خانه / Reviews / نقد و بررسی Clumsy Rush

نقد و بررسی Clumsy Rush

با سلام. امروز دروباره در خدمت شما هستیم با نقد و بررسی بازی Clumsy Rush توسط وب سایت خودتان IRG Review. این بازی یک بازی بسیار دوست داشتنی با گرافیکی جذاب و در ژانر مسابقه ای می باشد که در آن باید بازیکنان برای بدست آوردن تاج پادشاهی که در انتهای خط مسابقه وجود دارد با یکدیگر رقابت کنند.

بازی Clumsy Rush برای پلتفرم های نینتندو سوئیچ و همچنین برای کنسول پلتفرم ایکس باکس وان به بازار جهانی گیم عرضه شده است و توانسته میان بازیکنان از نقدهای مثبت و نظرات خوبی برخوردار شود و بازخورد خوبی در میان بازیکنان بگیرد.

گرافیک بازی بسیار دوست داشتنی و جذاب با رنگ های بسیار شاد و سرزنده می باشد که شما را سر شوق می آورد و لذت انجام بازی را دو چندان می کند. در گرافیک باز خبری از خون و خون ریزی نیست و همین امر این بازی را به یک بازی مستقل بسیار جذاب که شاید جای آن در دنیای امروز گیم خالی است بدل می کند.

در بازی هم چنین امکان انتخاب کردن شخصیت و شخصی سازی آن وجود دارد و می توانید شخصیت خود را با توجه به سلیقه ی خود و با رنگ های موجود در بازی طراحی نمایید و به انجام بازی بپردزاید. و محیط های مختلفی را برای انجام بازی امتحان نمایید.

محیط های بازی و نقشه ها و امکاناتی که در هر مرحله وجود دارد متنوع و جذاب می باشد و همچنین المان های متفاوتی نیز در هر مرحله برای شکست دادن رقیب وجود دارد اما مسئله اینجاست که مراحل گاهی تکراری بنظر می آیند و بعد از مدتی مخاطب را دلسرد می کنند.

هر چد گرافیک بازی دوست داشتنی و جذاب می باشد و ایده ابتدایی بازی و داستان آن نیز جالب می باشد اما روند پیروز شدن و بطور کلی رقابت در هر مرحله بسیار خسته کننده و کند می باشد و حوصله ی بازیکن را بعد از مدتی سر می برد. و همین امر از نکات منفی بازی می باشد.

درباره ی داستان بازی باید گفت که از چندان قدرتی برخوردار نیست و فاقد یک ساختار منسجم و جذاب می باشد و هیچ پیچیدگی داستانی در آن وجود ندارد شما در بازی تنها باید شخصیت خود را شخصی سازی نمایید و با گیم پلی ای کند به رقابت با دیگر افراد بپردزاید و همین طور تا آخر به این کار بی سر و ته ادامه بدهید

در روند بازی  گاه به گاه چند چیز تغییر کرده است، اما همه چیز شاید برای چشم های تیزبین همانند قبل جلوه کند و چندان تفاوتی با بقیه مراحل نداشته باشد در حالی که شما همچنان به تلاش برای فقط حرکت رو به جلو بازی کند. و همچنین المان های اصی نیز در هر نقشه متفاوت است.

گیم پلی همانطور که بالاتر اشاره کردیم بسیار کند و حوصله سر بر است و گرافیک رنگی رنگی و چشم نواز بازی نیز در بهتر کردن آن تاثیری ندارد و هم چنان گیم پلی بازی حوصله سر بر و دلسرد کننده باقی می ماند.

موسیقی بازی از طرف دیگر بسیار دوست داشتنی و جذاب می باشد و کاملا با ریتم بازی و روند پیشبرد آن هماهنگ و همگام می باشد و تجربه ی انجام بازی را برای شما بسیار دلپذیر تر خواهد کرد و هم چنین از تنوع بالایی نیز برخوردار است و ریتم ان تکراری و خسته کننده نمی شود.

یکی دیگر از امکانات خوب بازی حالت آنلاین بازی است به این ترتیب که شما می توانید با دوستان تان نیز به انجام بازی بپردازید و اوقات بسیار خوشی را در کنار یکدیگر تجربه نمایید و این موضوع به یکی از نکات مثبت و نقاط قوت بازی Clumsy Rush بدل گشته است.

گیم پلی بازی همچنی دارای زمان کافی و طولانی لازم نمی باشد که البته کند بودن گیم پلی بازی این ضعف را شاید تا حدودی در بازی جبران نماید اما به هر صورت این نکته ای است که شاید برای شما هم بعد از اتمام بازی به چشم بیاید.

پیش از این به امکان انلاین بازی کردن Clumsy Rush پرداختیم و گفتیک که تجربه ی بازی کردن آن با دوستان بسیار خوش است که این مورد درست است اما نکته ای که در اینجا باید ذکر کرد این است که در بازی تنها امکان بازی در حالت دونفره وجود دارد و نمی توانید با چندین دوست همزمالن به انجام بازی بپردازید که خب این برای برخی شاید ناخوشایند باشد.

بطور کلی بازی Clumsy Rush یک بازی دوست داشتنی و صمیمی با گرافیکی خیره کننده و چشم نواز و هم چنین المان ها و نکات مثبت مانند امکان شخصی سازی در بازی و موسیقی زیبا و همچنین امکان آنلاین بازی کردن است که همه ی اینها بعلاوع نکات منی معدودی نیز که در بازی وجود دارد مانند گیم پلی کند و ضعیف بازی این بازی را به یک بازی خوب برای پر کردن اوقات فراغت شما تبدیل می نماید.

5

5

مزایا

  • امکان آنلاین بازی کردن
  • گرافیک خیره کننده
معایب

  • کند بودن گیم پلی بازی
  • موسیقی ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 6.5
داستان - 6.5
موسیقی - 7

6.9

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Under the Jolly Roger

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی وب سایت IRG Review امروز …