خانه / Reviews / نقد و بررسی بازی Dungeon and Puzzles

نقد و بررسی بازی Dungeon and Puzzles

بازی ای که امروز در وب سایت IRG Review قصد نقد و بررسی آن را داریم، بازی Dungeon and Puzzles می باشد که یک بازی مستقل و بسیار جذاب در ژانر اکشن، ماجراجویی و معمایی است و جوایز بسیار زیادی هم نصیب آن شده اند. بازی انتخابی امروز ما به طور کلی یک سری ویژگی های جالبی دارد که آن را به نسبت بازی های دیگر خیلی جالب و دوست داشتنی می کند ولی نباید فراموش کنیم که هر بازی ای حتی بازی فوق العاده ی امروزمان یک سری ایراداتی دارد اما با این حال ما امروز قصد داریم تا بازی مذکور را نقد و بررسی کنیم و اگر دوست دارید با بخش های مختلف این بازی آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید و در پایان هم اگر از بازی ای که امروز در این مطلب به شما معرفی می کنیم خوشتان آمد و تصمیم به خرید این بازی گرفتید، این نقد و بررسی را به دوستانتان توصیه کنید.

بازی امروز ما از لحاظ ساختار داستانی واقعا غنی است و این مورد را می توان از کیفیت و کمیت بالای مراحل بازی مشاهده کرد. بازی حدود 150 عدد اتاق حرفه ای دارد که باید در آن ها به حل یک سری معماهای چالش برانگیز و جالب بپردازید و در کل می توان گفت که بازی توانسته داستان خودش را به خوبی پیاده سازی کند.

گرافیک بازی در سبک پیکسل آرت طراحی شده و زاویه دید بازی هم شبیه به بازی های top down می باشد و ترکیب این زاویه دید با استایل طراحی بازی یک گرافیک جذاب و حرفه ای به مخاطب تحویل داده است. موسیقی بازی یکی از قوی ترین بخش های آن است و به شما پیشنهاد می کنیم ساندترک فوق العاده این بازی را از دست ندهید و هنگام بازی کردن صدا را قطع نکنید چون علاوه بر موسیقی زمینه جذاب، بازی جلوه های صوتی خوبی هم دارد.

با این که گفتیم موسیقی بازی یکی از قوی ترین بخش های آن است، ولی برترین قسمت بازی قطعا گیم پلی آن می باشد. مکانیک و کنترل های خاص بازی به همراه سیستم مبارزه و حل مسئله نوآورانه آن تنها بخشی از مواردی هستند که گیم پلی بازی امروز ما را تبدیل به یک اثر فراموش نشدنی می کنند.

خب دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Dungeon and Puzzles رسیده ایم و زمان آن است که نظر نهاییمان درباره این بازی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. همان طور که هم در بند مقدمه گفتیم و هم در طول نقد و بررسی به این مسئله خیلی اشاره کردیم، بازی Dungeon and Puzzles یک بازی خیلی عالی می باشد ولی ایرادات جزئی هم داشت که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی باعث نمی شوند که ما این بازی را به شما توصیه نکنیم و حتی این ایرادات جزئی را ما حتی جزو نقاظ ضعف بازی هم حساب نخواهیم کرد و از همین الان هم می گوییم که بازی نقد و بررسی شده امروز را ما قطعا به شما پیشنهاد می کنیم مخصوصا که این بازی حقیقتا گیم پلی فوق العاده ای دارد و با این که ما فکر می کنیم که شاید شما به علت مستقل بودن این بازی قصد خرید آن را نداشته باشید اما این اشتباه را نکنید چون با خرید بازی امروز ما علاوه بر حمایت از یک بازی ساز مستقل می توانید این بازی جذاب و زیبا را هم تجربه کنید. بازی Dungeon and Puzzles در وب سایت استیم با قیمت حدود هشت دلار به فروش می رسد که به نظر ما واقعا قیمت خوبی است. هم چنین اگر هنوز هم برای خریدن یا نخریدن این بازی مطمئن نیستید، می توانید نسخه دموی آن را به طور رایگان دریافت کنید و بهتر تصمیم بگیرید و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه می کنیم ولی در نهایت خودتان باید تصمیم بگیرید که آیا این بازی برای شما مناسب و جالب است یا نه و البته که در پایان این شما هستید که برای خریدن یا نخریدن این بازی تصمیم می گیرید و ما فقط امیدواریم که این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد و از آن لذت برده باشید. ممنونیم که تا این جا با ما همراه بوده اید و خیلی خوشحال می شویم اگر که این نقد و بررسی وب سایت IRG Review را به بقیه دوستانتان که درباره بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم کنجکاو هستند هم توصیه کنید.

5

Dungeon and Puzzles

5

مزایا

  • پیکسل آرت جذاب و انیمیشن های حرفه ای در گرافیک
  • سیستم گیم پلی درگیرکننده و به یاد ماندنی
  • معماها و پازل های چالش برانگیز و قوی
معایب

  • ندارد!

0

0

0

0

0

گرافیک - 10
گیم پلی - 10
داستان - 10
موسیقی - 10

10

User Rating: Be the first one !