خانه / Reviews / نقد و بررسی Dead by Daylight

نقد و بررسی Dead by Daylight

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Dead by Daylight رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و بقاء قرار دارد. این بازی جذاب توسط 505 Games طراحی و توسط شرکت Behaviour Interactive منتشر شده است. این بازی برای پلفترم های PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Android, Microsoft Windows نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Dead by Daylight می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

Dead By Daylight را می توان به عنوان یک عنوان ترسناک جذاب توصیف کرد، گیم پلی این بازی در جایی است که مجموعه ای از هیولا های قدرتمند ، انسان را شکار می کنند در حالی که آنها سعی می کنند ژنراتورها را روشن کنند و به آنها اجازه فرار می دهند.

در گیم پلی بازی Dead by Daylight بازماندگان نمی توانند هیچ آسیبی به هیولاها برسانند. به عنوان یک بازمانده ، از شما انتظار می رود که در علفزارهای بلند ، بین درختان و هر چیزی که شما را به پنهان شدن از قاتل پنهان کمک می کند و همزمان باید ژنراتورهای پر سرو صدا را نیز روشن کنید. این ژنراتورها برای روشن کردن چند دقیقه به نظر می رسند ، که شامل نگه داشتن سپر مناسبی هستند که از پخش شدن صدا جلوگیری می کنند. عدم انجام این کار باعث می شود صدای بلند پاپی وجود داشته باشد که قاتل را به محل شما هشدار دهد. گذشته از آن ، تنها کارهایی که سایر بازماندگان می توانند انجام دهند ، التیام بخشیدن به یکدیگر ، پنهان شدن در کمدهای خالی است در حالی که از قاتل فرار می کنند.

در گیم پلی بازی Dead by Daylight برخلاف بازمانده هایی که با دوربین شخص ثالث بازی می کنند اما قاتل در شخص اول بازی می شود ، بنابراین به بازماندگان این امکان را می دهد که فرصتی برای فرار و دیدن اطراف پیدا کنند. هر قاتل توانایی ویژه خود را دارد مانند اینکه قادر به نامرئی شدن و … است. نه اینکه آنها به آنها احتیاج داشته باشند ، زیرا فقط دویدن و حمله به آنها با در نظر گرفتن بازماندگان دو ضربه به پایین کار را انجام می دهد. هنگامی که یک بازمانده سقوط کرد ، قاتلان باید اجساد لکه دار خود را حمل کنند تا بتوانند اسکله ها را به راحتی در اطراف نقشه قرار دهند و آنها را در آنجا مسخره کنند تا جایی که قبل از رسیدن نوعی هیولای جهنمی از آسمان به پایین بجنگند و کمی حمل کنند.

طبق تجربه من ، بازماندگان به ندرت به خاطر همین احساس غلبه قاتلان فرار می کنند. در حالی که من می فهمم که Dead By Daylight به شدت تحت تأثیر فیلم های ترسناک است ، باعث نمی شود کارت های بازی در برابر بازماندگان به همان روشی که در فیلم های گفته شده است عمل کنند. مهمتر از آن ، به نظر می رسد کسانی که به عنوان یک قاتل بازی می کنند اعتبار بیشتری کسب می کنند تا حتی اگر فرار کنند خیلی سریع تر از بازماندگان صرف کنند.

از اعتبارات درون بازی Dead by Daylight می توان برای باز کردن موارد مختلف برای شخصیتهایی استفاده کرد که شانس بهتری برای زنده ماندن یا کشتن آنها دارند. به نظر می رسد که قاتلان به هیچ کمکی احتیاج دارند. همچنین یک سیستم تسطیح و پرستیژ و همچنین فصلی برای مسابقات وجود دارد ، اگرچه من کاملاً مطمئن نیستم که چرا کسی به آن چیزها اهمیت می دهد. بازی مطمئناً دلیل نمی گذارد یا حداقل یکی راجع به شما می گوید. متاسفانه در بازی Dead by Daylight هیچ گونه آموزشی و یا راهنمایی دیده نمی شود. به غیر از مجموعه متن روی صفحه ، هیچ آموزش یا راهنمایی وجود ندارد.

بازی Dead by Daylight از لحاظ ظاهر دارای طرایح بصری زیبا و چشمگیری است. شخصیت ها و پرتره های آنها در صفحه انتخاب کاراکتر مانند قبل و بعد از عکسهایی به نظر می رسند که مشاهده می کنید باعث می شود بچه ها از انجام روش متد جلوگیری کنند. متاسفانه بافت ها همه چیز اطراف و زشت و تکراری است که فقط با این واقعیت بدتر می شود که سطوح به طور تصادفی در هر مسابقه تولید می شوند. طراحی صدا به همان اندازه گرافیک ها بد است که جلوه های صوتی تکراری ، بلند و گاه به نظر می رسد که روی آنها تلاشی انجام نشده است.

برای بازی ای که بیش از یک سال در رایانه های شخصی در دسترس است ، Dead By Daylight در Xbox One دچار مشکل می شود. متاسفانه مشکلاتی در زمینه نرخ فریم ریت و طراحی کاراکتر ها نیز دیده شده است. همچنین زمان بارگذاری بازی نیز کمی طولانی بنظر می رسد.

متاسفانه نسخه کنسول بازی Dead by Daylight حتی تمام محتوای بارگیری برای رایانه را شامل نمی شود ، از جمله بسته الحاقی هالووین با مایکل مایرز. این بازی دارای گیم پلی سرگرم کننده ای است، اشکالات و گرافیک های زشت ممکن است قابل قبول باشند ، اما برای من ، این فقط به دلیل عدم تعادل و لزوم همکاری با تیم شما در عصری نیست که در آن هیچ کس با افراد غریبه به صورت آنلاین صحبت نمی کند.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • امکان انجام بازی به صورت چند نفره
  • مکانیک روان گیم پلی بازی
معایب

  • طراحی بصری بی کیفیت و دارای باگ
  • جلوه های صوتی بی کیفیت
  • بارگذاری های طولانی
  • عدم آموزش و راهنمایی به بازیکن

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 7.5
داستان - 7.5
موسیقی - 7

7.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Children of Morta نسخه XBOX ONE

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Children of Morta رفتیم. این بازی …