خانه / Reviews / نقد و بررسی Travis Strikes Again: No More Heroes

نقد و بررسی Travis Strikes Again: No More Heroes

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Travis Strikes Again: No More Heroes رفتیم. این بازی در سبک بازی های اکشن قرار دارد.  این بازی توسط شرکت Grasshopper Manufacture طراحی و توسط Marvelous Inc. نیز منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Travis Strikes Again: No More Heroes می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

بازی Travis Strikes Again: No More Heroes یک استثنای نادر است ، زیرا این سومین اثر از مجموعه کلاسیک فرقه او No More Heroes است. هرچند که آن را No More Heroes 3 بنامیم ، کشش زیادی دارد. در حالی که این بازی بعد از No More Heroes 2 روایت می شود ، این یک چیز عجیب تر از یک پیگیری مستقیم است.

در داستان بازی Travis Strikes Again: No More Heroes تراویس در حال زندگی در یک تریلر در جنگل است که Bad Man ، پدر آدمکش سابق او را ردیابی می کند تا انتقام مرگ دخترش را بگیرد. در حین مشاجره ، این دو در Death Drive MK2 ، یک کنسول بازی ممنوع که تراویس به نوعی دستش را گرفته بود ، مکیده شده اند. از آنجا ، Travis وظیفه دارد که هر شش بازی ویدیویی را برای Death Drive MK2 ردیابی و ضرب و شتم کند.

ارائه اولیه داستان در Travis Strikes Again: No More Heroes کمی آشفتگی بازی است ، که عمدتاً برای تنظیم سریع گیم پلی بیش از هر چیز انجام می شود. Bad Man به عنوان رفیق مشترک خود در بازی عمل می کند ، اما اینکه چرا او و تراویس به پایان می رسند تا با هم همکاری کنند که کاملاً مشخص نیست. Travis Touchdown یک زمین خارق العاده باور نکردنی از شخصیت اصلی بازی های ویدئویی است ، و دیدن او در زمان سلطنت برای یک سوار دیگر ، مثل همیشه رضایت بخش است.

Travis Strikes Again یک حلقه بسیار ساده دارد که در آن شما یک بازی Death Drive را تجربه می کنید ، یک قسمت از Travis Strikes Back را بازی کنید تا بازی بعدی را بدست آورید. این بخش های Travis Strikes Back ، که به سبک بصری رمان های بصری به سبک DOS هستند ، جایی هستند که برخی از بهترین نوشتن های بازی نگهداری می شوند.

خوشبختانه مبارزات در گیم پلی بازی Travis Strikes Again: No More Heroes کمی توسط سیستم Skill Chip تقویت شده است. وقتی بازی را انجام می دهید ، انواع تراشه های مهارت را پیدا خواهید کرد و قدرت هایی را باز خواهید کرد که می توانید به یکی از چهار دکمه صورت خود مجهز شوید. هرکدام در حالت خنک کننده جداگانه قرار دارند و با فشار دادن دکمه ، دکمه L را نگه دارید و تراشه مربوط را فعال می کند. تراشه های بسیار متنوعی وجود دارد ، از جمله مواردی که موانع سریع و موانع دفاعی برای سایرین به شما می دهد که به شما حمله برق و زمینه های کاهش زمان را می دهد. شما می توانید آنها را به روش های گوناگونی ترکیب کرده و از آنها استفاده کنید ، و آنها به اضافه کردن یک لایه اضافی برای درگیری هایی که باعث می شود عملکرد بیش از حد بی فکر یا تکرار شود ، کمک می کند.

هر بازی Death Drive فقط مجموعه جدیدی از سطح و نبردهای رئیس در عنوان Travis Strikes Again: No More Heroes نیست. هر کدام مانند بازی های ویدیویی کاملاً متفاوت بسته بندی شده و طراحی شده اند. در یکی از آنها ، شما می توانید از طریق شهربازی هایی با خط لوله مطابقت داشته باشید تا وارد خانه هایی شوید که یک قتل جمعی رخ داده است.

بازی Travis Strikes Again: No More Heroes از طریق متن های نوشتاری عالی ، موسیقی خوب و تصویری باورنکردنی ارائه می دهد. هر مرحله با کلکسیون هایی که قفل رفتارهای اضافی را در تریلر شما باز کرده است ، ارائه شده است. برش های مجله ای را که توسط گورو بازی از Let It Die نوشته شده است بخوانید ، یا پول خود را برای خرید ده ها تی شرت پوشیدنی مختلف از بازی های indie در زندگی واقعی خرج کنید.

بازی Travis Strikes Again: No More Heroes همه چیز در مورد جنگ و گیم پلی برای شما بود ، این ممکن است فروش سخت تری داشته باشد. در حالی که نبرد در Travis Strikes Again فراتر از گیم پلی از اصل نیست ، انواع سبک های سبک بازی و ژانرهایی که Travis Strikes Again بیشتر از آنچه در اختیار دارد ، اکتشاف کرده و انگشتان پا را فرو می برد. این بازی جذاب ره به دوستداران و طرفداران بازی های سبک اکشن پیشنهاد می کنیم.

 

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • موسیقی متن خوب
  • شخصیت پردازی قوی
معایب

  • داستان نه چندان خوب
  • گرافیک سطح پایین
  • باگ های ریز رد عملکرد فنی

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7
داستان - 7
موسیقی - 7.5

7

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Under the Jolly Roger

سلام به تمامی دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی وب سایت IRG Review امروز …