خانه / Reviews / نقد و بررسی HyperDot

نقد و بررسی HyperDot

بار دیگر بناست تا به بررسی بازی های روز بپردازیم و امروز بنابر رسم همیشگی تیم IRG Review برای شما یک نقد بازی آماده کرده ایم. نام بازی HyperDot می باشد که برای ایکس باکس وان منتشر شده است و روی ویندوز نیز قابل نصب و اجرا می باشد. با ما تا به انتهای این بررسی همراه باشید.

اولین قدم باید به توضیح داستان بازی بپردازیم داستان به اینگونه است که شکل هایی در محیط بازی وجود دارند اینها مربعهای کندی هستند و هر شکل جدید برای مقابله با تهدیدات جدید تلاش می کنند. غالباً ، محتوای سطح اول که همه را معرفی می کند ، به شکلی منحصر به فرد نگه داشته می شود تا آنچه را که می خواهیم به ما نشان دهد.

با این وجود ، به زودی می توان چندین شکل مختلف را در کنار هم قرار داد که اغلب برای جلوگیری از آن نیاز به حرکت دقیق و سریع است. به ندرت  در بازی احساس می شود  که Hyperdot نسبت به مدل خود ناعادلانه است ، برخی از مراحل دارای معمای روشنی برای حل راه حل قبل از اقدام است و برخی دیگر بیشتر مبتنی بر واکنش و مهارت است.

ما باید بیش از اشکال روبرو شویم. همه مراحل دارای یک محیط دایره ای هستند ، اما معمولاً چندین اصلاح کننده در این مرز وجود دارد. برخی افراد عرصه را بزرگتر یا کوچکتر می بینند در حالی که برخی دیگر از مواد منجمد کننده پوشانده شده اند ، که این نقطه را در یک جهت تا زمان تغییر به حرکت در آن جهت وادار می کند.

گاهی روند حرکت بازی و کنترل بیش از حد کند و یا سریع می شود که این امر پاسخگو بودن و توانایی حفظ آرامش شما را آزمایش می کند. سطح کوتاه و چشم نواز کاملاً برای احساس فوق العاده تنظیم شده است ، شما را تقریباً بلافاصله پس از شروع مجدد و دوباره امتحان کردن به جای خود باز می گرداند. مراحل کوتاه تر باعث شد که بیش از 5 دقیقه قبل از تصمیم گیری برای استراحت وقت داشته باشید.

برخی از مراحل نه تنها بقای شما را می طلبد ، بلکه مجموعه ای از تعداد کمی از نشانه های تصادفی را نیز در بر می گیرد. ظاهر اشیاء و شکل ها در این مراحل تصادفی است.  برخی از دستگاه ها ویژگی های تقویت انرژی را برای کمک به شما ارائه می دهند ، اگرچه مانند نشانه ها ، به طور تصادفی ظاهر می شوند و اغلب در مکان های غیر ضروری قرار می گیرند که از دسترس شما خارج هستند.

این شرم آور است که این محتوا و بطور کلی بازی را نمی توان به صورت آنلاین به اشتراک گذاشت و از تجربه ی بازی کردن آن بصورت آنلاین محروم هستیم اما این هنوز هم یک افزودنی جالب می تواند برای بازی در نظر گرفته شود ، به شما این امکان را می دهد تا با توجه به شرایط شخصی خود با بعضی از مکانیک ها آشنا شوید و مهارت های خود را نشان دهید و امتیاز کسب کنید.

برای تکمیل بسته ، شما باید از حالت چند نفره استفاده کنید ، دقیقاً مانند حالت تک نفره ، گرفتن آن بسیار آسان است و احتمالاً در بخش  مورد علاقه شماست. همان فرض اولیه هنوز هم در اینجا معتبر است ، اما در بیشتر موارد ، آخرین چیز از کار در می آید. در اینجا ، مجموعه فرصت های شانس بسیار مؤثر است.

اگر دیگران نتوانند قبل از افتادن به نمره شما برسند ، بازی به شما تعلق دارد. در صورت تمایل ، می توانید از سایر اصلاح کننده های دیگر برای سفارشی سازی الگوهای مختلف از پیش تعیین شده دیگر استفاده کنید. اگر چندین بازیکن ماهر وجود داشته باشد ، ممکن است مدت زمان مسابقه از زمان لازم برای چند مسابقه نیز بیشتر باشد.

بطور کلی بازی HyperDot بازی سبک و کم حجمی است که با توجه به حجم کم دارای طراحی بصری نسبتا خوبی هم برخوردار است و علاوه بر آن گیم پلی روان و قابلیت کنترل آسانی هم دارد البته فاقد مشکل هم نیست مثلا بازی هیچ روایتی ندارد و از طرف دیگر نمی توان آن را به صورت آنلاین بازی کرد که جای خالی این امور و یزهای دیگری نیز در بازی بسیار احساس می شود.

5

5

مزایا

  • گرافیک قابل قبول
  • گیم پلی روان
  • کنترل آسان بازی
معایب

  • فاقد ساختار داستانی
  • فاقد بخش آنلاین

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 6.5

7

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Jewel Wars

در این مقاله به معرفی بازی Jewel Stars می پردازیم. تعداد زیادی بازی به سبک …