خانه / Reviews / نقد و بررسی Brief Battles نسخه سوییچ

نقد و بررسی Brief Battles نسخه سوییچ

در این پست به نقد بازی Brief Battles پرداخته ایم. با ما همراه باشید. طراحی مختصری که تا کنون تنها در حالت چند نفره محلی قابل استفاده است ، نبرد مختصر می بیند که نام تجاری آنارشیک ان بیش از پنجاه حیطه و عرصه در چهار حالت مختلف اصلی رقابتی برگزار می شود ، شما باید برای همه موارد اکشن بازی کنید ، به طور کلاسیک خود را کنار مردی که در آن جا ایستاده است نگه دارید ، و طلاهای خود را در ان جا ذخیره کنید. همه چیز در این بازی بسیار جدی است همان طور که می بینید بعد از انجام این کارها شما تا این جای کار که ممکن است معادله آن ها را بر هم بزنید اولین نفری هستید که به خاطر ۲۰ ثانیه اختلاف در جایگاه نخست قرار گرفته اید.

این حالت های مرکزی بیشتر توسط مجموعه ای از پیشنهاد های جهت گیری و مسیر یابی تک نفره بدون همکاری با کسی ممکن خواهد شد و خودتان فقط می توانید به تقویت آن کمک کنید. دوست داران شدید این بازی لباس ها را فقط از طریق مرحله های خصمانه جمع می کنند و یا هدف های چوبی کوچکی را با قدرت های مختلف تهاجمی که با آن ها اعطا می شود ، جمع می کنند. انتخاب لباس های مجهز شده در بازی نیز ممکن خواهد بود. در واقع پس از ارائه  شما گزینه های کاملا تهاجمی را دارید که در اینجا مرحله ها مختلفی از جمله تیر اندازی کردن با رنگ سبزی که زهر الود به نظر می رسد ، تیر انداز های یخی ، سپر ها ، شلوارک های شفا بخش ، شورت های شفا بخش و این موضوع را به هیچ وجه فراموش نکید آن هایی که پوست لئوپارد را لکه دار می کنند.

امکان حمله به شما را فراهم می کنند. مخالف ها خود را در انفجاری که خشم نارنجی نامیده می شود ، نشان خواهد داد. همچنین چند جفت و بسته از شلوار های جادوگری نیز وجود دارد که می بینید شما باعث بدبختی خود خواهید شد بنابراین مراقب باشید که چه لباس یا ستی را برای خود انتخاب خواهید کرد ، حالت عرصه موج و حالت های دیگر ماندگار و بدون هیچ پایانی به شما این اجازه را می دهند که به صورت تک نفره بازی کنید ، یا بتوانید کسی را برای همکاری خود انتخاب کنید.

شاید تمام چیز ها برای شما به اندازه یک شلوار مضحک به نظر برسد اما این ستاره نمایش کوچکی در بازرسی اولیه است ، اما واقعا این مجموعه تصادفی از قدرت هایی است که از طریق خلاصه ها با روش بسیار منحصر به فرد بازی تراورس به شما داده خواهد شد ، که این موضوع قدرت فراوانی را به شما می دهد و قفل ها را باز می کند ، در کل این بازی جذاب تر از یک بازی تاکتیکی می باشد. در اطراف عرصه ها به عنوان هر یک از شش شخصیت کوچک می توانید انتخاب کنید ، دو پرش متفاوت نیز برای شما وجود دارد که یکی از آن ها یک پرش معمولی می باشد و یک پرش اهسته بزرگ که این توانایی را به شما خواهد داد که مسافت بیشتری را بپرید.

با ترکیب این موارد شما قادر خواهید بود تا حرکت های خود را به صورت ماهرانه برنامه ریزی کنید و تغییر دهید و از همه مهم تر به هر سطحی که برسید دیگر به عقب بازگردانده نخواهید شد و می توانید در انجا بمانید ، و می بینید که دیوار ها ، سقف ، قسمت زیرین و گوشه ها و کناره های سکو ها نیز کاملا قابل عبور خواهد بود. شما می توانید به اطراف بپیچید و به موارد زیادی دسترسی پیدا کنید ، که از جمله آن ها گزینه های تاکتیکی متعددی می باشند که شروع به باز شدن می کنند.

به زودی خودتان خواهید فهمید که با استفاده از قسمت های مرحله های مختلف در حال تیر اندازی هستید و دارید بیگانگان را از میان بر می دارید یا شاید موقعیت خود را روی یک سطح بالای یک دشمن  قرار دهید تا از طریق دکمه Z  و R یک کیلو وسیله را رها کنید. همچنین شلیک اسلحه های مبتنی بر خود به طور مستقیم بالا یا پایین ، با جزییات مهم و غیر مهم می باشد. و حال باید در مورد مکان های خود فکر کنید اگر بتوانید به سرنوشت خوبی برسید و به عنوان یک پادشاه واقعی دروغگو ظاهر شوید ، تا چه حد می توانید اتش بزنید و هر چه در اطراف خود دارید را در هیچ زمانی از دست نداهید ، این یک استبداد می باشد.

این در حالی است که تمام عناصر مختلف نبرد های مختصر ، درخشش می یابند که با در اختیار داشتن قدرت های مختلف که بر پایه توپ ، مانع های محیطی بی شمار ، روش های عبور آنارشیک و مراحل پشت سر هک گه به خوبی طراحی شده اند و در حال درخشش می باشند ، البته این درخشش چیز لفظی ای نمی باشد چون واقعا بازی لذت بخشی می باشد و من این را از خود نمی گویم بلکه از روی تعریف های بازیکن ها و طرفداران این بازی می گویم.

5

5

مزایا

  • مراحل خوبی با خطرات جالب طراحی شده
  • بسیاری از گزینه ها در دسترسی می باشند.
  • توسط چهار بازیکن، خیلی جذاب تر خواهد شد.
معایب

  • هیچ گزینه آنلاین برای پشتیبانی نیست
  • مراحل وقتی تنهایی باشند، نمی توانند زیاد جذاب باشند.
  • در بارگیری صفحه ها وقت زیادی برده می شود.

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
داستان - 7.5
گیم پلی - 6
موسیقی - 7.5

6.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …