خانه / Reviews / نقد و بررسی Sally’s Law

نقد و بررسی Sally’s Law

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Sally’s Law رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن و پازلی قرار دارد. این بازی توسط شرکت Nanali Studios طراحی و توسط شرکت های Nanali Studios , POLARIS-X نیز منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های Android, Microsoft Windows, macOS و Nintendo Switch نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Sally’s Law می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Sally’s Law عنوانی است که به سبک پازلی است که برای تلفن همراه و سایر سیستم عامل ها طراحی شده است و محتوای جدید آن برای بازیکنان اضافه شده است. محتوای جدید این بازی شامل یک حالت همکاری ، لباس های شخصیت های مختلف ، یک شخصیت جدید ، و یک فیلم نمایشی جدید با موسیقی ضبط شده زنده است که مخصوصاً برای این بازی ضبط شده است. این بازی برنده جوایز مختلفی است و به طور کلی یک بازی شگفت انگیز است که شما می توانید به صورت تک نفره یا با دو نفره آن را تجربه کنید.

گیم پلی بازی Sally’s Law حول دو شخصیت Sally و Samuel قرار دارد. داستان این دو شخصیت از آنجایی آغاز می شود که وقتی سالی کوچک بود با مادر و پدر خود در خانه جنگلی خود زندگی می کردند و از پیاده روی با پدرش لذت می بردند با این حال پس از مرگ غم انگیز مادرش، روابط آنها کمی خدشه دار می شود و سالی سرانجام خانه را ترک می کند تا به شهر برود. و.قایع بازی از آنجایی است که مدتی بعد از فراخواندن سالی به خانه باز می گردد.

در طول گیم پلی بازی Sally’s Law روابط و گشذته آنها به طور عمیق بهتر می شود و پدرش به شکل طیفی به او کمک می کند. از آنجا که سالی عاشق رفتن به پیاده روی است و براساس خواسته های پدرش نویسنده ای در شهر شد. ساموئل از سالی بسیار بی پروا است به خصوص پس از مرگ همسرش که منجر به نارضایتی از او شد ، اما او هنوز هم در معرض خطر است. شخصیت های آنها با پیشرفت بازی ، به دنبال احساسات و تحقق عشق آنها نسبت به یکدیگر بازی را تبدیل به یک داستان دلچسب از عشق و والدین می کنند.

در بازی Sally’s Law شاهد سبک بازی های مختلف هنری با شخصیت ها و طراحی های خیره کننده هستیم. مناظر و محیط های بازی به زیبایی طراحی شده اند و هر محیط نسبت به سایرین متفاوت است. طراحی مراحل نیز بسیار خوب طراحی شده است و خوشبختانه هیچ گاه تکراری بنظر نمی رسند. متنی که در صفحه نمایش داده می شود با اینکه به زبان ژاپنی است بسیار جذاب است و با محیط هایی که ظاهر می شود در پیشرفت بیشتر داستان کمک می کند. موسیقی متن بازی نیز از طراحی خوبی برخوردار است که عمدتا متشکل از موسیقی پیانو است. آنچه که واقعاً خاص بنظر می رسد ضبط های زنده انجام شده برای شروع و پایان بازی است زیرا اضافه کردن احساسات به آهنگ ها و صحنه ها به تقویت داستان بازی می انجامد که بسیار جذاب است.

گیم پلی بازی Sally’s Law بسیار سرگرم کننده و لذت بخش است. این بازی شامل پنج فصل است که هر فصل شش مرحله برای تکمیل دارد. در هر مرحله شما به عنوان شخصیت اصلی بازی یعنی سالی یا نورد قرار دارید و شروع به پریدن می کنید تا به انتهای مرحله برسید با اینکه می تواند ساده به نظر برسد اما گیم پلی چالش برانگیزی دارد. در مراحل بازی مجبور خواهید شد از روی سکو های مختلف پرش کنید و به پنل ها ضربه بزنید تا جهت آنها تغییر یابد. شما سپس مرحله را به عنوان شخصیت دیگری به اسم ساموئل در فرم طیفی خود اجرا خواهید کرد که ان هنگام شما باید از کلیدهایی استفاده کنید تا اشیاء را از مسیر سالی دور کنید تا او را آسیب نبیند و از او برای پرش به جاهای بالاتر استفاده کنید. قابلیت پخش مجدد از لحاظ جمع آوری تمام عکس های یادبود برای هر یک از مراحل بازی وجود دارد. برخی از آنها نیاز به پرش به موقع دارند. اگر همه آنها را در یک فصل جمع آوری کنید ، عکسی را تکمیل می کنید که رابطه سالی و ساموئل را نشان می دهد.

حالت همکاری بازی Sally’s Law نیز بسیار سرگرم کننده است و جایی است که می توانید لباس های مختلف شخصیت ها را باز کنید. بعضی اوقات گیم پلی بازی می تواند کمی کند به نظر برسد و این باعث می شود داستان برای شما ایجاد شود ، اگرچه این مسئله مشکلی ایجاد نمی کند زیرا داستان جذابیت اصلی بازی است.

بازی Sally’s Law دارای روایت ، طراحی و موسیقی متن بسیار جذابی است که همه اینها در هم می آمیزند تا یک تجربه بسیار احساسی و جذاب را برای بازیکن ایجاد کنند. متاسفانه در بازی لباس های قابل شخصی سازی را می توان فقط در حالت چند نفره باز کرد و آنها را برای بازیکنان دیگر غیرقابل دسترسی می کند. با این حال ، به طور کلی این یک بازی شگفت انگیز است که محتوای جدید آن نیز ارزش بسیار بالایی برای تجربه دارد و باعث اضافه کردن یک لایه دیگر به بازی می شود.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده و جذاب
  • موسیقی متن عالی
  • داستان جذاب
  • طراحی بصری زیبا
معایب

  • باگ های ریز در عملکرد فنی حالت دو نفره
  • گیم پلی کوتاه بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 7.5
موسیقی - 8

7.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Those Who Remain

امروز قرار است تا در کنار شما به تحلیل بازی Those Who Remain از طرف …