خانه / Reviews / نقد و برسی Game Type DX

نقد و برسی Game Type DX

Game Type DX در 23 سپتامبر سال 2015 منتشر شده است و سبک آن به بازی‌های کلاسیک شباهت بسیاری دارد. در این گیم باید به تیراندازی بپردازید و از طریق توانایی‌های خود خود در محیط شهر به نمایش پراکور پرداخته و در عین حال دشمنان خود را از بین ببرید. این بازی جذاب در عین حال که دوست داشتنی است بسیار هم خاطره انگیز است و ویژگی‌های قابل توجهی دارد که در این مقاله قصد داریم به آن‌ها بپردازیم. با تیم نقد و برسی بازی‌های رایانه‌ای IRG Review همراه باشید تا با این گیم سرگرم کننده بیشتر آشنا شوید.

 

معرفی

شخصیت اصلی این بازی دختر هودی‌پوش است که قرار است با شجاعت بسیار زیاد به مبارزه با دشمنانش بپردازد. او برای این کار از توانایی‌هایش در پارکور استفاده می‌کند و با تیراندازی بی‌امان با آن ها مقابله میکند. شما قرار است در نقش او ظاهر شوید و با دشمنان او مبارزه کنید. حواستان را به خوبی جمع کنید و از هر نوع اشتباهی دوری نمایید. باید با دقت و سرعت بسیار تمام کاراکترهای منفی را از سر راه بردارید و درست در لحظه مناسب به تیراندازی بپردازید. هر اشتباه کوچک بهای سنگینی دارد و از دست دادن هر فرصت برای ضربه زدن به دشمن بسیار گران تمام میشود پس دقت داشته باشید و با تمام توان به تیراندازی بپردازید و سفینه خود را به خوبی هدایت کنید.

این بازی بسیار چالشی است و هیجان بالایی را به بازیکن منتقل میکند. همچنین جذابیت بیشتر آن برای بزرگسالان است چراکه آن‌ها در دوران کودکی‌های بازی‌های این سبک را امتحان کرده اند و به آن علاقه نشان می‌دهند. در واقع Game Type DX یک گیم خاطره انگیز است که می‌تواند بسیاری از نوستالژی‌ها را مجددا زنده نماید. با ما همراه باشید تا دیگر ویژگی‌های بازی فوق را نیز بهتر بشناسید.

همانطور که گفته شد این یک بازی کلاسیک است پس گرافیک چندان قوی ندارد و همه چیز به سبک و سیاق قدیمی پرداخته شده است. تصاویر دارای گرافیک پیکسلی هستند و کیفیت پایینی دارند البته همانطور که گفته شد برخی از افراد ممکن است این مدل را بپسندند و با آن ارتباط بهتری برقرار نمایند پس در کل میتوان یک امتیاز متوسط را برای آن در نظر گرفت. به علاوه انیمیشن‌ها نیز بسیار بی‌کیفیت هستند و از سرعت بازی کم میکنند. این مورد برای یک گیم اکشن در ژانر تیراندازی اصلا مناسب نیست و در نوع خود خسته کننده است. به همین خاطر سرعت این گیم بسیار پایین است و مشکلات بسیاری را برای بازیکن ایجاد میکند که برای یک بازی خوب در این ژانر تا حدی تأسف‌آور است. همچنین انتخاب رنگ‌ها هم با بی‌سلیقگی کامل انجام شده است. به گونه‌ای که با پس زمینه تیره بازی هماهنگی چندانی ندارد و نظم و تناسب همه چیز را به هم زده است. این مورد در خصوص نورپردازی نیز صادق است. نورپردازی این بازی چندان قوی نیست و تمام این خصوصیات بصری نامتناسب ممکن است از جذابیت بازی کم کنند. اما با این حال می‌توانید از Game Type DX لذت ببرید و تجربه جذابی از این بازی کسب نمایید.

یکی از ویژگی‌های مثبت و قابل توجه این گیم صداپردازی خوب آن می‌باشد. صدای تیراندازی‌ها و نابود شدن دشمن به خوبی به گوش می‌رسد و هیجان بازی را بیشتر می‌کند. به علاوه بازیکن به خوبی خود را درون جریان بازی می‌یابد و با آن ارتباط بهتری برقرار می‌سازد. این مورد در خصوص موسیقی نیز صادق است چراکه موسیقی این بازی بسیار قوی است و به خوبی می‌تواند توجه‌ها را به خود جلب نماید. به عبارت بهتر ویژگی‌های صوتی موفق شده اند ایرادات گرافیکی را پوشش دهند و جذابیت بازی را بیشتر نمایند.

Game Type DX یک بازی اکشن دوست داشتنی است که طرفداران خاص خود را دارد و به عنوان یک گیم جذاب و در عین حال خاطره انگیز شناخته می‌شود. داستان کلی این بازی انجام حرکات پارکور و تیراندازی به دشمنانی است که در مقابل شما قرار دارند و باید با زیرکی آن‌ها را از سر راهتان بردارید. پس شجاع باشید و این چالش شگفت انگیز را بپذیرید. در این بازی گرافیک بسیار ضعیف است و از شیوه‌های قدیمی پیروی می‌کند. این امر هم در خصوص کیفیت تصاویر و هم رنگ‌ها واضح است. اما در مقابل صداپردازی بسیار قوی و موسیقی بسیار مناسب می‌باشد. در یک نگاه کلی می‌توان Game Type DX را گیمی لذت بخش به حساب آورد!

5

5

مزایا

  • موسیقی خوب
  • صداپردازی مناسب
معایب

  • گرافیک ضعیف
  • سبک قدیمی
  • سرعت پایین

0

0

0

0

0

گرافیک - 5.5
گیم پلی - 5.5
داستان - 6
موسیقی - 7

6

User Rating: Be the first one !

همچنین ببینید

نقد و بررسی بازی Kovox Pitch

با اینکه من از طرفداران دوآتیشه بازیهای موسیقی محور یا به اصطلاح “ریتمی” نیستم، ولی …