خانه / Reviews / نقد و بررسی Far-Out

نقد و بررسی Far-Out

در این پست به بررسی بازی Far-Out خواهیم پرداخت این بازی برا یپلتفرم های ایکس باکس وان، رایانه های ویندوزی  و همچنین بر روی دستگاه موجود می باشد و قابل نصو و اجرا می باشد. در ادامه با وب سایت IRG Review همراه باشید تا به بررسی این بازی جذاب بپردازیم.

داستان بازی در سفینه ای فضایی می گذرد و در واقع شما در نقش یک فضانور به بازی می پردازید. همچنین دوربین از زاویه اول شخصی می باشد بنابراین روایت بازی نیز از نمای اول شخص روایت می شود. در حقیقت در این بازی شما در یک رمان تخیلی اسیر می شوید و باید با توجه به اتمسفر و داستان آن پیش بروید و بتنوانید بسلامت از آن خود را برهانید.

طبق قوانین ، شما فقط بسیار زمان کوتاهی برای فرار فرصت فرار دارید. روش فرار شما به شما بستگی دارد ، اما نکته ای که وجود دارد این است که میزان اکسیژن موجود در سفینه ی بازی پس از مدت کوتاهی تمام می شود و بنابراین شما باید هر چه سریع تر از این مخمصه نجات پیدا کنید. بنابراین اگر نتوانید در این مدت خود را نجات بدهید خواهید مرد و در این مرحله شکست خواهید خورد.

اولین تلاش شما به عنوان نتیجه فرار واقعی شما ثبت خواهد شد و نمایش داده می شود ، صرف نظر از نتیجه ، این آمار در بازی ثبت می شود و در سیستم امتیاز دهی تاثیر دارد بنابراین آماده باشید تا با چالش واقعی روبرو شوید و به یاد داشته باشید که تنها یک شانس برای فرار دارید و بازی فرصت دوباره ای در اختیار شما قرار نخواهد داد.

بهتر است که بازی را به عنوان یک بازی ماجراجویی شخص اول توصیف کنید ، بنابراین زاویه دوربین همانطور که ذکر شد بصورت اول شخصی و از این زاویه دید می باشد. بازی کمی در داستان پردازی و توصیف روایی می لنگد هر چند داستانی بسیار جذاب و بی همتا دارد اما در روایت آن دچار مشکل می شود و در حقیقت می توان گفت که در داستان بازی و روند پیشبرد و پیشرفت آن روایتی خطی وجود ندارد یا حداقل پیدا کردن رابطه ی علی برای اتفاقاتی که پیش می آید کمی دشوار است.

شما می توانید در هر زمان از بازی خارج شوید و کاملاً به جایی که بازی را ترک کرده اید برگردید ، و اولین تلاش شما همیشه اولین بار قبل از مرگ یا فرار خواهد بود. پایان های چندگانه ، تنوع و تجربیات مختلف را برای هر بازیکن به ارمغان می آورد ، بنابراین سعی کنید از استفاده از راه حل ها ، پیشنهادات یا هر چیز دیگری که از افراد گوناگون که قبلا به انجام این بازی پرداخته اند می شنوید، خودداری کنید تا داستان منحصر به فرد خود را بسازید.

این فضاپیما به خودی خود کوچک است ، اما وقتی سعی می کنید کارهای خاصی را انجام دهید ، خود را در حال پیاده روی به جلو و عقب می بینید ، و هنگامی که یکی از اصلی ترین نقاط فروش بازی این واقعیت است که ممکن است اتفاقات تصادفی و پایان های مختلفی داشته باشد.

بازی حقیقتا امکانات متفاوت و جذابی را در برابر بازیکن قرار می دهد و یک طیف بسیار وسیع از افعال و کرده ها را شمال می شود که می توانید به انجام آن ها بپردازید. از ماموریت های اصلی که باید برای زنده ماندن انجام دهید چه ماموریت های فرعی که بخش هایی از داستان را برای شما روشن می کنند و راه نجاتی به شما نشان می دهند.

بازی بسیار جذاب و با گیم پلی ای روان و بسیار جالب می باشد اما یکی از مشکلات ابتدایی واصلی آن این است که در اول بازی شما تحت هیچ آموزشی قرار نمی گیرید و در حالی که بدون هیچ پیش زمینه ی داستانی از خواب در این سفینه ی غریب بیدار می شوید باید از آن فرار کنید در صورتی که نه می دانید چجوری و نه متاسفانه بازی آموزشی در این زمینه به شما می دهد. هر چند این می تواند بازی را جذاب تر نماید اما برای بازیکن آماتور کمی سخت خواهد بود.

بطور کلی Far-Out یک بازی بسیار جذاب با ایده ای فوق العاده بکر و زیبا می باشد که با دارا بودن گیم پلی ای روان و گرافیکی جذاب و غنی شما را در دل این سفینه ی در حال تخریب رها می کند تا بتوانید راه نجات خود را بیابید و بتوانید لحظات بسیار خوبی را تجربه کنید و در کل تجربه ی بازی بسیار لذت بخش می باشد بخصوص برای افرادی که به ژانر بقا علاقه مند می باشند می تواند بسیار جذاب باشد.

5

5

مزایا

  • گرافیک بسیار غنی
  • ایده داستانی بکر
  • گیم پلی پر جزئیات
معایب

  • خطی نبودن داستان بازی
  • فاقد آموزش در ابتدای بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 8.5
گیم پلی - 8.5
داستان - 8.5
موسیقی - 8.5

8.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Sleep Attack

در این مطلب می خواهیم بازی خوب Sleep Attack را برای شما کاربران عزیز نقد …