خانه / Reviews / نقد و بررسی ( Age of Wonders: Planetfall – Invasions (DLC

نقد و بررسی ( Age of Wonders: Planetfall – Invasions (DLC

سلام به تمامی دوستان عزیز و همراهان عزیز وب سایت IRG Review امروز با نقد و بررسی بازی جذاب و عجیب (Age of Wonders: Planetfall – Invasions (DLC در خدمت شما عزیزان هستیم پس در ادامه ی مطالب همراه ما باشید.

این بازی به تازگی در تاریخ 29 می 2020 توسط شرکت Paradox Interactive ساخته و برنامه نویسی شده و به دست شرکت همین شرکت روانه ی بازار شده و میتوان گفت با استقبال خوبی رو به رو شده این بازی هم اکنون برای پلتفرم های PC و سیستم عامل MAC OS در دسترس و قابل خریداری است.

استان بازی از این قرار است که شما مارمولک هایی هستید که در چندین جبهه ی مختلف و بین کهکشانی مبارزه می کنید و باور کنید این بازی جزو آن دسته از بازی های اکشن است که به شدت اعتیاد آور است و شما به زودی به این داستان که شما ملرمولک های زره پوش هستید عادت می کنید و از بازی لذت می برید این بازی نه تنها که یک بازی اکشن است بلکه در آن از تکنیک RPG هم استفاده شده و شما برای این که دشمنان خود را فریب دهید از تصاویر هولوگرامی استفاده می کنید که نتیجه ی آن بسیار جالب و جذاب است.

شما در بازی با استفاده از وسیله ی هولوگرافیتان خودتان را به شکل یک انسان در می آورید و همین کار باعث میشود که شما به راحتی در دل اتحادیه و گروه های دشمننتان نفوذ کنید  و ایمن کار شما باعث گیج شدن رقبا می شود و به راحتی به شما اعتماد می کنند و شما با یک استراتژی بسیار جالب آن ها را نابود می کنید و این فریبکاری به پیروزی شما بدل می شود ، همچنین شما در بازی با استفاده از هولوگراف می توانید به شکل هر موجودی که بخواهید در بیایید و این کار حتی باعث می شود شما خودتان را به عنوان یک سر دسته و یا سر گروه یک اتحادیه معفی کنید و اهدافتان را پیش ببرید. اگر من را رها کنند تا فردا می توانم راجع به این وسیله ی هولوگرافی صحبت کنم اما بازی قسمت های جذاب دیگری هم دارد.

شما در بازی به غیر از دستگاه هولوگراف اسلحه های حرارتی و صوتی در دسترس دارید که بسته به نوع و نژاد دشمنانتان باید آن ها را عوض کنید و از آن ها استفاده کنید ممکن است این کار در بازی کمی وقت گیر به نظر بیاد ولی من به شما این تضمین را می دهم که همه چیز با سرعت انجام میشود به شرط این که از استراتژی درست در بازی استفاده کرده باشید حتی کند بودن هم شما را به خطر نمی اندازد. اگر شما در بازی از استراتژی درست استفاده نکنید و دشمنان متوجه وجود شما در اتحادیه شوند در هر قسمت از بازی که باشید دشمنان در آنجا تخم ریزی خواهند کرد و در اینجا است که بازی به شکل بی رحمانه ای چالش برانگیز می شود و تعداد دشمنان انقدر زیاد می شوند که نمی توانید در برابر آن ها مقاومت کنید.

گیم پلی بازی تقریبا ساده پیش میرود اما در اواخر بازی همه چیز تغییر می کند و همه چیز چالش برانگیز می شود به این شکل که دشمنانی بسیار تازه و جدی با سفینه ای غولپیکر در برابر شما ظاهر میشوند و به شما میگویند یا به ما بپیوندید و یا مقاومت کنید و بمیرید و باور کنید این فقط یک تهدید ساده نیست بلکه یک حقیقت است و اگر شما انتخاب کنید که مقاومت کنید باید خیلی حرفه ای قوی باشید در غیر این صورت این شما هستید که شکست می خورید و می میرید.

تنها انتقادی که من میتوانم در از این بازی بکنم این است که بازی گاهی بسیار به شدت سخت و چالش برانگیز می شود و شما گاهی مجبور میشوید چندین بار به صورت مداوم بازی را تکرار کنید تا به نتیجه ی مطلوبی برسید و تمامی این اتفاقات به انتخاب استراتژی درست شما بستگی دارد و این یعنی این که اگر شما در بازی مرتکب کوچک ترین اشتباه شوید تقریبا یک مرحله به باد میرود.

گرافیک بازی بسیار جذاب است و طراحان در انتخاب رنگ ها و طرح ها به حرفه ای ترین شکل ممکن عمل کرده اند ، طراحی ها در بازی واقعا این حس را به شما میدهد که شما در یک سیاره ی متفاوت هستید و همه چیز در بازی ممکن است برای شما نا شناخته و عجیب باشد. همچنین افکت های صوتی حرفه ای هستند و به خوبی با تصاویر هماهنگ هستند ، انخاب موسیقی در این بازی به راستی خوب بوده و شما در طول بازی بیشتر موسیقی های راک و جز میشنوید که به طور عجیبی با بازی هم خوانی دارد.

ممنون که در این نقد و بررسی همراه ما بودید.

 

5

5

مزایا

  • گیم پلی جذاب
  • موسیقی خوب
  • استفاده و کارایی اسلحه ها بسیار جالب هستند
معایب

  • بازی گاهی بسیار سخت و چالش برانگیز می شود

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7.5
داستان - 7
موسیقی - 8

7.5

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …