خانه / Reviews / نقد و بررسی Children of Morta نسخه XBOX ONE

نقد و بررسی Children of Morta نسخه XBOX ONE

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Children of Morta رفتیم. این بازی در سبک بازی های ماجراجویی قرار دارد. این عنوان توسط شرکت Dead Mage طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های PC, PlayStation 4, Switch و XBOX ONE نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Children of Morta می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

Children of Morta یک بازی RPG با سبک 8 بیتی است که توسط Dead Mage ساخته شده و توسط 11bit Studios منتشر شده است. به نظر می رسد گرافیکی 8 بیتی احیا شده است و در تئوری به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا در هنگام استفاده از دانش چند دهه به عنوان الهام بخش از تصاویر ، روی گیم پلی و داستان تمرکز کنند. در مورد Children of Morta ، آنها تمایل دارند که کاملاً روی داستان تمرکز کنند.

در بازی Children of Morta شما به عنوان خانواده قهرمان برگسون بازی می کنید ، که همه دست به دست هم می دهند تا نابودی فسادهای زمین را به دست بگیرد. در گیم پلی بازی شما را به عنوان پدر خانواده برگسون بازی می کند.او یک جنگجو شمشیر و سپر به دست است. یک آموزش کوتاه همچنین به عنوان مقدمه عمل می کند و رویدادهایی را که از آغاز ماجراجویی شروع می شود ، ارائه می کند. کنترل های رزمی بسیار ساده است که با یک دکمه برای حمله ، یک دکمه برای نگه داشتن سپر و یک دکمه برای جا خالی دادن یا فرار استفاده می شود. گیم پلی بازی Children of Morta اگرچه در ابتدا ساده است ، با پیشرفت در بازی ، حرکات و قدرت های بیشتری را باز خواهید کرد. در گیم پلی بازی Children of Morta اگر می خواهید با یک بازیکن دوم بازی کنید ، باید آموزش بازی را تکمیل کنید تا بتوانید فرصتی را برای بازیکن دوم باز کنید تا به آن بپیوندید. .

ممکن است بگویید که با RPG دیگری که برای باز کردن قفل های اضافی و پاداش های دیگر پیشرفت می کنید ، درست است ، اما در بازی Children of Morta شما عناصر را باز می کنید تا بازی متعادل تر شود. وقتی برای اولین بار وارد سیاه چال می شوید ، خیلی سریع می فهمید که انجام امور کاملاً سخت است. سطوح تولید شده به طور تصادفی کاملاً خوب جریان می یابد ، اما بیشتر نقشه ها بصورت خطی و تنوع دشمن کاملاً محدود است.

در گیم پلی بازی Children of Morta هنگامی که کشته می شوید ، به جای اینکه یک سلامتی را دریافت کنید به خانه خانواده منتقل می شوید. اما با انجام این کار ، به نظر می رسد هر بار که به آنجا برگردانید ، تحولی ایجاد می شود. سپس هرچه دشمنان بیشتری را می کشید و طلا را بدست می آورید و آن قطره را از بدن آنها خارج می کنید ، چیزهای بیشتری نیز در دسترس می شوند.

در گیم پلی بازی Children of Morta هنگامی که EXP شما سطح خود را به دست می آورید ، به شما این امکان را می دهد تا از مهارت ها یا مهارت هایی استفاده کنید که فقط به شخصیت مورد استفاده شما یا از چیزهایی که باعث بهبود کل خانواده می شود ، سود ببرید. از پولی که جمع می کنید می تواند برای افزایش زره پوش ، قدرت و سرعت حمله در میان چیزهای دیگر استفاده شود. گذشته از کشتن دشمنان در سیاه چال ، همچنین می توانید آثار باستانی تصادفی را کشف کنید که به شما پاداش هایی می دهد که می تواند به شما کمک کند تا کمی بیشتر در سیاه چال بروید. با پیشرفت بیشتر در سیاه چال های سایر ویژگی های بازی Children of Morta را نیز باز می کنید.

در گیم پلی بازی Children of Morta حتی با وجود همه چیزهایی که قفل آن را باز می کنید به جای اینکه آن را بازی کنید ، فقط باعث می شود بازی قابل بازی و کمی متعادل تر باشد. تلاش برای تکمیل سیاه چال بدون هیچ گونه به روزرسانی یا پاداش های قفل شده تقریبا غیرممکن است و این واقعیت است که وقتی برخی از چیزها باز می شوند نکات لازم را برای موفقیت شما نشان نمی دهد. با این وجود ، تلاش برای همان سیاه چال می تواند تکراری شود و واقعاً از لذت بردن بازی کم شود. متاسفانه در بازی Children of Morta دشمنان یکسان هستند و بیشتر مناظر تکراری هستند ، بنابراین به اندازه کافی تغییر نمی کند تا هر بار که دوباره امتحان کنید ، تجربه جدید را بدست آورد.

بازی Children of Morta داستانی بسیار قانع کننده دارد و روشی که آنها از مرگ در بازی برای کمک به پیشرفت داستان استفاده می کنند ، تازه و جذاب است. با این وجود چیزهای زیادی وجود دارد که شما باید در بازی برای باز کردن قفل بازی تلاش کنید و مشکلات را به نفع خود تعادل برقرار کنید تا حتی اولین سیاه چال را کامل کنید. شرم آور است که همان سطح تلاشی که در خط داستان قرار گرفته بود وارد گیم پلی نشود ، همه چیز خیلی سریع تکرار می شود. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن و نقش آفرینی پیشنهاد می کنیم.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • داستان عالی
  • موسیقی متن عالی
معایب

  • باگ های ریز در عملکرد فنی
  • شخصیت پردازی ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 8
موسیقی - 8

7.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی One Dog Story

سلام به تمامی دوستان و گیم دوستان عزیز وب سایت IRG Review امروز با نقد …