خانه / Reviews / نقد و بررسی The Eyes of Ara

نقد و بررسی The Eyes of Ara

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب The Eyes of Ara رفتیم. این بازی در سبک بازی های ماجراجویی قرار دارد. این بازی توسط شرکت 100 Stones Interactive طراحی و منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های iOS, Android, Macintosh operating systems, Microsoft Windows و Nintendo Switch نیز عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی The Eyes of Ara می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای IRG Review همراه باشید.

Eyes of Ara یک بازی ماجراجویی شخص اول به صورت نقطه و کلیک است که در یک قلعه در یک جزیره دور افتاده قرار دارد. شما با قایق وارد می شوید و قلعه را خالی می یابید ، صرفه جویی در چراغهای آبی عجیب و غریب که با یک آزادی ارواح در اتاقهای بسیاری از آن حرکت می کنند. در سراسر قلعه یادداشت هایی را انتخاب می کنید که به منظور تبلیغ داستان مردی که در اینجا زندگی می کرد ، خدمت می کند. در حالی که خواندن تکمیلی در بازی ها معمولاً توجه من را به خود جلب نمی کند ، داستان به خوبی در اتفاقات کوچک ارائه می شود که به سرعت بازیکن را به خود جلب می کنند. از این گذشته ، این یادداشت ها اغلب به عنوان نکات پنهان برای حل معماهای پیچیده استفاده می شوند.

در گیم پلی بازی The Eyes of Ara طراحی پازل به طور کلی ، برخی از بهترین مواردی است که دیده شده است. به طور کلی اگرچه طرح های پازل عالی بودند. آنها بدون اینکه مورد تجاوز قرار بگیرند به چالش کشیدن بودند. من هربار که یکی را حل می کردم احساس نبوغ می کردم اما هرگز میل به پرتاب کنسول سوئیچ خود با ناامیدی احساس نکردم.

در گیم پلی بازی The Eyes of Ara این قلعه به بخشهای منحصر به فردی که جداگانه بارگیری می شوند ، جدا شده است. جابجایی بین آنها یک صفحه بارگذاری تا حدودی طولانی را نشان می دهد. این مسئله برای اکثر سفر شما مشکلی ندارد زیرا شما در یک جهت واحد حرکت می کنید و نیاز کمی به عقب برگشت دارید. شما همچنین مدت زمان طولانی را در هر منطقه خواهید گذرید ، بنابراین صفحه های بارگیری احساس نادر می کنند و تقریباً به نوعی پاداش تبدیل می شوند و این امر را روشن می کند که من پیشرفت کرده ام. در پایان بازی The Eyes of Ara مشخص می شود که بعضی از آن اتاق ها که به نظر اختیاری بودند کاملاً ضروری بودند. بازی کردن آن یک شادی مطلق بود ، به پایان رساندن آن کاری سخت بود.

بازی The Eyes of Ara از نظر کنترل تا حدی بی نظیر است. هنگام پخش در حالت تلویزیون ، از یک Joy-Con به عنوان یک نشانگر کنترل حرکت استفاده خواهید کرد. در حالی که در ابتدا فکر می کنید این باید انجام شود و همچنین بازی های نقطه ای و کلیک بر روی Wii ، اتکاء سوئیچ به ژیروسکوپ بدون ردیابی IR منجر به نیاز به سنجش مجدد مداوم می شود. دستی قطعاً روش ترجیحی من برای بازی است. در حالت دستی ، بازی کاملاً با صفحه لمسی انجام می شود.

Eyes of Ara یک عنوان ماجراجویی عالی و سرگرم کننده است که در آخرین لحظاتش دچار مشکل می شود. تا آن زمان ، پیشرفت با پازلهای بسیار زیبا و متعادل طراحی شده است. کنترل های متصل عملکردی هستند اما بازی دستی جایی است که The Eyes of Ara واقعاً می درخشد. اگر شما بخشی از جمعیت روزمره تری هستید که هنوز هم از کلیک کردن بر روی یک محیط پیچیده ، خواندن ژورنال ها و حل معماهای عمیق لذت می برند ، باید این بازی جذاب را تجربه کنید.

5

5

مزایا

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • طراحی بصری خوب و با کیفیت
  • پازل های سرگرم کننده و جذاب
معایب

  • موسیقی متن ضعیف
  • داستان بی سرو ته
  • باگ های ریز در عملکرد فنی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7
گیم پلی - 7.5
داستان - 6
موسیقی - 6

6.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Monstrum

سلام به دوستان و همراهان عزیز و همیشگی وب سایت IRG Review امروز با نقد …