خانه / Reviews / نقد و بررسی johnny rocket

نقد و بررسی johnny rocket

در این پست هم آمده ایم تا تجربیاتمان را در بازی johnny rocket game با شما به اشتراک بگذاریم و آن را مورد نقد و بررسی قرار دهیم . این بازی در ماه های پایانی سال 2018 توسط شرکت KG Game Studuo و شرکت hede ساخته شده است و توسط همین شرکت hede یه انتشار رسید . البته در سال 2020 برای نینتندو سویچ هم در دسترس قرار گرفت که کمی به کیفیت و رابط کاربری آن افزوده شده است که شاید همه متوجه آن نشوند . حال این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویی است که در قالب دو بعدی و سبک گرافیکی خاصی ساخته شده است که شاید خیلی از شما این سبک را تجربه نکرده باشید یک سبک گرافیکی جذاب و هنری که حس نقاشی های تو خالی را به آدم القا می کند اما به این نکات به صورت کامل خواهیم پرداخت پس اگر علاقه دارید راجب این بازی متفاوت اطلاعات بیشتری کسب کنید تا آخر این مقاله همراه تیم irg review باشید .

در ابتدای این مقاله این را بگویم که این بازی فقط در پلتفرم های نینتندو سوئیچ، اکس‌باکس وان و مایکروسافت ویندوز در دسترس که البته شاید برای پلتفرم های دیگر هم متشر شود اما فعلا فقط با این پلتفرم های می شود به آن دسترسی داشت . بازی johnny rocket game شاید مورد علاقه همه نباشد زیرا سبک گیم پلی آن نیز مانند گرافیکش با دیگر بازی های دو بعدی کمی متفاوت است و من به شخصه این تفاوت را لذت بخش ندیدم بلکه دلیل افت کیفیت بازی نیز می توانست باشد . اما در کل اگر قصد نصب آن را دارید همین ابتدا باید به شما بگویم که بازی خیلی کوتاه است و شاید آن چه فکر می کنید نیست و فقط باید آن را به چشم یک تجربه کوتاه و گذرا ببینیم و یک تجربه خاص و به یاد ماندنی البته قیمت خیلی زیادی هم ندارد نزدیک 10 دلار آمریکا قیمت این بازی می باشد که به نسبت زیاد نیست اما از نظر من برای این بازی مبلغ کمی هم نیست و می توان راجب آن بیشتر فکر کرد .

و اما بعد از خرید و نصب این بازی آن را اجرا کردیم که به دلیل گرافیک متوسط و حجم کم آن نیاز به سیستم قوی ندارد و سریع اجرا می شود . وقتی صفحه منو باز شد شما باید در ابتدا بازی جدید را بزنید زیرا از قبل مرحله ای را طی نکرده اید و وقتی شروع بازی جدید را می زنید وارد اصل بازی شده و باید مرحله ها را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید . گفتم مرحله منظورم مرحله انتخابی نبود بلکه منظور من از مرحله ، قسمت های پشت سر هم بازی بود که از هم جدا نیستند و شکل کاملا رکوردی دارند و شما بعد از شکست غول مرحله بعدی بدون اینکه کاری انجام دهید همان قسمت را ادامه می دهید و به شکل داستان گونه و مرتبط باید بازی را به پایان برسانید . شخصیت اصلی داستان هم یک پسر جوان است که به صورت طنزی بالا و پایین می پرد و با اسلحه ای که دارد سربازان تفنگ به دست را از بین می برد و با جت پکی که در پشت خود دارد می تواند پرش های بلند تر و سرعت بیشتری داشته باشد .

اما فقط بازی به همین موضوع خلاصه نمی شود ، بلکه به جز بالا و پایین پریدن و تیر اندازی به سفینه ها و سرباز هایش می تواند سوار بر هواپیمای جنگی و یا کشتی هم شود که همه این ها به جذابیت بازی افزوده اند . ولیکن گیم پلی آن کمی متفاوت است و شاید از تجربه آن متعجب و حتی ناراحت شوید زیرا شخصیت اصلی پرش های خوبی ندارد و حتی تیر اندازی شخصیت های بازی دقت گافی را ندارند و تمام این ها اشکلات عمده ای هستند که می توان به این بازی وارد کرد . در کل اگر حوصلتان سر رفته و دوست دارید بازی جدیدی را امتحان کنید این بازی سبک خاصی دارد که شما را راضی می کند اما اگر تصوراتی فوق العاده راجب این بازی دارید باید بگویم اشکالات متعدد در این بازی موج می زند و اصلا نمی توان آن ها را نادیده گرفت اما باز هم با توجه به قیمتش ارزش فکر کردن را دارد .

5

5

مزایا

  • گرافیک جالب و متفاوت
  • سبک داستانی با مزه و خنده دار
  • شخصیت پردازی با خلاقیت فراوان
معایب

  • عدم وجود موسیقی
  • عدم دقیت کافی در گیم پلی
  • گاهی اوقات حوصله سر بر بودن و سبک تکراری مراحل

0

0

0

0

0

گرافیک - 5.5
گیم پلی - 4
داستان - 5
موسیقی - 2

4.1

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Morkredd

عنوان Morkredd را میتوان یک اثر فوق العاده مفهومی دانست که در کنار جلوه های …