خانه / Reviews / نقد و بررسی Hero must die Again

نقد و بررسی Hero must die Again

تصور کنید که عمر شما رو به پایان بوده و تنها چند روز فرصت دارید. چه تصمیمی برای این چند روز با قیمانده دارید؟ برای پاسخ دادن به این سوال به کمی فکر نیاز دارید. اما اگر می خواهید این شرایط را حس کنید به دنیای بازی Hero must die. Again بیایید. داستان بازی از جایی می آید که کاراکتر اصلی بازی فردی مهربان است که با لردی شیطانی جنگیده و او را تا حدی شکست داده است. به دلیل کارهای خوب او خداوند به او 5 روز را هدیه داده است تا بتواند باقی عمرش را به اختیار خودش بگذراند چون این مبارزه با لرد شیطانی به قیمت جان او تمام شده است. حال کاراکتر شما هیچ چیزی را در خاطرش ندارد تنها چیزی که برای او باقی مانده است خاطره ی کمی از کسی است که جانش را برای او به خطر انداخته بود و او اکنون به دنبال او می گردد و می خواهد او را بیابد. اما در همین حین باید لرد شیطانی را از بین ببرد و این جنگ را در این چند روز باقی مانده به اتمام برساند.

این بازی 8 قهرمان دارد که هر کدام در گیر مشکلات مختص به خودشان هستند. همه ی آن ها یک هدف دارند و آن هم از بین برد لرد شیطانی است. بازی بسیار ساده می باشد. ولی باید حتما لرد شیطانی را از بین ببرید و گرنه هرگز آرامش به کشور این قهرمانان باز نخواهد گشت. شما به دنبال برگرداندن نظم به کشور خود هستید و می خواهید یک تهدید واقعی را از بین ببرید. قبل ازین که این لرد شیطانی به این کشور بیاید در این شهر نظم و قانون بر قرار بود اما اکنون دیگر بین تمامی نژاد ها و موجودات در این بازی جنگی به راه افتاده است و هیچ یک به یکدیگر رحمی نمی کنند. هرج و مرجی که در این کشور به راه افتاده است که تنها شما می توانید آن ها را کنترل کنید.

این مبارزات برای قهرمان داستان بسیار سخت و طاقت فرسا است و جان او را در این 5 روز خواهد گرفت. ااما او با تمام توان به جنگ این شیاطین خواهد رفت و به کشف حقیقت پی خواهد برد. خود او نیز در این مبارزه خسته خواهد شد اما شما باید تمامی سعی تان را برای شکست این شیاطین و کمک به او به کار گیرید. این بازی 120 ساعت شاید وقت ببرد و پس از پایان زمان و عمر کاراکترتان او جانش را از دست خواهد داد. اگر او پیش از شکست شیاطین بمیرد شما بازنده خواهید بود و عمر او را تلف می کنید. سعی کنید در بازی به او وقت استراحت بدهید و از نفس او را نندازید چرا که او ممکن است زودتر از عمرش از بین برود. سعی کنید اسلحه ها را کم کم حمل کنید هر چه بیش تر به پایان بازی نزدیک می شوید مهارت هایتان کمتر شده و قدرت حمل سلاحتان پایین می آید.

با تمام این گفته ها بازی Hero must die. Again به شما یاد می دهد که چطور قهرمانی باشید که بتوانید زنده بمانید. شما باید تمامی ماموریت ها را به درستی به پایان برسانید. این بازی تنوع زیادی را در هر مرحله به شما ارائه می دهد. و از بازی کردن ان به طور پیوسته خسته نخواهید شد. در بازی باید بتوانید خود را سرحال نگه دارید تا با قدرت بیش تری بجنگید. هر شخصیتی در این بازی رفتار و قدرت متفاوتی دارد و شما باید به تمامی خصوصیات آن ها دقت کنید. برای پیروزی تمام نقشه ها را بررسی کنید. زمان بندی در این بازی بسیار مناسب است. باید به خوبی نقشه ها را بررسی کنید تا بتوانید لرد شیطانی را پیدا کنید و آن را از بین ببرید. از دست رفتن زمان در این بازی کمی استرس آور است و همین آرامش شما را کمی می گیرد. اگر سفرتان را تنها برای رفتن به سمت یک نقشه هدر دهید زمانتان قطعا از بین رفته و خواهید مرد.

یکی از راه هایی که با آن می توانید به سرعت به مبارزه بپردازید و همه را شکست دهید استفاده و انتخاب به جا و مناسب اسلحه ها و تجهیزاتتان است. با توجه به شرایط و محیط و دشمنانی که با ان ها روبرو می شوید می توانید زمان را زودتر بگذرانید و عمرتان را حفظ کنید. اسلحه های شما مثل شمشیر و زره آتشین است می توانید با آن ها به سمت دشمنان حمله کنید و با قدرت شکستشان بدهید. هر دشمنی دارای مشخصات مختص به خودش است که با این ویژگی می توانید سلاح مناسب را انتخاب کنید و آن ها را شکست دهید. حال اگر آن ها شما را شناسایی کردند برای مبارزه باید از تمامی نیرو ها و انرژی های باد آب و عناصر دیگر استفاده کنید تا بتوانید زنده بمانید. در این بازی توجه کامل را به برتری عناصر نسبت بهم داشته باشید.

گاهی اوقات قدرت های جادویی ای به شما می رسد که توان شما را افزایش می دهند و شما را شفا می دهند و خوب می کنند در یافتن آن انرژی ها نیز غافل نمانید. عناصر ، زمان ، انرژی و قدرت در این بازی حرف اول را می زند. حال اگر شما آن را شناسایی کرده و سلاح و تجهیزات موثر در برابر عنصر او را حمل کنید ، حتی اگر نیروی انسانی کمی داشته باشید ، همچنان می توانید برتری قدرت خود را حفظ کرده و خیلی راحت تر و کم انرژی تر او را نابود کنید. همه این ها گویای این است که سیستم نبرد گیم پلی Hero Must Die بیشتر از هر چیزی بر برتری عنصر متکی است. برای کمک به شما ، اعضای حزب شما دارای قدرت های جادوی ای بوده که می توانند حمله و سرعت و دفاع شما را بهبود بخشند. علاوه بر شما ، آن ها می توانند بر روی عناصر موثر در برابر دشمنان نیز تاثیر بگذارند ولی بیشتر تمرکز آن ها بر روی حمله و شفادهی می باشد. با این اوصاف ، چالش اصلی بازی به جای سیستم نبرد ، حول حوش ترکیبات تیم می باشد.

5

5

مزایا

  • انیمه بودن بازی برای علاقه مندان
  • داستان جذاب
معایب

  • عمرتان زود تمام می شود
  • موسیقی نه چندان جالب

0

0

0

0

0

گرافیک - 5
داستان - 7.5
گیم پلی - 8.5
موسیقی - 5.5

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …