خانه / Reviews / نقد و بررسی AeternoBlade II

نقد و بررسی AeternoBlade II

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب AeternoBlade II رفتیم. این بازی در سبک بازی های سکوبازی و اکشن قرار دارد. این بازی توسط شرکت Corecell Technology طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows, PlayStation Vita, Nintendo 3DS نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی AeternoBlade II می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

در AeternoBlade II با به نظر رسیدن یک فاجعه پیش بینی هنگامی که ناگهان یک سوراخ تاریک در آسمان ظاهر می شود ، به سرعت شخصیت اصلی بازگرداندن فریجا و دو تازه وارد برنارد و فلیکس را به یک خیال تاریک و ابعاد سفری تکان دهنده برای نابود کردن پرتگاه تاریک پرتاب می کند.

بیشتر گیم پلی بازی AeternoBlade II شامل دویدن در منطقه ای 2.5D است که به عنوان یکی از سه شخصیت قابل پخش انجام می شود که هرکدام دارای اسلحه ، حمله و مکانیک دستکاری زمانی متفاوت هستند. داشتن این سه شخصیت همچنین درهای مختلفی را برای بررسی اکتشافات سبک Metroidvania در می گذارد. هرکدام می توانند جهان را به روش های مختلفی طی کنند ، بنابراین شما به مناطق خود باز خواهید گشت تا به ارتفاعات جدید برسید یا درها را بشکنید.

در گیم پلی بازی AeternoBlade II نبرد شامل استفاده از حملات سبک ، حملات سنگین و جا خالی دادن سریع به نام چشمک زدن است. حملات را می توان در ترکیب ها با یکدیگر جمع کرد ، مواردی که می توان قفل آن را باز کرد و دفاع کردن بدیهی است که باعث می شود از حملات خودداری کنید. صبر کنید تا آخرین لحظه ممکن برای طفره رفتن و یک سنج را پر کنید که به شما اجازه می دهد تا هر شخصیت ، زمان را به روش های مختلفی که به آنها در جنگ کمک می کند از زمان کم کردن زمان تا برگشت آن دستکاری کند.

بازی AeternoBlade II بنظر می رسد تاخیر در هر کاری که شخصیت شما انجام دهد تأخیر دارد ، به این معنی که لحظه آخر شما از حمله جلوگیری نمی کند و این که تلاش های شما برای مبهوت کردن دشمنان غالباً به موقع زمین نمی خورد و در نتیجه خسارات غیرضروری صورت می گیرد. این حالت وقتی عملکرد به حالت سه‌بعدی تغییر می کند بدتر می شود و باید با قدرتمندترین دشمن همه درگیر شوید. من مطمئن نیستم که توسعه دهندگان با دوربین در این بخش ها چه برنامه ای داشته اند ، اما به سختی در همه جا جابجا می شود و باعث می شود نبرد دشوار شود.

با اینحال در بازی AeternoBlade II این تغییر ها به 3D باعث می شوند قدردانی کنید که جنگ از نظر دیدگاه 2 بعدی چقدر بهتر طراحی شده است. وقتی گیم پلی سه بعدی لحظه به لحظه این لذت بخش نیست ، شما باید نوع آستر نقره را پیدا کنید.

مکانیک زمان در بازی AeternoBlade II به طرز باورنکردنی تطبیق می یابد و از کجا و اعتبارش به کجا می پردازیم. استفاده از قدرت فریجا برای معکوس کردن زمان برای همه چیز در اطراف خود ، باعث ایجاد چالش های سخت افزاری هوشمندانه ای می شود ، و فلیکس توانایی ایجاد ضبط هایی از خود را دارد که می تواند در کنار هم عمل کند ، که هم در جنگ و هم در اکتشاف مفید است. آنها فقط دو نمونه از برخی از مکانیک های بازی ابداعی هستند. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن و نقش آفرینی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • مکانیک روان گیم پلی
  • طراحی بصری زیبا و ساده
معایب

  • گرافیک ضعیف
  • موسیقی متن نه چندان خوب
  • داستان بی سرو ته

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7
داستان - 6
موسیقی - 6

6.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Monstrum

سلام به دوستان و همراهان عزیز و همیشگی وب سایت IRG Review امروز با نقد …