خانه / Reviews / نقد و بررسی Vitamin Connection

نقد و بررسی Vitamin Connection

وقتی استودیویی در نایتندو حضور نداشته باشد قطعا آن ارتباط قوی  یا سر و کار شدیدی با بازی های نایتندو ندارد ، و در کل ضعیف است البته به غیر از موارد خاص ، البته ممکن است برخی بگویند که این یک مقایسه ناعادلانه برای wayforward می باشد ، اما به هر حال آن ها سال هاست که بازی هایی را در سیستم های مختلف نایتندو انجام می دهند و ذکر این دور از لطف نمی باشد که هنوز هم این کمپانی کارهای خود را با روش های خود انجام می دهد و در مواردی مانند بازی  shantae دارای همان جبهه و جهت هایی هستند که درست خود را در خط مقدم نایتندو احساس می کنند. این کمپانی با اخرین عنوان خود  vitamin connection عرضه کرده است ، بار دیگر عناصر اصلی آن چه نایتندو را به مارک تجاری خود تبدیل می کند را در این بازی به کار برده شده است. در کل این یک بازی چالش بر انگیز ، زیبا ، سرگرم کننده و به یاد ماندنی می باشد. برای خواندن ادامه نقد این بازی جذاب یعنی بازی Vitamin Connection در IRG Review با ما همراه باشید.

این یک بازی چند نفره یا یک نفره است که شما را در نقش های دو نفره که یکی از آن ها ویتا پسر و دیگری مینا دختر می باشند قرار می دهد ، همتایان آبی و صورتی که کپسول بسیار قدرتمندی را می سازند نیز در این بازی وجود دارند. این داستان در طی چند روز اتفاق می افتد و می بینم که خانواده sable با انواع سرفه ، عطسه ، تب و ضعف عمومی ناشی می شوند ، خوب به سادگی انسان بودن و در کمال تعجب حتی یک سگ نیز گرفتار شده است.

ما می دانیم بدن ما بسیار سر سخت است ، از روی طبیعت نیز چیزهای زیادی در بدن ما وجود دارد که به مقابله با عفونت و انواع ویروس ها کمک می کند ، اما کمک کمی از پزشکی مدرن هرگز بی فایده نبوده است. حرکت به جلو در مقابل باکتری های تند و زننده و بیماری های مرموز ، کپسول را از طریق مناطق مختلف بدن راهنمایی کنید که عبور کند ، برای این که به سمت سلامتی بروید و بهبود بیابید ، وادار هستید مبارزه کنید و پس از بهبودی کامل می توانید زندگی عالی خودتان را در پیش بگیرید.

در این بازی شما می توانید بازی را به صورت یک نفره یا دو نفره را انجام دهید ، من باید بر این مسئله تاکید کنم که لذت انجام دادن این بازی به دو نفره بودن و انجام دادن آن می باشد. این بازی به گونه ای است که خاطرات زیادی را برای من تجسم می کند ، البته این را بگویم که یک نفره بازی کردن این بازی لذت بردن را به سطح خیلی پایینی خواهد رساند. اگر این بازی دو نفره شود وظایف محموله کپسول بین دو نفر از شما تقسیم خواهد شد، یکی از بازیکن ها در حال خلبانی و هدف قرار دادن ویتامین پرتو (حمله لیزری است که به بیماری های عفونی می پردازد) ، دیگری نیاز دارد که در واقع این پرتو را فعال کرده و محموله را بچرخاند تا محکم حرکت کند.

راهرو های بدن طولانی تر از یک مسیر مستقیم می باشد ، و شما باید بتوانید به درستی پیچ بخورید و از لوله ها و مویرگ های داخل بدن عبور کنید و هر چیز دیگری که در درون شما می باشد  را در نور ببینید. اما بسیار جالب است زیرا عنصر همکاری با شخص دیگر بسیار دیوانه کننده خواهد بود. همچنین ، با شروع از ماموریت دوم ، شما باید با ایجاد سپری یا البته بهتر است به آن شمشیر بگوییم موانع موجود را نابود کنید و به دشمنان خود حمله کنید. البته انجام این کار به خودی خود کار کمی مشکلی می باشد. اما باز اگر اصرار دارید که این بازی را به تنهایی انجام بدهید ، بخش کابوس آن بسیار مهیج می باشد.

حالا در مورد خود این بازی ، ارائه این بازی بسیار جالب است که می بینید و با سبک کارتونی بسیار جذاب انجام می گیرد. در این حال غیر تهدید آمیز به نظر می رسد. موارد بسیار زیادی وجود دارد که بازی را می تواند ترسناک و یا حتی عجیب و غریب کند و در آخر شما در حال گذر از داخل بدن هستید. که در این گذر از اندام های حیاتی که بیماری های مختلف آن ها را محل اقامت انتخاب کرده اند ، و در ان جا شما باید آن ها را پراکنده کنید.

این در بازی تک نفره می تواند خیلی عجیب باشد. اما از طرفی بسیار زیبا و به یاد ماندنی می باشد. واقعیت این است که ما می بینیم موارد مانند آنتی بیوتیک ها و سیستم غدد درون ریز که به روش های احمقانه ای نا درست نشان داده شده اند ، در واقع آن ها بخش های مهمی از داستان کلی سلامتی را تشکیل خواهند داد ، و به شما کمک های زیادی خواهند کرد. کلمه ی ساده برای وصف این بازی ، لذت بخش می باشد. این بازی سرگرم کننده و شاد است ، و علاوه بر همه ی این ها یک چالش خوبی برای بازیکن ها می باشد.

5

5

مزایا

  • موسیقی شاد در این بازی لذت بخش است.
  • آموزش های پزشکی به همراه دارد.
معایب

  • وقتی تک نفره انجام شود بسیار سخت می شود.
  • در بعضی مواقع به کندی می خورد.

0

0

0

0

0

گرافیک - 6
داستان - 7
گیم پلی - 7.5
موسیقی - 7.5

7

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی This Is the Zodiak Speaking

بازی This Is the Zodiak Speaking یک بازی بر اساس داستان واقعی از یک قاتل …