خانه / Reviews / نقد و بررسی Lethal League Blaze

نقد و بررسی Lethal League Blaze

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و سرگرم کننده Lethal League Blaze رفتیم که در سبک بازی های متفرقه و مهمانی قرار دارد. این بازی هیجان انگیز و جذاب توسط شرکت Reptile توسعه و طراحی شده است و همچنین برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Microsoft Windows, macOS انتشار یافته است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Lethal League Blaze می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

این بازی (Lethal League Blaze) نسبت به نسخه های گذشته خود دارای تفاوت هایی در مکانی که گیم پلی است از جمله این تغییرات می توان به سیستم سلامتی جدید حالت سرعت و حالت Killer Instinct اشاره کرد. در گیم پلی بازی مکانیک های فوق العاده ای وجود دارد که می‌توانند بازیکنان از آنها استفاده کنند. متاسفانه بازی از بخش آموزشی کمبودهایی دارد و این بخش مهم در بازی دیده نمی شود و بازیکنان خود باید با عملکرد ها و ویژگیهای کاراکترهای مختلف آشنایی پیدا کند. بازی Lethal League Blaze از مسابقات بخش داستانی در سطح بسیار خوبی دارا است و همچنین بازی از هوش مصنوعی یا خوبی برخوردار است که لحظات چالش برانگیز را در بازی ایجاد می کند. یکی از ویژگی های جذاب این بازی این است که شما می توانید به صورت چند نفره و آنلاین به اجرای این بازی جذاب بپردازید.

متاسفانه بخش داستانی این بازی (Lethal League Blaze) توجه ویژه ای به آن نشده است داستان بازی بسیار جذاب است به طوری که داستان های بسیاری را برای بازیکن روایت می‌کند به طوریکه هر یک از روایت ها و اتفاقات بازی Lethal League Blaze دارای منطق و دلیل های جذاب خود است بازیکن باید با پیشروی در مراحل بازی به پی بردن به آن ها بپردازد. در نسخه جدید این بازی در دولت جدید برای مبارزه نیز ایجاد شده است که حالت های Versus و حالت Lethal Volley نام دارند. حالت دوم توسعه دهندگان گیم پلی بازی را با بازی والیبال ترکیب کردند و بازیکنان باید از برخورد توپ با زمین جلوگیری کند. در بازی Lethal League Blaze حالت دیگری نیز وجود دارد که بازیکنان باید به اهداف مختلف ضربه بزنند و امتیازات را کسب کنند این حالت چالش برانگیز Strikes نام دارد. بازی خوشبختانه در گیم‌پلی تک نفره از حالت های بسیار جذاب و چالش برانگیزی برخوردار است.

بازی Lethal League Blaze بر خلاف یک بازی مبارزتی که در آن هدف یک بازیکن به طور مستقیم از بین بردن حریف است، عملکرد مشابهی را انجام می دهد که دارای شباهت هایی به بازی Pong است. هدف بازیکنان این است که ضربه ای به توپ بزنند که در اطراف مرحله حرکت می کند، آن را در رنگ خود نشان می دهد و هدف آن ضربه زدن توسط آن به حریف است. در حالی که توپ به آرامی در ابتدا حرکت می کند، هر ضربه به تدریج سرعتش را افزایش می دهد تا زمانی که به یک گلوله تبدیل شود که نیاز به استفاده در زمانی دقیق برای موفقیت دارد. هر بار که با توپ حریف برخورد می کنید، سلامتی شما کاهش می یابد، که به مقدار آسیبش بسته به سرعت توپ است. راه های مختلفی در بازی Lethal League Blaze وجود دارد که هر شخصیت می تواند توپ را از ضربه زدن های حالت معمولی به ضربه زدن شدید برساند و هر شخصیت دارای محدوده ضربه خاصی، فضا اشغالی و مهارت های ویژه ای دارد که می تواند مورد استفاده قرار بگیرد تا حریف خود را از بین ببرد و در مقابل ضربات او خود را محافظت کند.

در حالی که ممکن است بازی Lethal League Blaze از خارج ساده به نظر برسد، یک نگاه دقیق تر نشان خواهد داد که مقدار زیادی از عناصری که در هر کدام از بازی های مبارزه ای دیده می شود را دارا خواهد بود. به عنوان مثال، با افزایش سرعت، استراتژی نیز نیاز به دقت بیشتری دارد، چرا که نتایج با با تاخیر پیش میرود تا توپ در واقع به جرکت در بیاید. فشار دادن دکمه X به شما اجازه می دهد توپ را بگیرید و آن را با سرعت بالا به جلو ببرید و این را می توانید برای مقابله با ضربات یک توپ را در حالت Parry دفع کنید و به راحتی می توانید توپ برداشته و بلافاصله آن را پرتاب کنید. با این حال، اگر حریف خود را فریب دهید و سعی در گرفتن توپ داشته باشید، شما یک توپ با سرعت بالا پاداش داده می شوید. در این بازی (Lethal League Blaze) نوع استراتژی است که باعث می شود بازی خیلی جالب و چالش برانگیز باشد.

طراحی جلوه های بصری و گرافیکی بخصوص در طراحی کاراکترها بازی Lethal League Blaze از روی کاراکترها و طراحی های بازی محبوب ‌Jet set Radio الهام گیری شده است. گرافیک بازی دهانت دو و نیم بعدی طراحی شده است و جلوه های بصری بسیار زیبا و جذابی دارد. خوشبختانه بازی از لحاظ زاویه دوربین نیز بسیار جذاب طراحی شده است و جلوه های خاصی به مراحل بازی و گیم پلی آن داده است. بازی Lethal League Blaze در زمینه موسیقی متن بسیار موفق عمل کرده است و از طراحی های فوق العاده ای برخوردار است به طوری که موسیقی بازی با اتمسفر و گیم پلی بازی کاملا تطابق دارد و هیجان زیادی را به بازیکن منتقل می‌کند. اما متاسفانه طراحان این بازی در بخش صداگذاری شخصیت ها و آیتم های مختلف عملکرد ضعیفی داشته اند.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • سیستم کنترلی روان و دقیق
  • موسیقی‌ متن عالی
معایب

  • نبود بخش آموزشی
  • عدم پشتیبانی مناسب از برخی کنترلرهای کنسول ها

0

0

0

0

0

گرافیک - 8.5
گیم پلی - 8
داستان - 7
موسیقی - 7.5

7.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Monstrum

سلام به دوستان و همراهان عزیز و همیشگی وب سایت IRG Review امروز با نقد …