک حالت ساده و پرش به سکوی پرش هواپیما منتقل خواهد کرد. او اثری در حرکت های خود باقی نمی گذارد ، اما می تواند بسیار دقیق باشد که این تابعی از زمان و دقت شما است.

توماس می تواند این پرش های منحصر به فرد خود را با یک عطسه خیلی ساده انجام دهد ، اما خیلی زود شما می توانید از میان ابر های گرده پرش کنید که به او اجازه خواهد داد جهش های خود را بیش از حد پر کند. یک وسیله سنجش در پایین صفحه نیز وجود دارد که قدرت شما را نشان می دهد ، هر چه کامل تر باشد. بیشتر می روید اما به شما اخطار این داده می شود ، اگر بیش از اندازه پر شود ، توماس به طور خودکار به روی صفحه نمایش می رود که اکثر وقت ها منجر به مرگ ناخواسته او خواهد شد. صحبت از مرگ ، این گونه نیست که ساده باشد و بعد از مرگ او اتفاق های زیادی خواهد افتاد.

در این بازی هیچ جانی را نمی توانید ذخیره کنید ، حتی نمودار یا قسمتی برای نمایش سلامتی شما وجود ندارد. علاوه بر این وقتی جان خود را از دست می دهید دوباره از همان جا ادامه پیدا نخواهد کرد. شما نمی توانید به هیچ وجه این بازی را با این شرایط به اتمام برسانید زیرا این بازی برای شما خیلی سخت می باشد. اگر فقط ۳ تا ۵ جان برای بازی کردن داشتید ، خیلی بهتر می شد. در عوض همه چیز با پاسگاه ها به شکل صندوق پستی اندازه گیری خواهد شد.

صندوق پستی های بی شماری را که در هر سطح پراکنده هستند را شما می یابید. هنگامی که می میرید این صندوق پستی ها به شما احترام خواهند گذاشت و از ان جا به بازی بازگردانیده خواهید شد. خوشبختانه ان ها در اول فراوان هستند و راحت تر به دست می آیند شما به آن ها احتیاج دارید ، زیرا در خود این بازی در جلو تر برخی از این چالش ها به صداقت و کمال موجود در صندوق های پستی نیاز خواهند داشت ، هیچ راهی نیز برای گول زدن چالش ها وجود نخواهد داشت ، بهترین راه برای یادگیری در اول های بازی مکانیک می باشد.

5

5

مزایا

  • گرافیک این بازی با خیلی از سیتم عامل ها مطابق است
  • کنترل کردن ساده است یعنی همه می توانند بازی کنند.
  • بیش از حد کافی سطح دارد که در تقویت انگیزه نقش به سزایی خواهد داشت.
معایب

  • مرگ بیش از حد زیاد و به خاطر اشتباهات احمقانه است.
  • دشواری در بعضی مواقع بالا می باشد.

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
داستان - 6.5
گیم پلی - 7.5
موسیقی - 8

7.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی My Riding Stables 2 A New Adventure

بازی my riding stables 2 a new adventure یک بازی یا ژانر آموزشی، ورزشی، شبیه …