خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی? Would you like to run an idol cafe

نقد و بررسی بازی? Would you like to run an idol cafe

در چند سال گذشته تعداد کسانی که طرفدار انیمه (نوعی انیمیشن که بیشتر آنها ژاپنی هستند) شده اند بسیار افزایش یافته است. داستان هایی که در انیمه ها اتفاق می افتد و موضوعاتی که به آن ها میپردازند متفاوت با بسیاری از سریال ها و فیلم ها است. به همین علت بازی های ساخته شده از روی آن ها نیز بسیار هستند و مخاطبان خاص خودشان را دارند. اگر کنجکاوی شما برانگیخته شده است و میخواهید بدانید این بازی چه سبکی دارد و به چه شکلی است ، با نقد و بررسی بازی رایانه ای ? Would you like to run an idol cafe از تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه ما باشید.

داستان در این سبک از بازی ها بسیار مهم است و کل محوریت بازی بر روی آن بنا شده است. داستان بازی ممکن برای شما که اولین بار میخواهید با این سبک اشنا شوید متفاوت و به شدت عجیب و غریب باشد ، اما در انیمه ، لایت ناول و مانگا ها ( نوعی داستان مصور ژاپنی) بسیار عادی و معمولی است و حتی طرفداران خاص خودش را نیز دارد! بازی از جایی شروع میشود که شما در کافه ای استخدام میشوید تا به مشتریان آن به بهترین شکل ممکن سرویس دهید. در این کافه چندین دختر جوان نیز به شما در کار های مختلف کمک میکنند و قسمت جالب داستان این است که آن ها از شخصیت شما در بازی اصلی تر و مهم تر هستند! داستان بازی ممکن است به سلیقه شما نسازد و حتی شما را از بازی کردن آن پشیمان کند.

موسیقی بازی در حد بازی ای این چنین خوب کار کرده است و حالتی شاد و سرزنده را حفظ کرده است و به گیم پلی و داستان بازی انتقال میدهد.ترک های آن خوب کار شده اند و برای شما خسته کننده نیستند ، مگر اینکه این بازی را با یک بازی خشن و اکشن اشتباه گرفته باشید. برای شخصیت های داستان صداگذاری ای انجام نشده است اما چنین کاری در این سبک از بازی ها مشکلی ایجاد نمیکند و تعداد بازی هایی که در این سبک باشند و دارای صداپردازی شخصیت های داستان باشند بسیار کم است. به صورتی که اگر در این سبک بازی ای را بیابید که صداپردازی برای حتی شخصیت های اصلی داستان داشته باشد واقعا عجیب است.

گرافیک بازی به شکل دو بعدی و تصاویر آماده از کاراکتر ها میباشد. پس زمینه ها خوب طراحی شده اند و جزئیات خوبی را ارائه میدهند. طراحی صورت و بدن شخصیت های اصلی خوب است و جزئیات لازم برای این سبک بازی را داراست. با یک جست و جوی ساده در اینترنت و سرچ کردن عبارت انیمه میتوانید ببینید که بازی حتی نسبت به منابع خودش بهتر کار کرده است و طراحی خوبی را برای شخصیت های داستان ارائه داده است. البته ممکن است تعداد کم حرکات شخصیت های داستان برای شما یک نکته منفی دیده شود ، ولی در چنین بازی های داستان محوری همه حرکات در چند حالت ایستادن و چهره های مختلف که احساس شخصیت رو به روی شما را نشان میدهد خلاصه و محدود شده است.

گیم پلی بازی مانند تمام بازی های مشابه اش است.شما باید در موقعیت های مختلف دیالوگ هایی که در اختیار شما گذاشته شده اند را انتخاب کرده و داستان بازی را به کمک آن ها پیش ببرید. فراموش نکنید که انتخاب های شما بسیار مهم هستند و ممکن است باعث شوند یک شخصیت از شما متنفر شود یا حتی عاشق شما شود! پس در انتخاب آن ها دقت به خرج دهید و یادتان باشد از قابلیت سیو بازی قبل از هر تصمیم مهمی استفاده کنید.

این بازی ممکن است بدرد شما نخورد و از آن به هیچ عنوان خوشتان نیاید ، یا حتی برعکس میتواند یکی از بازی های خوبی باشد که تا به حال بازی کرده اید. بستگی به این دارد که شما به این نوع و سبک از داستان ها علاقه داشته باشید یا خیر. داستان نقش اصلی این بازی ها و البته بازی ? Would you like to run an idol cafe نیز بسیار بر روی داستان عجیبش تمرکز دارد. اگر میخواهید تجربه یک کافه دار خوش شانس را داشته باشید و به گفت و گو های طولانی با همکاران دوست داشتنی خود که از قضا دختر های جوان هستند بپردازید ، به شما این بازی کوتاه با داستانی جالب را پیشنهاد میکنم.

5

5

مزایا

  • موسیقی خوب
  • گرافیک خوب و زیبا در این سبک
  • گیم پلی جالب و اجازه پیش بردن بازی طبق خواسته خود
معایب

  • ممکن است برخی بازیکنان به داستان بازی علاقه ای نشان ندهند

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 8
داستان - 5
موسیقی - 8.5

7.3

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Ninja Gaiden Master Collection

بازی Ninja Gaiden بازی نیست که طرفداران بازی های اکشن توانسته باشند از انجام دادنش …