خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Bouncy Bullets 2

نقد و بررسی بازی Bouncy Bullets 2

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Bouncy Bullets 2 می باشد که یک بازی خیلی فوق العاده و جالب است که به نظر ما می تواند بهترین انتخاب برای یک بعد از ظهر پاییزی تاریک و بارانی باشد. ما از همین الان بازی Bouncy Bullets 2 را به شما توصیه می کنیم چون یک بازی خارق العاده است ولی البته نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Bouncy Bullets 2 یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Bouncy Bullets 2 را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Bouncy Bullets 2 آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Bouncy Bullets 2 خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

همان طور که احتمالا خودتان هم میدانید بازی Bouncy Bullets 2 یک قسمت اول هم دارد که دو سال پیش در سال 2019 منتشر شده است. داستان بازی از قسمت قبلی تغییر نکرده – البته بخش های زیاد دیگری تغییر کرده اند! – و  هنوز هم بازی Bouncy Bullets 2 یک بازی شوتر شخص اول می باشد که در آن باید ماموریت های مختلف انجام دهید و امتیاز کسب کنید. به همین علت، ما ایرادی در داستان و ایده کلی بازی Bouncy Bullets 2 نمی بینیم و درست مثل قسمت اول این بازی خیلی هم از آن راضی هستیم. داستان بازی Bouncy Bullets 2 از ما نمره خوبی می گیرد و سراغ بخش بعدی خواهیم رفت.

گرافیک بازی Bouncy Bullets 2 به نسبت قسمت قبلی خیلی بهتر شده است. تقریبا همه چیز حالا در بازی سه بعدی می باشد و طراحی شخصیت ها و انواع تفنگ ها هم خیلی تغییر کرده اند. البته بازی هنوز آن رنگ بندی شاد و جذاب قسمت اول را دارد. گرافیک بازی Bouncy Bullets 2 از ما نمره خوبی می گیرد. موسیقی بازی هم  با این که کاملا عوض شده، در همان راستا قرار دارد و یک موسیقی خیلی شاد و جالب است که طبیعتا ما هم نمره خوبی به آن خواهیم داد.

گیم پلی بازی Bouncy Bullets 2 که آخرین بخش و در واقع بهترین بخش نقد و بررسی مان می باشد، یک گیم پلی خیلی خارق العاده با کنترل های روان و سرعت زیاد است و با اینکه بازی های شخص اول شوتر معمولا باگ های زیادی دارند، ما اصلا باگ خاصی در بازی Bouncy Bullets 2 مشاهده نمی کنیم. علاوه بر این سیستم مبارزه بازی Bouncy Bullets 2 که در حقیقت مهم ترین بخش آن هست هم عالی پیاده سازی شده و گیم پلی بازی Bouncy Bullets 2 هم درست مثل بقیه بخش های این بازی از ما نمره خوبی می گیرد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Bouncy Bullets 2 رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Bouncy Bullets 2 را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Bouncy Bullets 2 تقریبا از همه لحاظ یک بازی فوق العاده است و حدودا هیچ ایراد خاصی بجز باگ های جزئی که اگر خوش شانس باشید و به آن ها در طول مسیر بازی کردنتان بر نخورید اصلا هم مهم نیستند ندارد و ما فکر می کنیم می تواند یک تجربه فوق العاده را برای شما فراهم کند و بازی Bouncy Bullets 2 قطعا ارزش همه جایزه هایی که تا الان گرفته است را دارد و به نظر ما بازی Bouncy Bullets 2 قطعا برای شما مناسب است و به طور کلی ما بازی Bouncy Bullets 2 را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Bouncy Bullets 2 برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Bouncy Bullets 2 تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Bouncy Bullets 2 کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Bouncy Bullets 2

5

مزایا

  • گیم پلی حرفه ای و جالب
  • گرافیک چشم نواز و جذاب
معایب

  • نبودن صداگذاری

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 10
داستان - 10
موسیقی - 10

10

User Rating: Be the first one !