خانه / Reviews / نقد و بررسی Saints Row: The Third Remastered

نقد و بررسی Saints Row: The Third Remastered

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز وب سایت IRG Review امروز اینجا همراه شما هستیم تا بازی جذاب و اکشن Saints Row: The Third Remastered را مورد نقد و بررسی قرار بدهیم پس در ادامه ی وطلب همراه ما باشید.

این بازی برای اولین بار در تاریخ 15 نوامبر 2011 به دست شرکت های Volition ، Sperasoft Studio, LLC ، Deep Silver Volition, LLC برنامه نویسی و تنظیم شد و سپس به دست شرکت های Deep Silver ،  KOCH MEDIA و THQ منتشر و وارد بازار شد. این بازی هم اکنون برای پلتفرم های Playstation3 ، Xbox360 ، Playstation4 ، Xbob one ، Nintendo switch PC و سیستم عامل Linux در دسترس و قابل اجرا و خریداری است.

خب بازی Saints Row: The Third Remastered نسخه ی ریمستر شده ی نسخه ی سوم این بازی است که وقتی در سال 2011 منتشر شد با استقبال بسیار خوبی هم از طرف گیمر ها و هم از طرف منتقدین قرار گرفت ه باعث شد کمپانی های سسازنده به این فکر کنند که این بازی را ریمستر کنند و یک بار دیگر در دنیای بازی های ویدیو ای عرض اندامی کنند ، که شک ندارم این چنین هم بود چرا که بازی Saints Row: The Third Remastered یکی از بهترین ریمستر های چند سال اخییر است که از همه ی جوانب خوب عمل کرده است.

خب حالا ممکن است برای کسانی که تا به حال این بازی را انجام نداه اند با خود بپرسن این بازی چطوریه ؟ خب داستان بازی اینگونه است که شما در یک باند خلاف کار هستید که رقیب و رقبای زیادی دارید که می خواهند شما را نابود کنند شما در گروهی قرار دارید که Saints نام دارد و بیشتر از این که در دور و اطرافتان دوست داشته باشید دشمن دارید که می خواهند شما را از بین ببرند و کل گروه را نابود کنند.

شما در این بازی می توانید در ابتدای بازی وارد منو شوید و شخصیت خودتان را بسازید بله ! بسازید و آواتاری داشته باشید که خودتان همه چیزش را ساخته اید پس از این کار شما وارد مرحله و یا فصل اولیه ی بازی میشوید که همه چیز خیلی ساده برگذار میشود و سازنده ها قصد داشته اند شما را در این مرحله با بازی آشنا کنند بعد از گذشت این مرحله هیچ چیز آسان و ساده نمی ماند و شما وارد مرحله های نفس گیر و سخت گیر می افتید که همه چیز در نهایت به مهارت شما بستگی دارد .

شما در بازی با گروه های خطر ناکی مبارزه می کنند که با دیدن آن ها حس می کنید که قرار نیست شانسی در برابر آنان داشته باشید اما مهارت شما است که این موضوع را عوض می کند. بازی زمانی بسیار جالب می شود که ارتش تصمیم می گیرد این گروه های گنگ را ریشه کن کند و آن ها را به جور هاییی نابود کنند ، خلاصه که کمپانی های سازنده تمامی تلاش خودشان ا کرده اند که بازی را فوق العاده کنند که یکیی از راه هایی که برای این کار انجام داده اند این بوده است که دست گیمر را در بازی باز گذاشته اند و شما می توانید جوری بازی را پیش ببرید که در اخر دو پایان متفاوت در بازی داشته باشید.

چیزی که بازی را خیلی گیرا جذاب کرده استاین اسکه درسته شما با کلی باند گنگ قرار است مبارزه کنید اما سبک مبارزه ی هیچ کدام از آنان شبیه به یک دیگر نیست و این یعنی شما هم باید متفاوت تر بجنگید و برای این که پیروز شوید تاکتیک خاصی را پیش بگبربد تا چیروز شوید خب اگر کمی زرفدار سبک فانتزی و دیالوگ های طنز و خنده دار هستید این بازی کاملا مناسب شماست و خب باید بگم متاسفانه کمی اعتیاد آور است.

گیم پلی بازی بسیار پر هیجان و پر جنب و جوش است و من واقعا لذت بردم ، پلان بازی جهان باز یا همان Open word است که همین موضوع بازی را به دو قسمت کلی تقسیم کرده است یکی قسمت کاوش و ماجراجویی و دیگری قسمت مبارزات که نمی توان گفت کدام یک بهتر از دیگری است چرا که کاملا دنبال یک دیگر هستند و با یک دیگر بازی بسیار عالی به وجود آورده است. خوش بختانه بازی ماموریت های جانبی بسیاری دارد که واقعا شما را سر گرم می کند از تحقیق و بررسی های دکتر گنگی تا مبارزه های خیابانی یا گشت و گذار در شهر که همه ی آن ها بسیار خوب هستند .

بازی در 3 درجه ی سختی ساخته و برنامه ریزی شده است و شما هر کدام از درجه ها را که دوست داشته باشید میتوانید نتخاب کنید و لذت ببرید این درجه ها تا حدی متفاوت هستند و باعث میشود که اصلا بازی یک نواخت و تکراری نشود اما خب کلیت بازی همان است و چیزی تغییر نمی کند فقط جرئیات دستکاری می شوند که بسار بازی را برای شما در هر درجه ای جذاب می کند.

ئر گیم پلی جدا از ماموریت های جانبی ماموریت های اصلی بازی در سر راه شما قرار دارند که بسیار خوب طراحی شده اند و من به جرات می گویم حس می کردم که بازیگر نقش اول یک فیلم اکشن هالیوودی هستم چرا که صحنه ها بسیار خوب طراحی و البته کارگردانی شده اند در بعضی از قسمت های بازی از تکنین Slow motion  یا صحنه آهسته استفاده کرده اند که بازی را بیشتر بیه به یک شاهکار اکشن سینمایی کرده است.

همچنین گرافیک بازی از نسخه ی اصلی خود بازی 100 برابر بهتر چشم نواز تر است شخصیت ها زیبا تر طاحی شده اند ، نور پردازی زیبا تر است ، سسایه زنی ها با دقت بیشتری انجام شده اند و هم چنین معماری ساختمان ها نیز زیبا تر و واقعی تر هستند و این یعنی یک جهش بزرگ و ناگهانی برای این بازی که سازندگان با نهایت دقت به آن پرداخته اند و تگر از لحاظ گرافیکی با نسخه ی اصلی مقایسه کنید حس می کنید که سازندگان اصلا یک بازی دیگر ساخته اند چرا که شیوه ی طراحی ها دیگر عوض شده اند و بسیار واقعی و دقیق هستند.

در قسمت موسیقی هم باید بگویم که با یک تیم صداگذاری و تنظیم کننده ی قدر و قوی رو به رو هستیم که نمی توان کوچک ترین ایرادی از آنان گرفت چرا که دیالوگ ها بسیار دقیق بیان شده اند و شما به راحتی متوجه احساسات می شوید هم چنین موزیک هایی که در بازی استفاده شد است بنا به شرایط متفاوت هستند و هر گدامحس جداگانه ای مربوط به بازی به شما می دخد برای دوستداران این قسمت باید بگم اصلا نگران نباشید در قسمت موسیقی تقریبا از تمامی سبک ها قطعه ای وجود دارد.

ممنون که در این نقد و بررسی همراه ما بودید .

 

 

 

5

5

مزایا

  • داستان جذاب
  • گیم‌پلی سرگرم‌کننده و اعتیادآور
  • صداگذاری، دوبله و موزیک عالی
معایب

  • برخی از باگ‌ها و گلیج‌های گرافیکی در زمینه‌ی نورپردازی و سایه‌زنی
  • شباهت بیش از اندازه‌ی NPCها ممکن است برای گیمر اذیت‌کننده باشد

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 8.5
داستان - 8
موسیقی - 8.5

8.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Utawarerumono: prelude to the Fallen

بازی های سریالی UTawarerumono برای افرادی که خارج از ژاپن زندگی میکنند بسیار پیچیده و …