خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Instant Sports Winter Games

نقد و بررسی بازی Instant Sports Winter Games

سلام به دوستان همیشگی وب سایت ما و امیدواریم که حال شما خوب باشد و امروز هم برای یک نقد و بررسی جالب دیگر همراه ما بمانید. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Instant Sports Winter Games که امسال منتشر شده است و یک بازی ورزشی و یکی از بازی های متعدد سری بازی های Instant Sports که یکی از محبوب ترین سری بازی های ورزشی در پلت فرم نینتندو سوئیچ هستند می باشد. بازی Instant Sports Winter Games گرافیک جالبی دارد و موسیقی آن هم حقیقتا خوب است و همه این ها دلایلی هستند که بازی Instant Sports Winter Games در معرض توجه همه قرار گرفته است. هر چند که همان طور که می دانید، هیچ چیزی بی نقص نیست و بازی Instant Sports Winter Games هم قطعا ایرادات خودش را دارد که در این نقد و بررسی به آن ها خواهیم پرداخت ولی با این حال اگر دوست دارید با بازی Instant Sports Winter Games بیشتر آشنا شوید، تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید.

بازی Instant Sports Winter Games قرار بود قبلا در تاریخ شانزدهم ماه اکتبر سال 2020 منتشر شود اما به دلیل تاخیری که در انتشار بازی Instant Sports Winter Games پیش آمد بازی Instant Sports Winter Games در تاریخ سوم ماه نوامبر سال 2021 منتشر شده است.، این بازی توسط دو کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح Plug In Digital و BreakFirst S.A.R.L. ساخته، توسعه داده و طراحی شده است. متاسفانه شما نمی توانید بازی Instant Sports Winter Games را در پلت فرم های زیادی بازی کنید و بازی Instant Sports Winter Games به طور اختصاصی برای پلت فرم نینتندو سوئیچ منتشر شده است. هم چنین جالب است بدانید که بازی Instant Sports Winter Games اولین بازی از این سری نیست و سالهاست که بازی های این سری در همین پلت فرم نینتندو سوئیچ منتشر می شوند. بازی Instant Sports Winter Games نمره های خوبی از نقد و بررسی هایش گرفته است و اگر دوست دارید نظر ما را در مورد بازی Instant Sports Winter Games بدانید، به شما توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

سری بازی های Instant Sports از ابتدای قرنطینه کلا خیلی مورد توجه قرار گرفته اند و در این مطلب ما قرار است روی آخرین بازی این سری یعنی بازی Instant Sports Winter Games تمرکز کنیم که در کل هفت ورزش زمستانی مختلف دارد و باید بگوییم که این ورزش ها خیلی هم متنوع هستند. با این که بازی خط داستانی خاصی ندارد اما جنبه ورزشی بازی با تورنومنت ها و مسابقه های مختلف که در این هفت رشته مخصوص زمستان برگزار می شوند به خوبی نمایش داده شده است و از این لحاظ می توان گفت که بازی Instant Sports Winter Games داستان خوبی دارد. موضوع کلی بازی هم جالب است و در کل ما فکر می کنیم داستان بازی Instant Sports Winter Games ارزش یک نمره خوب را دارد.

گرافیک بازی Instant Sports Winter Games یکی از بهترین بخش های این بازی است و با این که گرافیک این بازی نسبت به بازی قبلی از لحاظ آرت استایل تفاوت خاصی نداشته است، اما مواردی مانند فضاهای مسابقه و قابلیت های شخصی سازی خیلی تغییر کرده اند. صحبت از قابلیت های شخصی سازی شد، بهتر است بگوییم که بازی Instant Sports Winter Games در کارکتر ها و فضاهای بازی قابلیت های زیادی برای شخصی سازی دارد که یکی از ویژگی های مثبت گرافیک این بازی هستند. گرافیک بازی Instant Sports Winter Games در کل از ما نمره خوبی می گیرد. موسیقی بازی Instant Sports Winter Games ساندترک های خوبی دارد که حقیقتا مناسب ورزش هستند. البته باید به اطلاع شما برسانیم که بازی Instant Sports Winter Games به این علت که دیالوگ ندارد، قطعا صداگذاری خاصی هم ندارد اما جلوه های صوتی خوب هستند و به همین دلیل است که ما نمره خوبی به موسیقی بازی Instant Sports Winter Games می دهیم.

خب دوستان عزیز ، دیگر به آخرین بخش نقد و بررسی مان یعنی گیم پلی بازی Instant Sports Winter Games رسیده ایم. این بازی گیم پلی خیلی خوبی دارد که سیستم مکانیک آن واقعا عالی است و به شما قابلیت حرکت نرم و روان با استفاده از کنترل های خوب بازی را می دهد و در کل تجربه بازی ورزشی خوبی را برای شما فراهم می کند. ما در کل به گیم پلی بازی Instant Sports Winter Games نمره خوبی می دهیم.

در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت ما بازی Instant Sports Winter Games یک بازی خیلی زیبا و دوست داشتنی می باشد که به طور کلی به نظر ما واقعا ارزش خرید دارد. بازی Instant Sports Winter Games داستان خیلی فوق العاده ای دارد و موسیقی و گرافیک آن هم عالی هستند. هر چند که چند ایراد جزئی هم در بازی Instant Sports Winter Games میبینیم و در بخش های مختلف نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی به طور کلی باعث نمی شوند که ما بازی Instant Sports Winter Games را به شما توصیه نکنیم. شما می توانید بازی Instant Sports Winter Games را با قیمت حدود بیست و پنج دلار در وب سایت نینتندو سوئیچ خریداری کنید و در پایان هم ما امیدواریم که از این نقد و بررسی لذت برده باشید و از نکات و مطالبی که در این نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم برای تصمیم گیری موقع خریدن یا نخریدن بازی Instant Sports Winter Games برای شما عزیزان مفید باشد.

5

5

مزایا

  • گرافیک فوق العاده
  • موسیقی جذاب
معایب

  • باگ های فراوان

0

0

0

0

0

گرافیک - 9.5
گیم پلی - 3
داستان - 5
موسیقی - 10

6.9

User Rating: Be the first one !