خانه / Reviews / نقد و بررسی Soul Axiom Rebooted

نقد و بررسی Soul Axiom Rebooted

در یکی دیگر از سری پست های وب سایت IRG Review قصد داریم به بررسی بازی Soul Axiom Rebooted بپردازیم .این بازی هم چنین برای تکنولوژی VR نیز منتشر شده است  و توانسته است نطر مخاطبین این ژانر را نیز جلب نماید. با ما در ادامه تا به انتهای این مقاله همراه باشید تا بررسی کنیم که آیا این بازی توانسته است در میان بازیکنان موفق باشد یا خیر.

این بازی با الهام از بهترین بازی های در این ژانر یعنی ژانر علمی تخیلی و معمایی توانسته است یک داستان نسبتا خوب را در خود جای بندازد. و از این منظر توانسته است نسبتا موفق عمل کند و بازی را جذاب تر کند و این الهامات باعث نمی شوند تا گیم پلی یا گرافیک خلاقانه نباشند و این موارد باعث بهتر شدن بازی شده است نه افتادن آن در دور تکرار.

گیم پلی نیز باید در اینجا به آن اشاره کرد و گفت که توانسته است موفق عمل کند. گیم پلی در بازی نسبتا خوب و منعطف است و دارای قدرت جذب بالای مخاطب نیز می باشد و این مورد باعث جذاب تر کردن بازی می شود و  مانند بسیاری از  بازی ویدیویی هم این نسخه نه تنها در مورد تجدید نظر قبل  است.  فیلم پالایش شده است، یک موتور بازی جدید، اما استودیو همچنین اضافه کرده است ویژگی های جدید مانند سیستم هدف و نقاط کنترل متوسط ​​به تجربه کمی کمتر پیچیده و ساده تر برای مدیریت تبدیل شده است.

یک نکته ی دیگری که باید به آن اشاره کنیم این است که این بازی برای تکنولوژی VR نیز منتشر شده است و توسعه ی آن بر روی این سیستم بوده است ولی خب متاسفانه نتوانسته است چندان خوب روی این تکنولوژی جا بیفتد و البته برای تجربه ی این تکنولوژی شاید بتواند تا حدودی جالب باشد اما بازی های بهتری نیز هستند که تنها برای انی تکنولوژی طراحی شده اند و جذاب تر هستند.

داستان  شگفت انگیز سایبری، هیجان انگیز، که شامل مرگ، جاودانگی، و موجب صرفه جویی در حافظه برای نسل های آینده. فرض این است که این شرکت یک دنیای مجازی داده، که در آن مردم می توانند خاطرات خود را آپلود کنید، دوباره و دوباره تجدید نظر آنها، و یا اجازه دوستان و خانواده به خاطر داشته باشید خاطرات گذشته ایجاد کرده است. شما نقش از ناشناخته ها و آشنا با این جهان فوق العاده بازی، و دلیلی وجود ندارد که شما می توانید به نظر می رسد و یا چه اتفاقی خواهد افتاد اگر همه چیز شروع می شود در حال چرخش کمی وجود دارد.

همانطور که برای گیم پلی،  نیز به این موضوع اشاره کردیم این بازی دارای داستانی نسبتا معمایی و تخیلی گونه می باشد و این داستان نسبتا جذاب است اما دارای پازل هایی هم می باشد که این پازل ها نسبتا جذاب هستند اما تکراری می شوند و جذابیت خود را بعد از مدتی نسبتا کوتاه از دست می دهند و باعث می شوند بازی تا حدودی جذابیت خود را از دست بدهد.

بنابراین این موضوع اجازه می دهد تا ساختارشکنی و بازسازی موانع و اشیاء خاص، و دوم شما اجازه می دهد تا  با یک شیء خاص  و به بازیکن اجازه می دهد به آتش اشیاء یا باعث انفجار است. این یک فرض شسته و رفته، که می تواند انواع پازل ارائه شده است. هر چند پازل را می توان در طول ساعات کار در بخش های زیر از این بازی باز آزمون های متعددی وجود دارد که در واقع می توانید به حق حفاری صبر و شکیبایی شما و به توسعه کمی تبدیل شود

کار بسیار عالی، تمایل به انجام به خوبی در شرایط مسائل و محیط زیست است. مرکز اصلی به نظر می رسد جهان از محیط زیست طبیعی اما مدرن دنیای امروز الهام نیز گرفته است و این طراحی معماری مینیمالیستی، که در فاصله گسترش، به نظر می رسد بی روح نیست و جذاب است. استفاده از رنگ و نور و خیره کننده است در مناطق مختلف، و دیجیتال خواب  باعث می شود حتی بیشتر چشمگیر شود.

در تضاد، برخی از این سطوح اولیه در محیط های واقع گرایانه تر مانند جنگل ها، موزه ها، و مکان های دیگر از این جزیره است. آنها، البته، این موضوع را نیز در خود دارند که هیچ لذت مرکزی و تعجب، اما به اندازه کافی به استفاده از آنها به عنوان آنجا که ممکن است وجود دارد که بازی را تا حدودی جذاب تر می کند

با توجه به فقدان کلی جای برخی المان ها در بازی واقعا خالی است، فقط راه رفتن نیست. بعد از اجرای محل پازل اصلی شما فیلم ها و خاطرات که شکل خود را برجسته کنید. با این حال، این موضوع تا حدودی دشوار است تا بتوانند با مردم و شخصیت های به هیچ روشی اتصال، بنابراین بهتر است در مشکل ایجاد بشود.

همانطور که برای جلوه های بصری نیز به این موضوع اشاره کردیم، این بخش از بازی نیز خوب شده است. در واقع، هر چند برخی از معماری ها به سبک مینیمالیستی  از هنر، و به اعتقاد ما عجیب و غریب، و بیش از حد نرم است اما این موضوع جلوی خلاقیت بازی را در این زمینه نگرفته است. چند مناطقی که واقعا بیرون کشیدن حس شگفتی، اما بخش بزرگی از محیط بازی تحت الشعاع جلوه های بصری زیبا، و بدون موجودی زنده وجود دارد

این به ما آموخته است که تعاملی  ممکن است منابع برای ایجاد بافت با دقت بالا را نداشته باشند، اما به جای استفاده از یک رویکرد سبک قوی است اما گاهی اوقات بازی است که قطعا شما را شگفت زده می کند و به ویژه توجه داشته باشید  قهرمانان بازی، که به نظر می رسد به طور مستقیم از نسخه اصلی بازی حذف شده است. اگر چه آنها گزارش شده که از مسابقات قهرمانی مرتب شده است، هنوز هم بسیاری از کمبود ها در بازی وجود دارد.

می توانید از تکنولوژی بازی برای جا به جا کردن اشیا به صورت ذهنی استفاده کنید و این یک تجربه ی بسیار جاس است به خصوص برای کسانی که تا بحال با این تکنولوژی چندان کار نکرده اند اما این مورد می تواند بسیار برای آن ها جذاب باشد و این جذابیت آن ها را بسیار شگفت زده خواهد کرد و به راحتی می توانند بر محیط تاثیر بگذارند و اشیا را در محیط جا به جا کنند و مواردی از این دست را انجام دهند.

این بازی همانطور که گفته شد یک بازی نسبتا ساده و بی حاشیه است و جزو بازی های نسبتا معمولی این تکنولوژی یعنی VR محسوب می شود چرا که یک سری مشکلات در بازی وجود داشته است که باعث شده است این سیستم چندان موفق عمل نکند ولی نمی توان به هر صورت خرده گرفت از بازی و باید گفت که بازی در برخی بخش ها مثل گیم پلی و هم چنین گرافیک نسبتا خوب موفق بوده است.

5

5

مزایا

  • گرافیک قابل قبول
  • گیم پلی منعطف
معایب

  • بازی بخوبی نتوانسته است در VR جا بیفتد
  • مشکلات جزئی مکانیک فنی بازی

0

0

0

0

0

گرافیک - 7.5
گیم پلی - 7
داستان - 7
موسیقی - 7

7.1

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Sleep Attack

در این مطلب می خواهیم بازی خوب Sleep Attack را برای شما کاربران عزیز نقد …