خانه / Reviews / نقد و بررسی Freedom Finger

نقد و بررسی Freedom Finger

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Freedom Finger رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و تیراندازی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Wide Right Interactive طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های  PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows, Macintosh operating systems نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Freedom Finger می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Freedom Finger یک عنوان به سبک تیراندازی و سکو بازی  است که دارای موسیقی متن خوب و طراحی بصری زیبایی است. در ارائه بازی نویسندگی طنز که در سراسر کار به کار رفته است ، هر صحنه را لذت بخش می کند و چیزی را می توان انتظار داشت. تغییر عجیب سرعت برای تیراندازهای پیمایش شده سمت.

در گیم پلی بازی Freedom Finger بازیکن به عنوان یک خلبان بلند رتبه ، با نام گاما ری قرار دارد که یک سفینه به شکل Eagle Claw را کنترل می کند. شما وظیفه دارید تروریست های چینی را از ماه که به تازگی اسیر شده اند خارج کرده ، و دختری که به گروگان گرفته شده است را نجات دهید.

گیم پلی بازی Freedom Finger زیر وزن انتخاب های طراحی خود قرار بگیرد و خوشبختانه اینجاست که بازی همچنان می درخشد. در حالی که مکانیک های معمول شامل همه ، از جمله پاورپوینت ها برای تأمین سپرها ، سلامتی مجدد و هیچ چیز نیستند ، گیم پلی کاملاً هوشیار است که شما می توانید یک دست پرواز را کنترل کنید و به همین ترتیب ، این کار را به کمال استفاده می کنید. با توانایی گرفتن دشمنان برای اهداف تهاجمی و دفاعی و همچنین درگیر کردن دشمنان در نبرد نزدیک به یک چهارم ، کار سختی نیست که از تماشای دیداری که این بازی در اختیار شما است قدردانی کنید.

به طور بالقوه ویژگی اصلی بازی Freedom Finger موسیقی متنوعی است که همراه آن اجرا می شود. هر یک از 37 مرحله بازی در دوازده جهان مختلف تقسیم شده است موسیقی را از گروههای مختلف – Vanity Set ، Vektroid و Red Fang ، نامگذاری کرده است ، اما نام آنها چند است با این که هر آهنگ احساس کاملی از تجربه کلی دارد. جریان موسیقی هر مرحله بازی توسط بسیاری از ضربان ها و جلوه های صوتی مورد استفاده در سراسر تکمیل می شود. صرف نظر از سطوح مختلف کیفیت موجود در موسیقی متن ، و این واقعیت که برخی از آهنگ ها بیشتر از سایرین با بازیکنان طنین انداز می شوند ، وقتی در نظر بگیرید که چگونه موسیقی به طور مداوم باعث افزایش تجربه بازی می شود ، این مفاهیم ناچیز می شوند.

متاسفانه در بازی Freedom Finger بعضی مواقع طراحی بصری آن فاقد پویایی است که بازیکنان را درگیر خود می کند و منجر به یک سفر کوتاه مدت می شود. هرچند که چه فایده ای با انگشت آزادی داشته باشید ، صرف نظر از این که شما تا چه اندازه از لذت های بسیاری که به شما می دهد لذت می برید.

بازی Freedom Finger به طور بالقوه یکی از بهترین بازی سال 2019 است که از گیم پلی سرگرم کننده و جذابی برخوردار است. از ابتدا تا پایان ، صرف نظر از اینکه شما آن را به پایان روایت تبدیل کنید یا نه ، این یک تجربه است که نباید از دست داد. این بازی جذاب را به دوستداران سبک بازی های تیراندازی و سکوبازی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • موسیقی متن عالی
  • داستان جذاب
معایب

  • گرافیک ضعیف
  • باگ های ریز در مکانیک گیم پلی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 7
موسیقی - 7.5

7.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Children of Morta نسخه XBOX ONE

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Children of Morta رفتیم. این بازی …