خانه / Reviews / نقد و بررسی Langrisser I and II

نقد و بررسی Langrisser I and II

در این پست می خواهیم بازی Langrisser I & II را نقد و بررسی کنیم، Langrisser I & II سبک این بازی استراتژیک است که به طور مستقل در دو نسخه به بازار عرضه شده است. این بازی سبکی قدیمی از بازی های استراتژیک است که جنگ میان خیر و شر می باشد و حال سوال اینجا است که شاهزاده جوان لدین نماد خوبی و خیر پیروز می شود یا عرصه را به دست دشمنان بد طینت می سپارد…

قصه گویی در هر دو بازی به نوبه خود به اندازه کافی سرگرم کننده است اما انتظار این که چیزی فراتر از گرافیک فانتزی trop-ridden داشته باشد باعث می شود تا شما را نا امید کند. با این حال، هر دو بازی برای ارائه مقدار قابل توجهی از محتوای داستان، امتیاز کسب می کنند. اگرچه به احتمال اجرای هر نسخه برلی شما ۱۰ تا ۱۵ ساعت شما در هر مکانی را به دنبال خواهد داشت. اما با استفاده از مسیرهای جایگزین ناشی از برخی تصیمات صرفه نظر شده است. به طور مثال قابلیت پخش مجدد این بازی که در بازی دوم mega drive وجود دارد. در این بازی هیچ چیزی خراب نشده است. بلکه گفتن این موضوع کافی می باشد کسانی که از این موضوعات داستانی جذاب پیروی می کنند می دانند که این بازی چیزهای جذاب فراوانی برای مشغول نگه داشتن شما دارد.

گیم پلی را در هر دو نسخه شکل یک RPG تاکتیکی استاندارد را به شما می دهد، که در آن شما یک ارتش از رزمندگام را بر روی نقشه مبتنی بر شبکه فرماندهی می کنید و چرخش های متناوب را با جناح دشمن می چرخانید تا این که یک طرف مسیر پیدا کند. انواع سلاح ها در برابر سلاح های خاص قوی و ضعیف در برابر دیگران هستند و اختلاف در زمین گاهی را به یک روش یا مسیر دیگری سوق دهد و حال باید از یک قلعه مش بندی شده دفاع شود.

در تمرین این معنی این رو میده که فرمانده شما می تواند با خیال راحت نقاطی که در آن ها تجربه جنگ دارد را بدون بلند کردم انگشتش به دست آورد در حالی که مزدور ها همه ی این کارها را با نهایت رذالت و بدون اندکی شرافت انجام می دهند. یا از طرف دیگر شما به عنوان بازیکن می توانید فرمانده های جنگی خود را بیشتر به داخل ببرید چون می توانید از سپر های چوبی و قوی ای در جنگ استفاده کنید و به آن ها اعتماد کنید تا تمام ضربه های بحرانی که می تواند به شما بخورد را کاهش دهید. ما به طور عمیقی از گزینه های مازاد و اضافی تاکتیکی ارائه شده با داشتن آن چه در واقع به کلاس بزرگی از اجسام قابل مصرف تعلق دارد که می توان برای حل آن مشکل ایجاد کرد، بسیار لذت انگیز می باشد زیرا این امر به تغییر ذهنیت بازیکن از یک نیاز اجباری برای محافظت از تک تک واحدها کمک می کند. با این وجود میدان جنگ، میدان های اصلی نکته خاصی را در بر دارند که به سادگی می توانند در هم ریخته شوند و از بین بروند هنگامی که هر واحد مشخص شده در هر تیم دارای حرمتی از چهار تا شش مزدور است که در پشت آن ها قرار دارد، می تواند به برخی از انیمیشن های فاز طولانی منجر شود که در حال تماشای تک تک آن واحد ها چهار یا پنج قضای دیگر را به جلو منتقل می کند.

خوشبختانه انیمیشن های نبرد می توانند تسریع یا کاملا پرش شوند و به شما امکان می دهند که از تماشای این بازی ها به نفع کارایی استفاده کنید. به طور مطمئن تماشای سربازان در ضربه های شلوغی که در طول هر درگیری بازی می کنند، سرگرم کننده است اما قطعاً وقتی بیش از ده ها بازیکن برای هر مرحله بازی می کنند این توانایی ها واقعا افزوده می شوند لنگریسر ۱ و ۲ به یک سری فصل ها تقسیم می شوند و هر کدام از این فصل ها دارای شرایط خاصی می باشند که باید قبل از اتمام آن ها بر آورده شوند. به طور زیاد این شرایط به سادگی کشتن هر دشمن در جبهه نبرد می تواند باشد اما گاهی اوقات می تواند چیزی باشد که به کمی ظرافت بیشتری نسبت به جنگ دارد مانند اسکورت یک شخصیتی که به حد زیادی در مانده است به منطقه ای امن که در بازی از پیش تعریف شده است.

این یک نسخه برای شوکه کردن و ترساندن شما با مکانیک های نو آورانه و با داستان پردازی مرزی نمی باشد اما اگر به دنبال یک بازی قدیمی و بدون حاشیه می باشید در این بازی هر آنچه را که می خواهید می توانید پیدا کنید و احساس کنید. قطعا عشق بسیار زیادی در این جا وجود دارد و به یقین شمارا برای مدتی طولانی می تواند مشغول نگه دارد. گیم پلی این بازی نیز نیاز کوچکی به اصلاحات دارد اما در واقع می توان گفت بازی خوبی است.

5

5

مزایا

  • خط داستانی پیوسته
  • جوایز با ارزش در سطوح های مختلف
معایب

  • در بعضی از سکانس ها بازی دیالوگ های تکراری میبینیم
  • گرافیک نسبتا ضعیف در دنیای انیمه ای

0

0

0

0

0

گرافیک - 8.5
موسیقی - 9
گرافیک - 7
داستان - 7

7.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Morkredd

عنوان Morkredd را میتوان یک اثر فوق العاده مفهومی دانست که در کنار جلوه های …