خانه / Reviews / نقد و بررسی Neon City Riders

نقد و بررسی Neon City Riders

در این پست از وب سایت IRG Review قصد داریم به بررسی بازی Neon City Riders می پردازیم. این بازی برای کنسول هایی مانند ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و هم چنین رایانه های شخصی عرضه شده است. با ما همراه باشید تا در این مقاله به بررسی این بازی بپردازیم.

تلاش جدید  توسعه دهنده مستقل ویژگی استودیو به ارمغان می آورد روش غریبه چیزهایی سری  به نوستالژی این است که، او می اندازد تمام لینک های که شما می توانید به صفحه مراجعه کنید تا ببینید چه چیزی اشتباه است. متاسفانه، نتایج حاصل از شوک است. این بازی با یک دیدگاه واقع بینانه، که ایجاد یک برداشت اولیه بلند پروازانه است.

قهرمان ما با یک ماسک هاکی دستور به نجات چهار کارفرمایان باند مربوط به اینده، که هر کدام را اشغال کردن گوشه های منحصر به فرد از جهان با داستان های علمی تخیلی وحشتناک. ما تصمیم طراحی جهانی این بازی، که شما تقریبا به طور قطع به این لیست اضافه خواهد شد بسیاری از دیگر تأثیرات آن می باشد.

شکی نیست که این بازی بسیار در سطح وجود دارد. تا زمانی که شما هنر پیکسل حفاری، هر صحنه در بازی شهرستان شوالیه ارائه تصویر زمینه نفیس برای لپ تاپ یا کنسول های دیگر می باشد به خصوص در بخش مرکزی از بازی پر از تکه های تصادفی است و خیابان بارانی آن در سایبرپانک تزئین نفیس پیکسل هنر است. موسیقی نیز به درستی آب گرفتگی سنتز از کوره در رفته و ملودی دوره ای، به عنوان آن است.

همه این را می گیرد در یک ماجراجویی جهان نیمه باز که تنها به وزوز اولیه اضافه می کند. از نقطه نظر ساختاری از این دیدگاه، ما در مورد بازی از بالا به پایین، مانند افسانه موبایل و کامپیوتر پیوندهای مربوط به گذشته و فوق العاده بازی رانش سبک وزن است. سپس، به عنوان است که دوستداران بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل دستور داد.

خوب، نه کاملا. متاسفانه، بدون شک تحت تاثیر قرار توسط نئون شهر شوالیه به سرعت نا امید کرد. پس از ارائه از چهار توانایی اصلی ویژه و از شیر گرفتن سریع خود را به شما خواهد شد در این شعار واقعی فلش، پر از ماجراجویی، پر از ماموریت های کسب مشکلات جدی ناخوشایند و گیج کننده فقدان جهت است.

ما شما را تشویق به کشف، از ابتدا، و چندین مورد خاص که ارائه پیشنهادات و نقیضی که در آن به اول وجود دارد. این فقط یک شوخی، اشاره به بازی افتتاحیه، اما فقدان هدف روشن است. شما سرگردان خواهد در بخشی از سرزمینی می باشید که به دلیل عدم وجود یکی از این توانایی را وارد کنید، و پس از آن نا امن را به عنوان یک نتیجه از یک ماوس سالم در حال اجرا وجود خواهد داشت چیزی ارزشمند است.

این توانایی ها، که شما به دنبال، می توانید به شما اجازه از طریق موانع مانع چوبی شناسایی واقعیت یکنواخت می شکند و یا به حملات تغییر مسیر پرتابه. با این حال، بسیاری از جنگ شامل روش منحصر به فرد برای حملات جلوگیری از دشمن و سوگواری حرکات خود باشند غوغا هنگامی که آنها خالی هستند. اگر دشمنان متعدد گرد هم می آیند، به طور معمول، به آنها درمان می تواند باعث مشکل با پرتاب گوش عجیب و غریب برای کاهش سلامت خود است.

پازل ها نیز بسیاری از مشکلات شکل، اگر چه آنها متفاوت هستند، حداقل در شکل دقیق از مناطق مختلف است. صرف نظر از شکل، این پازل اغلب هنگامی که عناصر سطح پایین ترکیبی، از جمله موقعیت مجازات دشمن اصلی در قالب پیچ و خم، توزیع نامنظم  از مشکلات اسای این بازی می باشد

در نتیجه باید گفت که بازی هر چند دارای مشکلات اندکی نیست اما این پتانیسل را دارد تا سر شما را بخوبی گرم کند و باعث شود که اوقات خوبی را در کنار این بازی سپری کنید. البته ممکن است این برای برخی جالب توجه نباشد اما در هر صورت زیباست

5

5

مزایا

  • موسیقی خوب
  • گیم پلی هیجان انگیز
معایب

  • داستان ضعیف
  • گرافیک خوب کار نشده است

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 7
داستان - 6.5
موسیقی - 7

6.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Jewel Wars

در این مقاله به معرفی بازی Jewel Stars می پردازیم. تعداد زیادی بازی به سبک …