خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases

نقد و بررسی بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases می باشد که یک بازی خیلی خلاقانه و جالب است که موضوع واقعا جالبی دارد و در واقع یک بازی کارآگاهی می باشد که می توانیم آن را بهترین بازی کارآگاهی امسال بدانیم. با این که بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases سه چهار ماه پیش منتشر شده است و به طور کلی هنوز بازی جدیدی محسوب می شود و حتی هنوز نقد و بررسی های زیادی هم ندارد، با این حال بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases یک بازی خارق العاده می باشد و ما از همین الان بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases را به شما توصیه می کنیم چون یک بازی خارق العاده است ولی البته نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Lemnis Gate را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases در تاریخ بیست و هفتم ماه سپتامبر سال 2021 توسط کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده و منتشر کننده ی Microïds برای پلت فرم های زیادی مانند PlayStation 4, Xbox Series X and Series و مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases یک بازی بلغارستانی است و ایده و داستان کلی آن هم مربوط به یک شخصیت معروف بلغارستانی می باشد. بهتر است سراغ نقد و بررسی بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases برویم و این کار را با نقد و بررسی داستان این بازی شروع کنیم.

در این بازی شما در نقش یک کارآگاه معروف به نام هرکول پویروت که شخصیت معروف و محبوبی در ادبیات بلغارستانی می باشد بازی می کنید. این کارآگاه محبوب به عروسی دوستش در یک مکان تقریبا دور افتاده دعوت شده و زمانی که یک بهمن بزرگ مانع ترک کردن عروسی برای همه میهمانان می شود و جاده را می بندد، یکی از میهمانان به قتل می رسد. هرکول که هنوز تازه کار است و مشهور نشده و نیاز دارد همه چیز را اثبات کند، شروع به کار می کند. بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases داستان فوق العاده ای دارد و از ما نمره خوبی می گیرد.

گرافیک بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases یک گرافیک سه بعدی و خیلی خوب است که قطعا از ما نمره خوبی خواهد گرفت. موسیقی بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases هم ساندترک های زیبا و فوق العاده ای دارد که به شما توصیه می کنیم آن را با قیمت کمتر از پنج دلار به کتابخانه خودتان اضافه کنید. هم چنین بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases صدا گذاری های فوق العاده ای در زبان های انگلیسی، فرانسه و آلمانی دارد و موسیقی بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases به طور کلی از ما نمره خوبی می گیرد.

گیم پلی بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases به طور کلی خیلی پویا و تعاملی است و ما حقیقتا به آن نمره خوبی می دهیم البته باید حواستان باشد که چون بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases اخیرا منتشر شده است، باگ های زیادی هم دارد که ممکن است آزار دهنده باشند. اما به طور کلی ما به گیم پلی این بازی نمره خوبی خواهیم داد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases تقریبا از همه لحاظ فوق العاده است ولی تنها ایراد آن یک سری مشکلات جزئی و باگ ها در گیم پلی می باشد اما حتی گیم پلی این بازی هم به طور کلی خیلی خوب و حرفه ای می باشد. بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases در وب سایت استیم با قیمت حدود بیست و پنج دلار به فروش می رسد و علاوه بر این بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases حدود پنجاه عدد دست آورد استیم هم دارد. ما بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases

5

مزایا

  • گیم پلی تعاملی و پویا
  • داستان جذاب و درگیر کننده
  • موسیقی زیبا
معایب

  • باگ های فراوان

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 10
داستان - 10
موسیقی - 10

10

User Rating: Be the first one !