خانه / Reviews / نقد و بررسی Space Pioneer

نقد و بررسی Space Pioneer

بار دیگر با سری نقدهای تیم IRG Review در خدمت شما همراهان همیشگی هستیم. در این قسمت به نقد بازی Space Pioneer می پردازیم. این بازی برای پلتفرم های نینتندو سوئیچ و هم چنین برای اندروید و IOS عرضه شده است. با ما تا به انتهای این نقد و بررسی همراه باشید.

Space Pioneer Space Pioneer یک بازی شوتر و اکشن است که شما در این بازی باید شما باید یک سیاره جدید را به عنوان یک فرمانده فضایی در فضا بیابید و با انواع سلاح ها – بمب – دفاعی ، در فضا زندگی کنید. همراه با ربات خود که در کنار شما می جنگد و ماموریت را کامل می کنید.

به سیاره بعدی همچنین ، هنگام بازی Space Pioneers ، حتماً سلاح های خود را و  توانایی های خود را به روز رسانی کنید و آن ها را ارتقا دهید ، زیرا در بعضی از سیارات موجودات بزرگ و قدرتمندی دارند که اگر یک عاشق این ژانر فضایی و جنگ فضایی هستید ، شما را به چالش می کشند ، پس سفر خود را به سیارات فضایی شروع کنید.

در این بازی شما به سیارات مختلف  سفر می کنید و با دشمنان فضایی خودتان مبارزه می کنید و با شکست دادن آن ها می توانید شخصیت و کارکتر خود را ارتقاء دهید و آن را به روز رسانی کنید و سلاح ها و امکانات مختلف برای آن تهیه بکنید. تا بتوانید باس فایت ها و دشمنان قوی و اصلی بازی را هم شکست بدهید.

بازی Space Pioneer دارای محیط گرافیکی جذاب و از نظر بصری محیط جالب و چشم نوازی دارد که شما را بسیار خوش خواهد آمد. با اینکه این بازی محصول کمپانی بازی سازی مستقل کوچکی می باشد اما موتورهای گرافیکی و طراحی که روی آن ها صورت گرفته است بسیار خوب و حتی بالاتر از حد انتظار بوده است. هم چنین سختی مراحل خوب طراحی شده است و نه بسیار آسان بوده است و نه آنقدر سخت که نتوان از جایی به بعد بازی را ادامه داد.

در بازی Space Pioneer بسیار مراحل متنوع و جالبی وجود دارد که می توانید از بازی کردن آن ها لذت وافر ببرید. هر سیاره در بازی Space Pioneer دارای مراحل متنوع و چندین مرحله می باشد که در انتهای هر کدام از این سیارات باس فایت ها و دشمنان اصلی انتظار شما را می کشند و باور کنید که کشتن آن ها به همین سادگی نخواهد بود.

باید در این جا اشاره کرد که هوش مصنوعی بازی بسیار عملکرد خوبی داشته است و حتی می توان گفت که بیش از حد توقع و انتظار هم عمل کرده است، هر دشمن و علی الخصوص دشمنان اصلی یا همان باس فایت های بازی دارای شخصیت خاص خودشان می باشند و الگوی مبارزه خاص خودشان را دارند که تکراری نمی شود و همین امر بسیار بر جذابیت بازی اضافه کرده است.

و البته باید نکات منفی بازی را هم ذکر کرد. Space Pioneer فاقد ساختار داستانی چندان قوی و مستحکم و منسجم می باشد. هر چند که داستان آن جذاب است اما شروع و پایان بمدی قوی در آن احساس نمی شود و باید این را هم اضافه کرد که Space Pioneer دیالوگ ها ی آن چندان در جهت داستان بازی و این که گره ای از گره های داستانی بازی باز شود و یا ما را بیشتر با شخصیت اصلی آشنا کند کمکی نمی کند.

موسیقی بازی یکی از نقاط قوت بسیار ثقیل آن بوده است که تمامی طرفداران یک صدا بر سر آن با هم توافق دارند و معتقد هستند که موسیقی بازی بسیار خوب ساخته و پرداخته شده است. هر چند که البته دارای ضعف هایی هم هست اما می تواند به موقع مخاطب را تهییج کند و او را سر حال بیاورد. و آدرنالین خون وی را در موقع مناسب و در هنگام مبارزه با دشمنان اصلی و جان سخت بازی بالا ببرد.

حقیقتا بازی Space Pioneer در نوع خود و برای یک بازی که برای اندرودی و بطور کلی گوشی های همراه و هم چنین نیتندو سوئیچ که یک پلتفرم میانی و سبک به حساب می آید طراحی شده است بسیار طراحی و همه چیز آن خوب و فراتر از حد انتظار بوده است. Space Pioneer دارای گرافیک قدرتمند و قوی و هم چنین داستان جالب و موسیقی متن بی همتایی است که برای هر فردی که می خواهد یک بازی خوب را بر روی گوشی همراه خود تجربه کند به همه پیشنهاد می شود.

5

5

مزایا

  • گرافیک جذاب
  • گیم پلی روان
  • موسیقی
معایب

  • تکراری بودن صحنه های بازی
  • عدم وجود ساختار داستانی

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 7.5
داستان - 7
موسیقی - 8

7.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Highrise Heroes: Word Challenge

سلام به تمامب همراهان و دوستان خوب وب سایت IRG Review ، امروز با شما …