خانه / Reviews / نقد و بررسی Pack Master

نقد و بررسی Pack Master

بازی Pack Master را میتوان یک عنوان سرگرم کننده و دم دستی برای برخی از مسافت ها و فراغت های کوتاه مدت نامید. بازی در سال 2020 و برای کنسول دستی Nintendo Switch و همچنین سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

جلوه های گرافیکی بازی بسیار ساده اما خوش ساخت هستند. تنوع در وسایلی که برای بسته بندی کردن خواهید داشت بسیار زیاد و قابل قبول است. از بیل و کلنگ و مواد غذایی گرفته تا شمشیر و تیر و لوازم سلطنتی. شکل طراحی آنان نیز بسیار بامزه و خوب کار شده است. پس زمینه ی بازی غالبا یک صفحه ی سفید رنگ است که بهتر بود کمی متنوع تر ساخته و در بازی قرار میگرفت. کیفیت بافت های بازی نیز راضی کننده است. گرافیک بازی بیشتر از دقت بر روی واقعی تر ساختن وسایل و اقلامی که با آن ها سر و کار دارید به بامزه و فانتزی بودن آن ها میپردازد و همین ایده و شکل طراحی نیز بسیار خوب و جذاب خواهد بود. همچنین به دلیل سبک بازی و طراحی ها ما شاهد مشکلات گرافیکی مثل افت کیفیت نخواهیم بود و خب اصلا چیز خاصی هم برای وقوع این نوع مشکلات در بازی وجود ندارد.

جلوه های تصویری بازی بسیار خوب و فانتزی کار شده اند و شکل جذابی را به بازی داده اند. تنوع در تصاویر پس زمینه آن چنان خوب نیست و اما در بازی با اشکال متنوع و فانتزی زیادی روبرو خواهیم بود.

سیستم گیم پلی بازی بسیار ساده و روان است. شما نیاز نیست وقتی را برای یادگیری و آموزش آن صرف کنید و فقط باید به جا دادن ابزار و وسایل مختلف در چمدان ها بپردازید. هرچند بازی در ظاهر بسیار ساده بوده ولی با پیشروی در آن و رسیدن به مراحل بالاتر به سطح سختی بازی نیز افزوده میشود ولی در کل مکانیزم بازی بسیار ساده است. جا دادن اشیا و وسایل در درون چمدان ها. بازی از نظر تنوع در گیم پلی چیزی را بیشتر از این ارائه نخواهد داد و صرفا شما باید همین کار را به صورت سخت تر و چالش برانگیز تر تکرار کنید. البته وجود تنوع در سبک های گیم پلی بازی بسیار خوب میشد اما در همین حد نیز بازی برای اوقات کم مناسب می باشد. بازی هیچ داستان خاصی نداشته و فقط این را میدانیم که شما یک مسول بسته بندی بوده و محصولات را پس از بسته بندی به سراسر دنیا خواهید فرستاد.

سیستم گیم پلی بازی بسیار روان بوده و شما باید وسایل متنوع را بسته بندی نمایید. همچنین بهتر بود در سیستم های بازی نیز  تنوعی را شاهد بودیم.

موسیقی های بازی نیز متناسب با فضای بازی و سبک ملایم آن انتخاب شده اند و اگرچه آن چنان خوب و گوش نواز نیستند اما شما را نیز خسته نخواهند کرد و میتوانید برای مدتی که در حال تجربه بازی هستید به آن ها گوش داده و از آن خسته نشوید.

صداگذاری  و موسیقی در بازی حالت متوسطی را طی کرده و شاید خیلی خوب نباشند اما خسته کننده نیز به نظر نخواهند آمد.

در حالت کلی ما با یک بازی بسیار کم حجم و سبک طرف بوده که برای تجربه های کوتاه مدت میتواند سرگرم کننده باشد. بازی چیز خاصی را برای تبدیل شدن به یک گزینه ی اصلی در لیست بازی ها ارائه نمی دهد و همچنین در برخی قسمت های خود نیز دارای مشکل میباشد اما تنوع در وسایل بسیار بالا و شکل فانتزی آن ها نیز خوب کار شده اند. بنا به همین دلایل و به خاطر قیمت کم بازی شما میتوانید آن را به عنوان یک گزینه دم دستی و برای سرگرمی های موقتی استفاده کنید. بازی از تنوع آن چنان بالایی برخوردار نبوده و به جز تنوع در وسایل و شکل آن ها مراحل و قسمت های پس زمینه پس از مدتی شاید خسته کننده به نظر برسند. همچنین موسیقی های بازی نیز خوب کار شده و در بیشتر مواقع شما را اذیت نخواهند کرد و در حالت کلی بازی برای تجربه های کوتاه مدت مناسب میباشد.

5

5

مزایا

  • تنوع در وسایل و ابزار ها
  • موسیقی های نسبتا خوب
  • سیستم روان بازی و گیم پلی
معایب

  • تکراری بودن قسمت های پس زمینه
  • یک شکل بودن تمام مراحل

0

0

0

0

0

گرافیک - 6.5
گیم پلی - 5
داستان - 5
موسیقی - 6

5.6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Morkredd

عنوان Morkredd را میتوان یک اثر فوق العاده مفهومی دانست که در کنار جلوه های …