خانه / Reviews / نقد و بررسی A Pretty Odd Bunny

نقد و بررسی A Pretty Odd Bunny

یک استوری لاین بسیار عجیبی که برای بازی پلتفرمی A Pretty Odd Bunny در نظر گرفته اند باعث شده است که این بازی در بین گیم های مورد توجه سال 2021 قرار بگیرد. بعد از دموی موفقیت آمیزی که از این بازی منتشر شده بود بازی بلاخره در استور قرار گرفت و امروز ما با نقد و بررسی این بازی در خدمت شما کاربران محترم سایت IRG Review هستیم.

در رابطه با بازی A Pretty Odd Bunny صرفا مشخصات تصویری جذاب و دوست داشتنی اش نیست که جالب توجه گیمر ها است. بلکه تضاد این تصاویر با آنچه در بازی اتفاق می افتد و گیم شما را مجبور می کند که آن را بازی کنید باعث شده است که بازی A Pretty Odd Bunny یکی از بازی های خاص و همچنین خنده داری باشد که می توانید انجام دهید. همانطور که از تصاویر و اسکرین شات های بازی مشخص است کارکتر اصلی بازی یک خرگوش است که دنیای خرگوش های دیگر زندگی می کند.

اما این خرگوش یک موجود عادی نیست و بر خلاف دوستان و دیگر خرگوش هایی که در کنار او زندگی می کنند طبع عجیب و غریبی دارد. این خروش به جای اینکه به دنبال هویج هایی باشد که بقیه خرگوش ها به فکر کاشتن آن و خوردنشان هستند به فکر این است چگونه می تواند دستش به گوش برسد. این اولین بازی است که در سبک ماجراجویی می بینیم که برعکس آنچه که ویگن ها و وجترین ها آرزو دارند سناریو نوشته شده است. در بازی شما به دنبال گوشت هستید در نتیجه در مزرعه اصلا نه به خوک ها و نه به بقیه موجودات رحمی ندارید و باید آنها را پیدا کرده و بخورید. همینطور یکی از مهمترین کار ها این است که اصلا نباید بگذارید که بقیه خرگوش ها از این رژیم عجیب و غریب شما مطلع شوند و گرنه بازی را می بازید. در مسیر انجام بازی خیلی از داستان های بازی توسط یکی از مانتیس هایی که دیالوگ های بازی را بیان می کند گفته می شود و همینطور آموزش های بازی هم به این شکل صورت می گیرد.

در قسمتی دیگر از بازی هنگامی که در محیط درحال انجام بازی هستید و از پله ها و معماهای مسیر بازی عبور می کنید باید حواستان باشد که به هویج ها بر نخورید. چون خرگوش شما فقط گوشت خوار است و اگر به هویج ها برخورد کنید بازی را واگذار خواهید کرد. در جای جای نقشه بازی باید به دنبال خوک ها بگردید که این خوک ها باید دور از چشم بقیه خرگوش ها باشند. برای اینکه بتوانید زاویه دید بقیه خرگوش ها را محاسبه کنید بازی زاویه دید آنها را به صورت فلش هایی در بازی مشخص می کند. بعد از پیدا کردن خوک موردنظر باید در روبه روی آن قرار بگیرید و ناگهان متوجه می شوید که چشم های خرگوش شما ناگهان به رنگ قرمز در می آیند و با پرش بر روی خوک مورد نظر ناگهان افکتی بر روی بازی قرار می گیرد که ابر مانند است و دعوا و صحنه کشتن خوک ها را فیلتر می کند.

بعد از چند ثانیه بعد از اینکه سر خوک مورد نظر از تنش جدا شد و به سمت دیگری پرتاب شد می بینید که خرگوش شما در حال تغذیه از گوشت این خوک می باشد که صحنه های چندش آور بازی A Pretty Odd Bunny تازه شروع می شوند. از لحاظ طراحی نقشه بازی دنیا های چهارگانه ای برای بازی A Pretty Odd Bunny طراحی شده اند که با انتخاب هر کدام بعد از اینکه مراحل آموزشی بازی را تمام کردید می توانید به انجام لول های بازی در آن بپردازید.

البته دنیا های بازی شامل بیش از25 مرحله هستند و در هر کدام مسیر های جذاب و معمایی در بازی وجود دارند که باید تا رسیدن به سکه ای معروف که با گرفتن آن بازی را خواهید برد آن ها را طی کنید.

در مجموع بازی A Pretty Odd Bunny واقعا درباره یک خرگوش خاص است که در محیطی بسیار کارتونی فکر می کنید که فقط با یک بازی ماجراجویانه دست و پنجه نرم می کنید ولی با رژیم غذایی عجیبی که این خرگوش دارد و کشتن راحت این خوک ها در مراحل بازی یک گیم خنده دار و جالبی را با تهیه این بازی می توانید انجام دهید.

5

5

مزایا

  • محیط شاد و دوست داشتنی
  • پیچیدگی عجیب و خنده دار بازی
  • مراحل خوب و پازل های درون بازی
معایب

  • تعداد مراحل کم

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
داستان - 7
گیم پلی - 8
موسیقی متن - 6

7

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی TOEM

بازی TOEM از آن دسته بازی هایی است که به راحتی می توان با یک …