خانه / Reviews / نقد و بررسی Antarctica 88

نقد و بررسی Antarctica 88

همیشه برای گیمر هایی که علاقه به انجام ژانر وحشت دارند پیدا کردن گیم مناسب یکی از سخت ترین کار هایی است که می توانید در استور بازی ها انجام دهید. پیدا کردن یک گیم مناسب در این ژانر بسیار حساس و سخت تر از آن حرف هایی است که فکرش را می کنید. اگر یک بازی ضعیف را در این ژانر انتخاب کنید کاملا خاصیت وحشت در این بازی ها از بین می برد و بازی به قولی از لحاظ دیداری اسپویل می شود و مضحکه به نظر می آید ولی در رو به روی آن یک بازی خوب در ژانر وحشت می تواند به خوبی هیجان و آدرنالین را در گیمرها افزایش دهد. حال با معرفی بازی Antarctica 88 امروز به نقد و بررسی این بازی در سایت IRG Review برای شما علاقه مندان به ژانر های (هرور) و ترسناک خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

برای معرفی بازی Antarctica 88 باید گفت که این بازی در اصل یک بازی دیداری سوم شخص ایست به این معنا که بازی به شکل POV طراحی شده است. شما بازی را از دید دوربین انجام می دهید. همانطور که از اسکرین شات های بازی پیدا است ابزار های بازی را فقط در دستان خود میبینید. حرکت های معمولی در بازی به همان طریق ساده حرکت در بازی هایی مانند COD انجام می شود و استایل انجام خود بازی بسیار شبیه به بازی هایی مانند رزیدنت اویل در ژانر وحشت می باشد. ولی خوب تفاوت های فراوانی وجد دارند که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.

بزرگترین ویژگی که در بازی Antarctica 88 آن را به یک ژانر ترسناک خاص تبدیل میکند آمبیانس و فضایی است که در بازی وجود دارد. نوع پردازشی که به داستان بازی شده است و انجام مامورت های بازی به شکلی در بازی توسعه داده شده اند که حال هوای بازی کاملا هر گیمری را تحت تاثیر قرار خواهد داد. مشکل اصلی گرافیک بازی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت ولی از همین ابتدا با معرفی قسمتی از داستان بازی Antarctica 88 ذره از آن چه در این بازی از آن انتظار دارید را به شما نشان خواهیم داد.

در این بازی شما در نقش فردی هستید که در کودکی خبر مفقود شدن پدر و ماد شما را به شما می دهند. والدین شما در بازی Antarctica 88 دو دانشمندی هستند که برای تحقیقات گسترده ای به قطب جنوب می روند. در این تحقیقات آن ها به شکل عجیبی گم می شوند و شما برای اینکه بتوانید اثری از آنها پیدا کنید به قطب جنوب سفر می کنید. وقتی به کمپی که آنها در آنجا مستقر بوده اند می رسید متوجه می شوید که موجودات خاص و عجیبی در آنجا زندگی می کنند و در ادامه متوجه فاجعه ای می شوید که در آن مکان به بار آمده است.

همه داستان هایی که در بازی در قالب ماموریت های آن در Antarctica 88  تجربه می کنید همگی شبیه پلات ها و قسمت هایی از یک فیلم است که مرحله به مرحله اعتیاد شما را به انجام بازی Antarctica 88 بیشتر می کند و دوست دارید ببینید که در ادامه داستان چه وقایعی به وقوع می پیوندند. در نتیجه اگر می خواهید بازی Antarctica 88 را انجام دهید پیشنهاد می کنید که آنه را به صورت یک مرحله ای و در 5 ساعت گیم پلی مستمر انجام دهید تا حس و حال و فضای بازی از بین نرود. ولی خوب در بخش گرافیکی بازی Antarctica 88 باید گفت که بازی آنچنان چنگی به دل نمی زند.

اکثر ابزار ها و موجودات طراحی شده مانند خود بازی بسیار بدون جزییات هستند و لگ های گاه و بی گاه را در بازی مشاهده م کنیم که اصلا برازنده یک بازی با آرمان های بزرگ نیست و اگر توسعه دهندگان زمان بیشتری برای عرضه این بازی می گذاشتند شاید این بازی را در لیست بهترین ترسناک های سال 2021 قرار می دادیم.

در مجموع باید گفت که بازی Antarctica 88 از آن دسته بازی هایی است که با وجود ضعف های فراوانی که در بخش گرافیکی آن وجود دارد ولی داستان جذاب که ویژگی های اسرار آمیز خودش را دارد و همینطور آمبیانسی که در بازی وجود دارد می تواند هر کسی را که علاقه مند به انجام این گونه بازی ها باشد را به گیم میخکوب کند. به شرطی که از ایرادات گرافیکی آن چشم بپوشاند!

5

5

مزایا

  • داستان بسیار جذاب
  • محیط و آمبانس ترسناک خوب
  • پازل های درون داستانی
معایب

  • باگ های عجیب در بازی
  • لگ های گاه و بی گاه
  • گرافیک سه بعدی بسیار ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 4
داستان - 8
گیم پلی - 7
موسیقی متن - 6

6.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی PowerSlave Exhumed

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را …