خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Doomsday Vault

نقد و بررسی بازی Doomsday Vault

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Doomsday Vault می باشد که یک بازی خیلی زیبا و دوست داشتنی پلت فرمر و پازلی و معمایی می باشد که در سال پیش منتشر شده است و ما فکر می کنیم مطمئنا شما از آن لذت خواهید برد ولی البته نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Doomsday Vault یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Doomsday Vault را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Doomsday Vault آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Doomsday Vault خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی Doomsday Vault در تاریخ سوم ماه ژانویه سال 2020 توسط کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح Flightless برای پلت فرم های زیادی از جمله iOS, Microsoft Windows, macOS, Nintendo Switch, tvOS و Macintosh operating systems منتشر شده است. بازی Doomsday Vault از اکثر نقد و بررسی هایش نمره خوبی گرفته و ما هم با این نقد و بررسی ها موافق هستیم اما همان طور که در مقدمه هم گفتیم، ایراداتی هم در بازی Doomsday Vault می بینیم که فکر می کنیم باید به آن ها اشاره کنیم. بهتر است دیگر سراغ نقد و بررسی اصلی داستان بازی Doomsday Vault برویم و به شما هم توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

داستان بازی Doomsday Vault یک داستان ماجراجویی و معمایی است. در بازی Doomsday Vault شما باید به طور کلی گیاهان روی زمین را نجات دهید و این کار را با گشتن در مکان های مختلف و جمع کردن دانه های گیاه های مختلف انجام می دهید. هم چنین معما ها و چالش های بازی Doomsday Vault هم از لحاظ سختی درجه خوبی دارند و همین مسئله باعث می شود تا ما نمره خوبی به داستان بازی Doomsday Vault بدهیم.

گرافیک بازی Doomsday Vault یک گرافیک سه بعدی و زیبا می باشد که رنگ های جذاب و روشنی دارد و ما از آرت استایل گرافیک بازی Doomsday Vault خیلی راضی هستیم و هم چنین انیمیشن ها و ترنزیشن های بازی Doomsday Vault هم خوب هستند و همین مسئله باعث می شود که ما نمره خوبی به گرافیک بازی Doomsday Vault بدهیم. مورد بعدی موسیقی بازی Doomsday Vault می باشد که درست مانند گرافیک یک موسیقی شاد و جذاب و مناسب فضا و داستان بازی می باشد. موسیقی بازی Doomsday Vault هم از ما نمره خوبی می گیرد.

گیم پلی بازی Doomsday Vault سرعت بالایی دارد و از لحاظ مکانیکی هم خیلی جالب است که به شما اجازه می دهد با لباس مخصوصتان کارهای خارق العاده ای انجام دهید و پازل ها و معما ها هم تنوع زیادی دارند. هم چنین سیستم پلت فرمری بازی Doomsday Vault هم خیلی خوب طراحی شده است. البته بازی Doomsday Vault در گیم پلی خودش خیلی باگ های زیادی دارد که واقعا ممکن است آزار دهنده باشند. جدای از این باگ های آزار دهنده، ما به گیم پلی بازی Doomsday Vault نمره خوبی می دهیم.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Doomsday Vault رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Doomsday Vault را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Doomsday Vault داستان و معماهای خوبی دارد. گرافیک بازی Doomsday Vault هم خیلی فوق العاده می باشد و موسیقی این بازی هم قطعا شما را جذب خودش خواهد کرد. اما باید بگوییم که گیم پلی این بازی – جدا از خوب و عالی بودن – خیلی باگ های زیادی هم دارد و ما فکر می کنیم این مورد با این که خیلی مهم نیست شاید برای بعضی از مخاطبین آزار دهنده باشد. بازی Doomsday Vault قیمت زیادی ندارد و می توانید آن را با حدود هفده دلار آمریکا در وب سایت استیم خریداری کنید و هم چنین حدود پنجاه و خورده ای دست آورد استیم هم در بازی Doomsday Vault وجود دارد که می توانید آن ها را در بازی به دست بیاورید ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Doomsday Vault برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Doomsday Vault تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Doomsday Vault کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Doomsday Vault

5

مزایا

  • گرافیک خیلی زیبا با رنگ های روشن و جالب
  • داستان جدید و خلاقانه
معایب

  • باگ های زیاد

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 7.5
داستان - 10
موسیقی - 9

9.1

User Rating: Be the first one !