خانه / Reviews / نقد و بررسی Tarot Readings Premium

نقد و بررسی Tarot Readings Premium

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Tarot Readings Premium رفتیم. این عنوان در سبک بازی های Miscellaneous قرار دارد. این بازی توسط شرکت CrazySoft طراحی و منتشر شده است. این عنوان برای پلتفرم های PlayStation 4 و Nintendo Switch عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Tarot Readings Premium می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Tarot Readings Premiumدر سبک بازی های کارتی قرار دارد. در حالی که اکثر آنها عمل را بی معنی می دانند ، دیگران آن را راهی برای هدایت زندگی خود می دانند. نکته ای که در مورد این بازی وجود دارد این است که فضای زیادی برای تفسیر کارت ها و معانی آنها در رابطه با بازیکن و عماکرد او وجود دارد.

در ابتدای گیم پلی بازی Tarot Readings Premium از بازیکن خواسته می شود اطلاعات خود را وارد کند که شامل نام ، نام خانوادگی و تاریخ تولد است سپس بازیکن می تواند یکی از چهار پخش بازی را انتخاب کند. اولین حالت صلیب سلتیک ده کارت است. حالت دوم بازی نیز بخش سه کارت به امتیازات است. حالت سوم نیز هفت کارت پخش شده است که به موضوعات عاشقانه و دیگری برای حرفه و شغل اشاره دارد.

در حالت سلتیک بازی Tarot Readings Premium هنگامی که سؤال خود را تایپ می کنید ، ده کارت تصادفی را از یک میز که روی آن هفتاد و هشت کارت قرار دارند ، انتخاب کرده و آنها را در یک صلیب سلتیک قرار می دهید این بازی سپس به طور همزمان از ده کارت رد می شود و در مورد موقعیت آنها روی صلیب ، اهمیت آنها و توضیح آنها بحث می کند که شامل کارت معکوس ، با توضیح و یا بی توضیح می شود. بازیکن می تواند روی کارتها بزرگنمایی کند تا نمایشی دقیق تر داشته باشد. در پایان خواندن کارت بازیکن باید آطلاعات را به یاد داشته باشد. همچنین در صورت تمایل می تواند خواندن را ذخیره کند تا بعداً آن را مرور کنید. به طور کلی این برنامه کار مناسبی را برای توضیح کارتها و معنای آنها در رابطه با موقعیت آنها در مورد پخش انجام می دهد.

بازی Tarot Readings Premium از لحاظ بصری بسیار ساده طراحی شده است. زمینه ها و تصویر به سبک کارتونی و انیمیشنی اارائه شده اند که البته عالی نیست اما بد هم نیست. به طور کلی چهار طرح مختلف کارت وجود دارد که بازیکن می تواند از بین آنها انتخاب کند و در حالی که آنها تصاویر نسبتا یکسانی را نمایش می دهند ، تفاوت های کافی بین آنها وجود دارد تا آنها را منحصر به فرد نشان دهد. همچنین بازی در زمینه صدا و موسیقی بسیار ساده عملکرده است و ویژگی خاصی در آنها دیده نمی شود.

بازی Tarot Readings Premium عنوانی سرگرم کننده و جذاب است و می تواند در اوقات فراغت جذاب و کارآمد باشد. این بازی از داستان و روایتی برخوردار نیست و بازیکن با گیم پلی چالش برانگیزی از لحاظ فکری رو به رو است. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک Miscellaneous پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • ایده خلاقانه گیم پلی بازی
معایب

  • عدم روایت داستانی
  • موسیقی متن سطحی
  • گرافیک ضعیف
  • کوتاه بودن گیم پلی بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 6
گیم پلی - 6.5
داستان - 5
موسیقی - 6.5

6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Highrise Heroes: Word Challenge

سلام به تمامب همراهان و دوستان خوب وب سایت IRG Review ، امروز با شما …