خانه / Reviews / نقد و بررسی Grand Guilds

نقد و بررسی Grand Guilds

باسلام خدمت همراهان وب سایت IRG Review در این پست قصد دایم به بررسی بازی Grand Guilds بپردازیم. این بازی یک بازی جذاب استراتژِ محور می باشد که هم چنین در آن شما می توانید با سیستم های مبتنی بر نوبت می باشد بدین معنی که گیم پلی بازی مبتنی بر این سیستم می باشد که شما باید به صورت نوبتی با دشمنان مبارزه کنید بنابراین با ما همراه باشید تا به بررسی این بازی جذاب بپردازیم.

این بازی برای نینتندو سوئیچ و هم چنین برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و همینطور برای رایانه های شخصی ویندوزی منتشر شده است. این بازی بدین قرار بر روی این کنسول ها قابل دسترسی می باشد و شما می توانید بر روی هر پلتفرمی که دارید از این بازی لذت ببرید و هم چنین بتوانید این بازی را بر روی کنسول تان اچرا کنید.

هم چنین در همین ابتدا باید اشاره کنیم که این بازی توسط استودیوی بازی سازی Drix Studios به بازار جهانی گیم منتشر شده است و توانسته است نقدهای نسبا خوبی را نیز در میان بازیکن ها و هم چنین منتقدان دنیای گیم بدست بیاورد. در ادامه با ما تا به انتهای این مقاله همراه باشید تا بیشتر به توضیح این بازی بپردازیم.

همانطور که اشاره کردیم این بازی مبتنی بر نوبت می باشد و شما باید نوبتی به دشمن ضربه بزنید و پس از آن نوبت دشمن تان خواهد رسید پس باید این نکته را بخاطر داشته باشید که هر ضربه بسیار اساسی و مهم است بنابراین محکم بزنید. آنقدر محکم که به دور بعدی نرسد دشمن و بنابراین شما باید بر اساس یک استراتژی خوب و حرفه ای به انجام بازی بپردازید و هر ضربه ای را حساب شده و درست بزنید.

پس یکی از مهم ترین موارد در این بازی استراتژی درست و حسابی می باشد که باعث موفقیت شما می شود  و این مورد باعث می شود تا شما در بازی نهایت دقت را در بازی بکار ببرید و این مورد باعث می شود تا در بازی دقت کافی را مبذور دارید و همیشه حواستان جمع باشد که هر حرکتی مهم محسوب می شود و باید این را در ذهن داشته باشید.

از مواردی که در بازی خوب محسوب می شوند این مورد است که بازی دارای دیالوگ هایی جذاب می باشد و این مسئله باعث می شود تا بازی دوست داشتنی بشود. و هم چنین مسئله این است که این دیالوگ ها خوب و عمیق می باشند و تعدادشان آنقدری نیست که برای شما خسته کننده شوند و بنابراین جذاب هستند.

گرافیک بازی جذاب و دوست داشتنی است و هم چنین باعث می شود تا مخاطب بخواهد که خیلی بیشتر از این ها در این مسابقه زمان صرف کند و این مسئله باعث می شود تا بازی برای مخاطبین و بازیکنان جذاب تر شود و این گرافیک خوب بسیار برای بازیکن می تواند مستمر ثمر باشد و در جذب وی تاثیر بگذارد.

طراحی محیط بصری بازی نیز خوب صورت گرفته است با اینکه گرافیک هم از طراحی خوبی برخوردار است، محیط بصری بازی نیز خوب و قوی صورت گرفته است و پر از جزئیات است و هم چنین این جزئیات خوب و با جزئیات بالا صورت گرفته است و این مسئله باعث می شود تا بازی نسبتا جذاب تر و خوب تر شود و بسیار دل نشین تر نیز بشود.

سیستم مبارزاتی بازی نیز تا حدود زیادی مروط به همین سیستم نوبتی بازی می باشد و از انجایی که بازی در این سیستم وجود دارد باعث شده است تا بازی تا حدودی کسل کننده شود. کسل کننده شدن بازی باعث می شود تا بازی کمی از جذابیت و پویایی اش کاسته شود و بازی برای دوست داران این سیستم البته مناسب است اما تا حدودی بعد از یک مدت کوتاه کسل کننده می شود.

کسل کننده شدن بازی البته تنها نقطه ضعف بازی نیست و یکی دیگر از مواردی که در بازی رعایت نشده است صدا گذاری بازی می باشد که نامناسب بوده است و جذابیت زیادی ندارد و همین امر باعث می شود تا بازی کمی از تکاپو بیفتد و کمی از جذابیت این بازی کم شود. البته بازی اینطور نیست که صداگذاری بسیار بدی داشته باشد اما این صداگذاری می توانست به مراتب بهتر و زیبا تر صورت گیرد.

بطور کلی بازی دارای جذابیت های زیادی می باشد و هم برای کسانی که این ژانر را دوست می دارند می تواند جذاب باشد و هم می تواند بسیار خوب و دوست داشتنی باشد هم چنین شخصیت ها نیز دوست داشتنی هستند و بسیار نیز این مورد می تواند تاثیر مثبتی بر رو ی بازیکن داشته باشد و بازی بطور کلی پیشنهاد می شود.

5

5

مزایا

  • دیالوگ های خوب
  • شخصیت های خوب
  • داستان قوی
معایب

  • سیستم مبارزاتی خسته کننده
  • صداگذاری ضعیف

0

0

0

0

0

گرافیک - 8
گیم پلی - 7.5
داستان - 8
موسیقی - 7.5

7.8

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی Morkredd

عنوان Morkredd را میتوان یک اثر فوق العاده مفهومی دانست که در کنار جلوه های …