خانه / Reviews / نقد و بررسی Dreaming Canvas

نقد و بررسی Dreaming Canvas

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Dreaming Canvas رفتیم. این بازی در سبک بازی های ماجراجویی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Playstige Interactive طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PlayStation 4 و Nintendo Switch نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Dreaming Canvas می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Dreaming Canvas مطابق با ادعایی که به عنوان یک بازی ماجراجویانه دارد ارائه نمی شود. اکتشاف در گیم پلی بازی محدود است و به نظر نمی رسد هیچ هدفی داشته باشید. این بیشتر یک عنوان آزمایشی کوچک است به نظر می رسد کاملاً انجام نشده است.

در گیم پلی بازی Dreaming Canvas یافتن بوم های پراکنده به شما امکان می دهد مناظر متنوعی را نقاشی کنید ، گاهی اوقات از جمله شخصیت های بی صدا ذکر شده است. اما محدود به تنظیم کشویی است که رنگ ها و سایه ها را تغییر می دهد. هیچ گالری یا هر چیزی وجود ندارد که بتوانید نقاشی ها را مشاهده کنید. هیچ راهی برای خواندن و تکرار سریع این نقل قول ها وجود ندارد. بنابراین آنها کمتر جمع آوری و یک نشانه ساده هستند.

بازی Dreaming Canvas دارای چند آهنگ بسیار خوب و روحیه بخش است که هنگام پیاده روی ، یک دارایی واقعی محسوب می شوند. با پنج محیط مختلفی که در بازی است تنوع بصری نیز وجود دارد. گزینه ای برای سرعت بخشیدن به کمی پیاده روی مورد استقبال خواهد بود ، به خصوص در مناطق بزرگتر که فضای خالی زیادی دارند و می توانند به عقبگرد منجر شوند.

بازی Dreaming Canvas عنوانی است که اغلب در بیرون سرسبز به نظر می رسد در هنگام کاوش ، کاملاً بی جان است. تعدادی از ساختمانها دارای قسمتهایی هستند که بالاتر از سطح زمین قرار دارند. هر چه بیشتر در خواب بوم بگذرانید ، ترک های بیرونی دلپذیر آن بیشتر دیده می شود.

گیم پلی بازی به طور کلی Dreaming Canvas یک تجربه آرامش بخش و در عین حال کم عمق است. در واقع امکان پخش مجدد وجود ندارد که بتوانید همه چیز را در این بازی مشاهده کنید. این محیط در نگاه اول بسیار جذاب است اما کمبود محتوا به معنای این است که این بازی خیلی سریع تکراری و خسته کننده می شود و هدف آن الهام گرفتن از خلاقیت است. این بازی جذاب را به دوستداران سبک بازی های ماجراجویی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • موسیقی متن عالی
  • گیم پلی سرگرم کننده
معایب

  • گرافیک ضعیف
  • داستان بی سرو ته
  • مکانیک ضعیف گیم پلی

0

0

0

0

0

گرافیک - 6
گیم پلی - 7
داستان - 6.5
موسیقی - 7.5

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Children of Morta نسخه XBOX ONE

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Children of Morta رفتیم. این بازی …