خانه / Reviews / نقد و بررسی Melbits World

نقد و بررسی Melbits World

در این پست خود قصد داریم به بررسی بازی Melbits World بپردازیم. این بازی برای پلتفرم های نینتندو سوئیچ ، پلی استیشن 4، گوشی های همراه اندرویدی و همچنین رایانه های شخصی ویندوزی به بازار جهانی گیم عرضه شده است. در ادامه با بررسی این بازی جذاب با IRG Review همراه باشید.

بازی Melbits World یک بازی با گرافیک جذاب و تماشایی می باشد که این پتانسیل را دارد تا شما را مدت ها با گرافیک رنگی و جذاب خود و هم چنین با گیم پیل روان و خوش ساخت خودش شما را تا مدت ها سرگرم و مشتاق بر پای دستگاه های رایانه ای تان مشتاقانه نگه دارد.

Melbits World – پازل بسیار کاملا جادویی با یک رنگ روشن با پیچ و تاب فوق العاده منحصر به فرد است. به جای اینکه  بازیکن بر پای دستگاه خانگی شان بنشینند و به بازی بپردازند، هر بازیکن این امکان را دارد تا با استفاده از زندگی روزانه و چیزهایی که هر روز با آن سر و کار دارد یعنی گوشی تلفن که بسیاری از به عادت کرده اند به انجام این بازی بپردازد.

منتشر شدن این بازی بر روی تلفن های اندرویدی بسیار جذاب است چرا که امکان این که این بازی را بروی گوشی های اندرویدی خود در اوقات فراغت خودتان مانند زمانی که در اتوبوس یا مترو در حال رفتن به سرکار یا برگشت به خانه هستید اوقات خالی شما را با لذت بسیار جذاب خود شپر می کند.

داستان بازی به این صورت است که در Melbits World موجودات دوست داشتنی کوچکی در کنار یکدیگر به زندگی خود مشغول هستند که ناگهان با خطری خانه مان سوز مواجه می شوند که زندگی آن ها و سرزیمن مادری شان را به خطر می اندازد بنابراین شما دربازی وظیفه دارید تا در کنار یکدیگر به مبارزه با دشمنان تان بپردازید و سرزمین خود را از هجوم بیگانه حفظ نمایید.

همانطور که پیش تر ذکر کردیم این بازی برای گوشی های اندرویدی نیز به بازار منتشر شده است بنابراین یکی از مواردی که همیشه در این جور مسائل باید مد نظر داشت حجم بازی می باشد که باید ذکر کرد که Melbits World دارای حجم کم و گرافیکی زیبا می باشد که این امر بر جذابیت بازی بسیار افزوده است.

قبل از هر جلسه از این بازی شما خواهد شد انجام خود، خواهد شد که در طول بازی استفاده می شود. در آغاز هر سطح از خود شما خواهد بود که اشیاء است که شما را مدیریت کند. شما حتی می توانید کنترل خود را تمرین در طول این جلسات مقدماتی، اگر شما نمی دانید که چه باید بکنید. شما خواهید تنها دو نوع از کنترل برای هر بازیکن در صحنه داشته باشند، بنابراین از آن زمان مناسب برای رسیدن به آنها استفاده می شود. و معقول، آنچه شما انجام، از آنجا که است که در آن چرخ می تواند آمده است.

گرافیک بازی بسیار تماشایی و چشم نواز می باشد و جذابیت بازی را چندین پله بالا برده است. مخصوصا این موضوع هنگامی آشکار می شود که می بینیم این بازی بر روی چندین پلتفرم عرضه شده است و وقتی روی پلتفرم های مختلف به بازی کردن آن می پردازید متوجه می شوید که تفاوت بسیار کمی در زمینه گرافیک با یکدیگر دارند که این موضوع بسیار خارق العاده است.

بازی بسیاری جذابیت های ریز گرافیکی جالب با جزئیات جذاب می باشد که شما را قطعا اقناع خواهد کرد و وجود المان های مختلف بصری در بازی بر جذابیت بازی بسیار اضافه می کند و حتی آن را به یک بازی بسیار مناسب برای بازی تبدیل می نمیاید.

گیم پلی بازی روان و قابل توجه می باشد شما را کسل و خسته نمی کند و دارای تنوع بسیار بالایی می باشد که برای هر بازیکن و مخاطبی می تواند جذاب و پر انرژی و متفاوت جلوه کند البته اگر یک سری ایرادات ریز جزئی را که در روند هر بازی ای به چشم می خورد را ندید بگیرد.

قابلیت های زیادی در گیم پلی بازی وجود دارد و کمپانی سازنده بازی که یک کمپانی نام آشنا نیز می باشد در هر چه جذاب تر کردن گیم پلی نیز از تمام ظزفیت دنیای بازی استفاده کرده است تا Melbits World را هر چه دل نشین تر و خواستنی تر سازد و لذت تجربه ی این بازی را به تجربه ای بسیار خاص و دوست داشتنی تبدیل کرده است بنابراین باید به آن تبریک گفت

داستان بازی همانطور که بالاتر اشاره شد محافظت از سرزمین مادری در برابر هجوم بیگانه گان و دشمنان که ویروس هایی خطرناک می باشند است. که در این راه شما ابزار ها و راه ها و شیوه های مختلفی برای این مبارزه در دست دارید که به برخی از آن ها تا به اینجای این مقاله اشاره کردیم و برخی دیگر را نیز در این مجال بررسی خواهیم کرد.

بازار هدف این بازی به درست ی برای افراد زیر 13 سال در نظر گرفته شده است. و برخلاف بسیاری از بازی ها حتی برای افراد دیگر نیز این بازی قابل بازی کردن می باشد و حوصله ی آن ها را سر نمی برد و همچنین برای آن ها نیز لذت بخش خواهد بود و بخوبی اوقات فراغت آن ها را نیز پر می کند.

یکی از مواردی که باید در اینجا به آن اشاره کرد این است که ممکن است پس از مدتی گیم پلی بازی و روند انجام بازی و موفق شدن در هر مرحله برای شما تکراری جلوه کند که این امر البته بستگی به دید شما دارد ولی گاهی این مورد نیز ممکن است برای شما نیز اتفاق بیفتد.

بطور کلی باید گفت که بازی Melbits World یک بازی بسیار دوست داشتنی و جذاب می باشد که بخوبی هر چه تمام تر اوقات فراغت شما را در منزل یا در هر محلی پر می کند و هم نشینی و آشنایی با دنیای Melbits World لذتی وافر و تکرار نشدنی به شما خواهد داد بطوریکه بعد از مدتی و بعد از پایان بازی ممکن است  حتی دلتنگ این موجودات ریز دوست داشتنی شوید. درست است که بازی فاقد ایراد نیست اما یکی از باز یهای دوست داشتنی  دوران اخیر است.

5

5

مزایا

  • گرافیک بسیار چشم نواز
  • موسیقی شنیدنی
  • تنوع مراحل
معایب

  • باگ های گیم پلی جزئی
  • تکراری شدن گیم پلی در برخی مراحل

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 7.5
داستان - 7.5
موسیقی - 7.5

7.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Roommates

با سلام خدمت تمامی شما دوستان عزیز  به همراهان همیشگی کتاب امروز هر لحظه ما …