خانه / Reviews / نقد و بررسی Lake Ridden

نقد و بررسی Lake Ridden

بار دیگر با تیم IRG Review در خدمت شما همراهان همیشگی هستیم. در این پست قصد داریم به بررسی بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده ی Lake Ridden بپردازیم که برای کنسول های ایکس باکس ان و همچنین برای رایانه های شخصی منتشر شده است. در ادامه با بررسی این بازی در وب سایت ما همراه باشید.

داستان بازی بسیار قوی و سرگرم کنننده می باشد و دارای ابعادی بسیار گسترده می باشد. بازی خونسری خود را در روایت و قصه گویی حفظ می کند و تمام داستان را یکجا به بازیکن لو نمی دهد و کم کم و آرام آرام این داستان بسیار رازآلود را بر مخاطب خود آشکار می کند. و ابعاد بسیار بزرگ آن را بدون مقدمه و با عجله به مخاطب لو نمی دهد که این امر بر جذابیت آن بسیار می افزاید.

بنابراین ، مزیت واقعی بازی در روایت محیطی آن نهفته است. منزل و پارک آن با شکوه اما ظاهرا متروک و به موقع یخ زده است. جداول با دقت مرتب شده حاکی از عزیمت ناگهانی و ناگهانی است و با آن دسته از خانه های مسکونی که در حین آشفتگی ظاهری به زمین سوخته اند ، مخلوط می شوند.

با این حال ، وقتی کل دارایی و زمین های آن برای شما باز است ، سرعت کاهش می یابد. تلاش برای پیدا کردن راه خود کمی گیج کننده است ، و کابینت و کشو در همه جا در سطح روح وجود دارد. بیشتر چیزهایی که می یابید غذای آشغال بی ربط است ، اما وقتی بعضی اوقات چیزی با ارزش وجود دارد ، بنابراین باید همه چیز را کشف کنید.

از آنجا ، شما به تحقیقات در مورد خانه های بزرگ قبلی و روستاهای اطراف ادامه می دهید ، و در نهایت به سواحل دریاچه  خواهید رسید. اگرچه مشخص است که هیچ کس سالها در این مکان ها زندگی نکرده است ، کل منطقه مملو از نامه ها ، روزنامه ها و یادداشت های دیگری است که به وضوح زندگی را در آنجا به تصویر می کشد. ممکن است راه پیش رو را مشاهده کنید: همچنان که به کاوش ادامه می دهید ، بیشتر و بیشتر خانه ها و شهرها را باز می کنید ، وقایع و گذشته های مردم را می بینید و سرانجام به قلب رمز و راز تکان دهنده می رسید.

گرافیک بازی بسیار خلاقانه و با جزئیات بسیار زیاد طراحی شده است و ابعاد بسیاری را در بر می گیرد و در هر نقطه جزئیاتی باورنکردنی در اختیار شما می گذارد و داستان زیبا اما تراژیک بازی را همراه با این طراحی بصری خیره کننده آرام آرام با خود پیش می برد و در هر مرحله بخشی از ان را برای مخاطب  تفهیم می کند.

گرافیک های زیبا و سه بعدی باعث ایجاد جوی زیبا می شود. به خصوص در مناطق جنگلی ، درختان متراکم ، چمن در حال بارش در نسیم ، مملو از مناظر طبیعی روح بخش است. در همه جا جزئیات کمی وجود دارد ، مانند لکه های گل ، پروانه های پروازی و گرد و غبار که توسط مهتاب روشن می شوند.

ساختمان ها همچنین با مبلمان فرو ریختنی ، کاغذ دیواری پاره شده و لمس ظرافت بسیار خوب به نظر می رسند ، اما  با چشم انداز بیرونی مطابقت ندارند. اما از آنجا که محیط زیست تمام تلاش خود را برای نشان دادن تغییرات انجام می دهد ، از چادرهای روشن شده با چراغهای رشته ای در جنگل گرفته تا خرابی اتاقهای زیبا و انبارها و ایستگاههای پمپاژ ، شما نمی توانید کل وقت بازی خود را در یک منطقه نسبتاً کوچک بگذرانید.

خلاقیت بازی در زمینه ی گیم پلی نیز محدود به چیز های کوچک نیست و از جزئیات بسیار ریز و کوچک تا ابعاد بزرگ تر را با خود دارد. بنابراین Lake Ridden در بخش گیم پلی نیز از امتیاز بسیار بالایی برخوردار می شود و گیم پلی بازی را نیز به یکی دیگر از المان های بسیار مثبت بازی برای ترغیب مخاطب به ادامه ی آن تبدیل می نماید.

بهترین چالش ها شما را به چالش می کشد ، اما تمام ابزارهای لازم برای موفقیت را فراهم می کند و باعث می شود احساس یک نبوغ داشته باشید. این یک تعادل آسان برای پیدا کردن نیست. برخی از مشکلات بازی آن را برطرف کرده اند و هوشمندانه مشاهده را با منطق به روشی مخفی اما کاملاً قابل حل پیوند می دهند. متأسفانه برخی از آنها به اهداف خود نرسیدند.

پضعیف ترین نکته ای که شاید بتوان در مورد بازی گفت این است که فقط در مورد یک سوم است و ممکن است شما با دو چالش ضعیف فکر کنید. شما می توانید اجزای اصلی را پیدا کنید و آن را انجام دهید ، اما پس از آن شما باید مراحل را با یک ترتیب خاص انجام دهید – این دستور کاملاً دلخواه نیست ، اما به خصوص منطقی نیست. در جای دیگر ، جهش منطقی روایت همچنین می تواند آنها را واقعاً آزاد کند ، که چندان جالب است ، زیرا بسیاری از نارضایتی های وی رضایت بخش و متعادل هستند.

موسیقی و جلوه ها مبتنی بر ترکیبی از صداهای عجیب و غریب بادی مناسب ، جغد های نامفهوم و سموم و ملودی ملایم رشته ها و پیانو است که حس غم و اندوه آرام را به وجود می آورد و به ندرت پرده از اوقات استرس زا می زند. پخش صدا مفید است ، اگرچه چندان عالی نیست اما با ریتم و روند پیشرفت داستان بسیار هماهنگ است.

بطور کلی بازی lake Ridden یک بازی بسیار خوب با گرافیکی فوق العاده زیبا و چشم نواز و همچنین گیم پلی ای سرگرم کننده و از همه مهم تر داستانی بسیار قوی و پیچیده می باشد که این پتانسیل را دارد تا نه تنها شما را ساعت ها سرگرم خود کند بلکه پس از اتمام نیز شما را تا مدت هادرگیر خود نگه دارد و حتی کاری کند تا دوباره به انجام این بازی از ابتدا و با حواسی جمع تر بپردازید و از آن لذتی وافر ببرید و جزئیات بسیار ریز بازی را که شاید در بار اول به چشمتان نیامده باشد را با نگاهی متفاوت بنگرید.

5

5

مزایا

  • گرافیک خیره کننده
  • داستان درگیر کننده
معایب

  • حفره های داستانی در انتهای بازی
  • باگ های جزئی

0

0

0

0

0

گرافیک - 9
گیم پلی - 8.5
داستان - 9
موسیقی - 8.5

8.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Along the Edge

عنوان Along the Edge را میتوان جزو یکی از آثار موفق در سبک رمان های …