خانه / Reviews / نقد و بررسی Yuri

نقد و بررسی Yuri

در بازی Yuri هیچ آموزش و یا داستان خطی کشیده ای وجود ندارد که شما بلافاصله وارد عمل شوید. بازی یک عنوان سکوبازی 2D است که حرکت کاراکتر بازی از چپ به راست با مناطق باز از گیاهان شروع می شود که با شما حرکت می کند.

داستان بازی Yuri می تواند به معنای واقعی کلمه درمورد یک کودک در حال اسکیت سواری روی تخت خود را نشان دهد در حالی که سریع خواب است. از آنجا به بعد هیچ داستان خطی در اینجا جریان ندارد ، آن را برای تفسیر شما باز می کند.

Yuri یک بازی indie است ، اما از طراحی سبک پیکسل هنر استفاده می کند و با رویکرد مرگ و میر مدل ساده ای از بازگشت به محل ذخیره سازی بازی است. گوی های آبی شناور برای جمع آوری در هر مرحله وجود دارد ، اما به غیر از شمار زیادی از تعداد در دستیابی به آنها نکته ای وجود ندارد زیرا هیچ مغازه ای وجود ندارد که بتواند مهارت های جدید یا حتی دیگری را برای آنها مبادله کند. دشمنان یا موانع هرچند که می خواهید آنها را تعریف کنید ، فراوان هستند و بنظر می رسند کاملاً ارگانیک ، هموار با پیش زمینه ها و سبک هنری در هم آمیخته اند. هیچ سلامتی برای از دست دادن وجود ندارد و شما به این ترتیب نمی خواهید بمیرید ، اما چند منطقه وجود داشت که برای رسیدن به منطقه می توانید سرعت خود را انتخاب کنید.

طراحی موسیقی در بازی Yuri مطابق با رویا مانند است. طراحی بصری و شنیداری به صورت متحد کار می کنند و یک تجربه منحصر به فرد را ایجاد می کنند ، اما متأسفانه روایت بازی اصلی و گاهی ناامید کننده ارتباط یکسانی ندارند و احساس جدا بودن می کنند. همچنین ، بر روی یک یادداشت کوچک ، صداهایی که از کاراکتر بازی به گوش می رسد کمی شبیه آقای Bean است.

هر یک ار مراحل در بازی Yuri بسیار بزرگ است و یک چالش مناسب را ارائه می دهد. این همان ساختار قدیمی نیست ، بنابراین از تکرار نیز دور است. همانطور که به آن اشاره شد ، محل های ذخیره سازی بازی در سرتاسر کشور وجود دارد ، اما آنها فقط هنگامی که می میرید مشهود هستند. اگر یک سوراخ به پایین بیفتید ، مرگ سریع است ، اما مرگ با غرق شدن کند است و عجیب است که چرا انیمیشن به محض فرود آمدن روی آب را نمی توانید رد کنید ، بنابراین باید غرق شدن یوری را تماشا کنید. همچنین زمان بارگذاری سریع است و هر مرحله دارای عنوانی مختصر است و سپس دوباره در حال بازگشت هستید.

بازی Yuri دارای طراحی هنری ساده ای است. اگرچه طراحی از نظر زیباییشناختی لذت بخش است ، اما طراحی جذاب واقعی در اینجا در موسیقی متن است. موسیقی با سفر عجیب و غریب شما در حال همگام شدن است و آهنگهای جوی این بازی را بسیار لذت بخش تر می کند.

به طور کلی بازی Yuri یک عنوان سکوبازی جذاب  است. شما روی اشیاء متحرک ثابت نیستید و باید سعی کنید تعادل خود را حفظ کنید ، شکاف ها و طراحی بسیار چالش برانگیز هستند و غالباً علت مرگ شما هستند و شخصیت به هیچ وجه بنظر نمی رسد که او تحت کنترل شما باشد. با این حال ، برای آن دسته از افرادی که برای عجیب و غریب زندگی می کنند ، برای تاریکی ها و دلگرمی ها ، برای رازهای پنهان و داستان پردازی که به عنوان یک اثر هنری ظاهر می شود ، ممکن است این چیزی باشد که به هر حال می خواهید آن را تجربه کنید. بازی Yuri طراحی بصری و موسیقی متن درجه یک ، آن را به عنوان تجربه ای که بسیار لذت بخش است تبدیل می کند. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک سکوبازی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • موسیقی متن و جلوه های صوتی خوب
  • طراحی بصری خوب
معایب

  • گرافیک ضعیف
  • داستان و روایت نه چندان خوب
  • گیم پلی کوتاه بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7
داستان - 6
موسیقی - 7.5

6.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Ghost Files: Memory of a Crime

  Ghost Files: Memory of a Crime با صحنه ای واقعاً خزنده شروع می شود …