خانه / Reviews / نقد و بررسی STAR WARS: Jedi Knight II: Jedi Outcast

نقد و بررسی STAR WARS: Jedi Knight II: Jedi Outcast

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب STAR WARS: Jedi Knight II: Jedi Outcast رفتیم. این بازیدر سبک بازی های اکشن و ماجراجویی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Aspyr طراحی و منتشر شده است. این بازی جذاب برای پلتفرم های PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox, Microsoft Windows, GameCube, Macintosh operating systems نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی STAR WARS: Jedi Knight II: Jedi Outcast می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی STAR WARS: Jedi Knight II: Jedi Outcast هشت سال پس از نسخه اصلی طراحی شده است. بازیکن گیم پلی بازی را به عنوان یک مزدور با یک همراه خود Jan Orr شروع می کند و برای چند ساعت ، این بازی در ابتدا فقط یک عنوان به سبک تیرانداز اول شخص است که در بسیاری از دارایی های طعم دار جنگ ستارگان و اطراف آن قرار می گیرد ، زیرا در راه خود از طریق اتاق ها و راهروها می جنگید.

از لحاظ سبک گیم پلی بازی STAR WARS: Jedi Knight II: Jedi Outcast یک عنوان به سبک اکشن و تیرانداز اول شخص است. چند دقیقه اول بازیکن با Jedi Outcast کمی گیج کننده است. شما همچنین می توانید شروع به استفاده از سیستم QuickSave بازی کنید که برای پشتیبان گیری از پیشرفت شما کارآمد است. گذشته از کنترل های دست و پا گیر که به هیچ وجه برای کنسول ها بهینه نمی شوند و متاسفانه در زمینه طراحی مراحل نیز عملکرد خوبی ندارد. در بازی STAR WARS: Jedi Knight II: Jedi Outcast تصاویری با کیفیت بالا هستند اما خیلی ابتدایی و ساده طراحی شده اند سیستم های منو بسیار باورنکردنی و زشت و سیستم ذخیره سازی بازی که دارای اشکالات جزئی است.

در گیم پلی بازی STAR WARS: Jedi Knight II: Jedi Outcast از نیروها می توان برای سرعت بخشیدن به سرعت و بهبودی استفاده کرد و یا می توانید به توانایی های تیره تر Katarn ضربه بزنید و یک حمله Darth Vader را انجام دهید. ترفند قدیمی نیرو گرفتن کسی و نگه داشتن آنها در هوا در حالی که چراغ برق را از به سمت آنها پرتاب می کنید چیزی است که هرگز خسته کننده نمی شود.

شروع گیم پلی بازی STAR WARS: Jedi Knight II: Jedi Outcast وقتی است که قدرت خود را به دست می آورید اما باعث می شود اسلحه ها نیز بهتر شوند زیرا اکنون می توانید به طور تاکتیکی بازی کنید ، دشمنان را از دور به محاصره کنید و در صورت نیاز به اسلحه های انفجاری استفاده ببرید. مسیریاب کامل سلاح ها را در طول مسیر باز خواهید کرد ، هر یک از سطوح مختلف قدرت ، میزان آتش و دقت مختلف را ارائه می دهند و در عین حال گزینه ای از حالت شلیک عادی و جایگزین را نیز به شما ارائه می دهند و گزینه های تاکتیکی زیادی را به شما ارائه می دهد.

در گیم پلی بازی STAR WARS: Jedi Knight II: Jedi Outcast با آن دسته از طراحی های سطح وحشتناک و معماهای مبهم سرگرم خواهید شد و کیفیت بازی به نوعی درخشش دارد. با اینکه در زمینه طراحی گرافیکی عملکرد ضعیفی داشته است هنوز هم به نظر می رسد شبیه به بخشی از طراحی جهان سریال است اما در عوض طراحی صوتی بازی بسیار عملکرد خوبی دارد و با کیفیت است.

یکی از ویزگی های جالب توجه بازی STAR WARS: Jedi Knight II: Jedi Outcast این است که طرفداران اصلی از دیدن بخش چند نفره بازی ناامید نخواهند شد و با بازسازی خوبی رو به رو خواهند شد. گفته می شود ، آکادمی جدی ، دنباله این بازی نیز قرار است در این قسمت منتقل شود و ظاهراً حالت چندنفره خود را نیز شامل خواهد شد.

از نظر فنی در بازی STAR WARS: Jedi Knight II: Jedi Outcast مشکلات دیگری نیز وجود دارد از جمله طراحی سطح شخصیت اصلی برای کل مرحله و دو مرحله ای که به صورت نوعی حالت پنجره ای بازی می شوند دو برابر شده است.

بازی STAR WARS: Jedi Knight II: Jedi Outcast با وجود همه مشکلاتی که دارد موارد بسیار زیادی دارد که هنوز آن را یک بازی واقعا لذت بخش تبدیل می کند و به نوعی هنوز بازی را از بازی Force Force Awakens و Battlefront بازی سرگرم کننده تری می کند. این بازی جذاب را به طرفداران بازی های سری STAR WARS و دوستداران سبک ماجراجویی و اکشن پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان جذاب
  • وجود حالت چند نفره آنلاین
  • جلوه های صوتی با کیفیت
معایب

  • گرافیک ضعیف
  • باگ های متعدد در مکانیک گیم پلی
  • عدم وجود بخش آموزشی کارآمد

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 8
موسیقی - 7.5

7.4

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Children of Morta نسخه XBOX ONE

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Children of Morta رفتیم. این بازی …