خانه / Reviews / نقد و بررسی FUNNY BUNNY ADVENTURES

نقد و بررسی FUNNY BUNNY ADVENTURES

در این پست وب سایت Irg Review قصد داریم به بررسی بازی FUNNY BUNNY ADVENTURES بپردزایم که برای پلتفرمهایی مانند رایانه های شخصی ویندوزی و همچنین کنسول نینتندو سوئیچ به بازار آمده است و توانسته بازخوردهای نسبتا مثبتی نیز بعد از منتشر شدن به خود اختصاص دهد.

در نگاه اول بازی FUNNY BUNNY ADVENTURES یک بازی جالب با گرافیکی جالب توجه می باشد که شاید برای برخی بچه گانه جلوه کند اما به هرصورت بازی ای است که برای رده سنی بزرگسالان منتشر شده است و دارای المان های جذابی نیز می باشد که این بازی را برای افرادی که سن بالاتری دارند هم جالب توجه باشد.

شخصیت اصلی بازی که یک خرگوش بامزه می باشد در یک روستای زیبا و بسیار سرسبز با خانواده اش  زندگی می کند. همه چیز مرتب است و طبق مزاد می گذرد اما یک برف بسیار سنگین تمامی محصولات آن ها را از بین می برد و بنابراین شما در بازی این وظیفه را برعهده دارید که تا قبل از رسیدن زمستان بسیار سخت، دوباره محصولات کشاورزی را جمع آوری نمایید تا بتوانید این زمستان را بسلامت پشت سر بگذارید.

سطح بازی به بخش های مختلفی تقسیم شده است . هر بخش است و محل های مختلف، دارای جزئیات خاص خود می باشند و در هرکدام گیاه خاصی را می شود تولید کرد. شما وظیفه دارید در این بخش ها به کشاورزی بپردزاید و در عین حال از دست دشمنان خود قایم شوید و فرار کنید.

گیم پلی بازی در بخش هایی بسیار کند و حوصله سر بر است و مخاطب را از بازی دلزده می کند. در عین حال جذابیت هایی نیز در برخی بخش ها وجود دارد که تجربه ی آن ها می تواند برای شما جالب باشد که به انجام آن ها بپردازید. ولی به هر صورت باید از گیم پلی آن به عنوان یک گیم پلی کند نام برد.

گرافیک بازی دارای طراحی بصری خوبی می باشد که این خود از نکات مثبت بازی محسوب می شود اما مسئله این است که محیط های بازی اکثرا شبیه به یکدیگر هستند و چندان تفاوت هایی با یکدیگر ندارند و گیم پلی و روند انجام بازی نیز در تمامی آن ها یکسان است.

البته بازی یک سری جزئیات خاص و متفاوت را در هر مرحله برای اینکه تکراری بودن شکل ظاهری مراحل بازیکن را خسته نکند در داخل آن ها قرار داده است بطوری که شاید تغییراتی نیز به چشم شما بخورد مانند زمین هایی که یخبندان آن ها را محاصره کرده است یا آتش آن ها را محاصره کرده است ولی در کل بازیکن فریب این حقه های پبش پا افتاده ی بازی را نمی خورد.

این مراحل هر چند در شکل ظاهری با یکدیگر تفاوت هایی دارند اما در کلیت خود و در روند گیم پلی بازی و در روند انجام بازی دارای تغییرات چندانی نمی باشند و این جزئیات کوچک هم تغییری مثبت در این امر ایجاد نمی کنند و جذابیتی بر بازی نمی افزایند هر چند شاید عده ای گول این تفاوت ظاهری را بخورند اما اکثرا بازی در این فریب مکارانه موفق نمی شود و بازی همچنان خسته کننده باقی می ماند.

موسیقی بازی نیز حرفی خاص برای زدن به بازیکنان و مخاطبین خود ندارد. در حقیقت بسیار پیش پا افتاده و فاقد جذابیت است البته این مسئله به سلیقه ی خود مخاطب نیز بسیار بستگی دارد ولی اگر شما یکی از مخاطبین جوان این بازی باشید از موسیقی هم می توانید لذت ببرید.

یکی از نکات مثبتی که درباره ی بازی بتوان ذکر کرد این است که بازی دارای رشوی بسیار ساده می باشد و بنابراین یادگیری روند بای بسیار زود و سریع صورت می گیرد و پیچیدگی خاصی ندارد این امر وقتی معلوم می شود که مخاطبین جوان این بازی به انجام آن می پردازند و در واقع این زمان است که این بازی برای کودکان بسیار جالب و دوست داشتین جلوه می کند.

بازی FUNNY BUNNY ADVENTURES بطور کلی فاقد المان های جالب نمی باشد اما مسئله این است که این بازی بازار هدف خود را اشتباه انتخاب نموده است. اگر بازی بر کودکان بیش تر تمرکز می کرد می توانست بسیار موفق تر عمل کند اما اینکه بازار هدف خود را اشتباه انتخاب کرده است آن را در این امر ناموق و شکست خورده گردانده است.

5

5

مزایا

  • گرافیک قابل قبول
  • جزئیات ریز دوست داشتنی گیم پلی
معایب

  • انتخاب اشتباه بازار هدف بازی
  • کند بودن گیم پلی
  • تکراری شدن مراحل بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 6.5
داستان - 6.5
موسیقی - 6

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی One Dog Story

سلام به تمامی دوستان و گیم دوستان عزیز وب سایت IRG Review امروز با نقد …