خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی World Soccer Strikers ’91

نقد و بررسی بازی World Soccer Strikers ’91

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی World Soccer Strikers ’91 می باشد که یک بازی فوتبالی و ورزشی است. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

در این بازی شما باید به سادگی فوتبال بازی کنید، البته با چند تفاوت بسیار بزرگ! برای مثال، مانند خیلی از بازی های فوتبالی در این بازی شما نمی توانید همه چیز را به عهده موتور بازی بگذارید و باید خودتان همه کارها – شوت، دریبل و نشانه گیری – را انجام دهید. با این حال به نظر ما بازی می توانسته با اضافه کردن چند المان داستانی خیلی بهتر هم عمل کند.

گرافیک بازی استایل top down دارد که به نظر ما یک استایل طراحی فوق العاده برای بازی های توپی گروهی است. هم چنین بازی از لحاظ موسیقی هم واقعا قوی طراحی شده و از لحاظ صوتی تصویری ما واقعا از بازی راضی هستیم. یکی از بهترین ویژگی های گیم پلی بازی ما قابلیت بازی آنلاین و چند نفره است که حقیقتا در بازی های ورزشی اهمیت زیادی دارد و سیستم گیم پلی این بازی هم توانسته این ویژگی را بدون درگیر شدن در دریای باگ هایی که معمولا بازی های چند نفره را تهدید می کنند به مخاطبین خود ارائه دهد.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی World Soccer Strikers ’91 رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی World Soccer Strikers ’91 یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما این بازی را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی هم حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی نقد و بررسی شده امروز را ما قطعا به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی فوق العاده ای دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت  بازی World Soccer Strikers ’91 در وب سایت استیم با قیمت حدود شش دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است.

این بازی همچنین حدود سی عدد دست اورد استیم هم دارد که یک ویژگی خوب اضافه برای خریدن بازی هستند و حتی اگر هنوز هم برای خریدن بازی پیشنهادی امروز ما قانع نشده اید، یک خبر خوب دیگر هم برای شما داریم: این بازی یک نسخه دموی کاملا رایگان هم در وب سایت های پلت فرم های مختلف دارد که می توانید آن را بدون پرداخت هیچ هزینه ای دریافت کنید و خودتان از نزدیک بازی را قضاوت کنید. به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

World Soccer Strikers ’91

5

مزایا

  • ساختار گیم پلی خلاقانه و جدید
  • زاویه دید زیبا در گرافیک
  • قابلیت بازی آنلاین و چند نفره
معایب

  • نداشتن داستان مشخص

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 10
داستان - 8
موسیقی - 10

9.5

User Rating: Be the first one !