خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Beyond a Steel Sky

نقد و بررسی بازی Beyond a Steel Sky

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Beyond a Steel Sky می باشد که یک بازی سایبرپانک و معمایی و علمی تخیلی می باشد که امسال منتشر شده است و ما فکر می کنیم که این بازی یکی از بهترین بازی های امسال در این ژانر می باشد و قطعا تعداد زیاد جوایزی که به بازی Beyond a Steel Sky تعلق گرفته اند هم با ما موافق هستند. بازی Beyond a Steel Sky به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی Beyond a Steel Sky یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی Beyond a Steel Sky را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف بازی Beyond a Steel Sky آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی Beyond a Steel Sky خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

ما چیزی از داستان بازی Beyond a Steel Sky اسپویل نمی کنیم، فقط بهتر است بدانید که در این بازی باید یک دشمن قوی را شکست دهید و این دشمن قوی هم رازهای بزرگی دارد که در طول داستان شما وظیفه دارید آن ها را کشف کنید. بازی Beyond a Steel Sky در ابتدا شبیه یکی از این بازی های علمی تخیلی تکراری به نظر می آید اما داستان این بازی جزئیات حرفه ای و قابل توجهی دارد و ما نمره خوبی به داستان بازی Beyond a Steel Sky خواهیم داد.

گرافیک بازی Beyond a Steel Sky یک گرافیک سه بعدی با جزئیات دقیق و حرفه ای می باشد که خیلی خوب طراحی شده است و شما را مجذوب خودش خواهد کرد. بازی Beyond a Steel Sky هم چنین یک دفترچه کمیک رایگان هم دارد که اگر تصاویر این نقد و بررسی برای شما کافی نیستند و می خواهید بیشتر با گرافیک بازی Beyond a Steel Sky آشنا شوید، می توانید این دفترچه کمیک را تهیه کنید که اطلاعات بیشتری در مورد داستان بازی هم به شما خواهد داد. ما به گرافیک بازی Beyond a Steel Sky نمره خوبی می دهیم. موسیقی بازی Beyond a Steel Sky هم یک موسیقی زیبا است ولی ساند ترک این بازی با قیمت حدود هشت دلار به فروش می رسد که به نظر ما حقیقتا زیاد است ولی بازی Beyond a Steel Sky صداگذاری های خوبی به زبان های انگلیسی و فرانسوی دارد که این مورد باعث می شود ما به موسیقی بازی Beyond a Steel Sky نمره خوبی بدهیم.

گیم پلی بازی Beyond a Steel Sky یک گیم پلی واقعا قوی با کنترل های نرم و خوب به علاوه سیستم مبارزه حرفه ای می باشد که شما را معتاد خودش خواهد کرد. ما در گیم پلی بازی Beyond a Steel Sky به باگ خاصی برنخوردیم و می توانیم از لحاظ فنی این گیم پلی را تایید کنیم. ما به گیم پلی بازی Beyond a Steel Sky نمره خوبی خواهیم داد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Beyond a Steel Sky رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره بازی Beyond a Steel Sky را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Beyond a Steel Sky یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما بازی Beyond a Steel Sky را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی Beyond a Steel Sky حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی Beyond a Steel Sky را ما قطعا به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی فوق العاده ای دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت این که داستان این بازی از دور تکراری به نظر می رسد خیلی به آن جذب نشوید اما همان طور که گفتیم، این بازی داستان خوبی دارد. بازی Beyond a Steel Sky در وب سایت استیم با قیمت حدود سی و پنج دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است. بازی Beyond a Steel Sky هم چنین حدود سی و دو عدد دست اورد استیم هم دارد که یک ویژگی خوب اضافه برای خریدن بازی Beyond a Steel Sky هستند و به طور کلی ما بازی Beyond a Steel Sky را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا بازی Beyond a Steel Sky برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن بازی Beyond a Steel Sky تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی Beyond a Steel Sky کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Beyond a Steel Sky

5

مزایا

  • گیم پلی قوی و بدون باگ
  • گرافیک زیبا و پر از جزئیات
معایب

  • قیمت زیاد
  • تکراری بودن داستان تا حدودی

0

0

0

0

0

گرافیک - 9
گیم پلی - 10
داستان - 7
موسیقی - 6

8

User Rating: Be the first one !